nai.ivka nai.ivka komentáře u knih

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Pokud bych tuhle knihu dostala do ruky jako první, možná bych napsala něco hezkého, ale už jsem před ní četla tři a půl knihy autorek ze série Bastard, takže jsem přejedená a odložila jsem ji docela brzy. Ještě ty dodatky v sérii - Božská mrcha jakž takž šla, Božskou kočku jsem nedočetla - mě vyloženě štvaly, takže další knihy těchto autorek už ani nebudu číst.

12.10.2015 2 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Není to špatné, ale časem mě to už nudilo. Ještě ty dodatky - Božská mrcha jakž takž šla, Božskou kočku jsem nedočetla - mě vyloženě štvaly, takže další knihy těchto autorek už asi nebudu číst.

12.10.2015 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Není to špatné, ale časem mě to už nudilo, děje je tam tak akorát, aby se to dalo přežít a to mi bylo málo. Ještě ty dodatky - Božská mrcha jakž takž šla, Božskou kočku jsem nedočetla - mě vyloženě štvaly, takže další knihy těchto autorek už ani nebudu číst.

12.10.2015

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Mystické? Inspirující? Asi chtělo, jenže ... možná v devadesátkách bych si z toho sedla na zadek, mám pocit, že převážil kalkul. Další díla? Děkuji stačilo mi to.

19.09.2015 1 z 5

Pomsta nosí Pradu Pomsta nosí Pradu Lauren Weisberger

Děsná nuda, zajímavé by to trošku bylo snad až na samotném konci, kde se zas ale všechno vyřešilo snad samo asi aby to autorka měla z krku, asi si moc nevěděla rady s celou knihou.

01.08.2015 1 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Kniha se mi trochu táhla, ale líbila se mi víc než film. Jestli jsem filmovou Mirandu považovala za mrchu, tak oproti té knižní to byla ještě hodná tetička :D

29.07.2015

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Nevšední a fascinující, ale musím se k ní vrátit, totiž jsem udělala zásadní chybu, že jsem ji odložila někde v půlce a tak když jsem se k ní po pár dnech vrátila už jsem měla pocit, že jsem místy ztratila nit. Začátek byl ale nudný, kdybych nečetla ohlasy asi bych ji odložila po první kapitole. Na film se teprve chystám.

28.07.2015 5 z 5

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Dcerce prvňačce se knížka moc líbila, tedy audio, smutný konec nijak nekomentovala, děti většinou život berou tak jak jde. Nedávno nás postihla smutná událost, takže chtě nechtě dítě se musí naučit zpracovávat i tyhle smutné chvíle. Dětské knížky si sama předem přečtu/poslechnu. Ty názvy jsou čím dál divočejší :-)

27.06.2015 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Ze začátku jsem myslela, že to bude první Nesbovka, kterou nedočtu. Zajímavé jak se zrychlila doba a změnilo se psaní, ani jsem si to neuvědomila až teď, kdy postupně vytahuju staré detektivky co se četly v sedmdesátkách, tahle je jim podobná.
Někdo tu psal, že Olava popisuje jako hlupáka a přitom je chytrý ... no tak se vidí Olav sám, podceňuje se. S tím měkkým srdcem a zabíjením ... je to rozpor, ale pokud to není zrůda tak nějaké city mít musí. Život je plný rozporů.

27.06.2015 4 z 5

Devět a půl týdne Devět a půl týdne Elizabeth McNeill (p)

Trefný komentář _Michelle_ ke kterému se snad nedá nic dodat. No ale moje ukecané já si neodpustí ... Kdysi jsem viděla film, ale mám pocit, že tam z toho udělali spíš trochu drsnější červenou knihovnu. Proto jsem si knížku koupila a chyba lávky. Je to hustý až mrazí. Tohle budu trávit asi déle než jeden den. O lásce to nebylo ani náhodou, ten chlap ani snad netuší co to je. Tohle by měla být povinná četba pro každou snící o tvrdém chlapákovi s velkým oním co ji zbičuje, oš* do bezvědomí a bude ji do smrti milovat a na rukou nosit. Každý má někde svou hranici, většina žen se myslím zarazí už u první facky, ne až dojde na krev a začne se bát o život.

25.06.2015 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Trvalo mi šest kapitol se do toho dostat. Zvítězila zvědavost a přeskakování většiny milostných scén to čtení taky urychlilo ;-) Nějakou dobu jsem se obávala, že Gideon přejde na tvrdší praktiky. Zapojení pohledu Gideona zas toho o tolik moc neosvětlilo a mohlo se to vyřešit jinak. Asi autorka podlehla nějaké modě či co. No už aby byl pátý díl a doufám bude závěrečný.

24.06.2015 3 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Vtipný, bavila jsem se dobře, jen ten konec mohl být o trochu delší jako že by si to víc spolu užili na stránkách, skoro celou knihu čekám kdy už a pak to autorka vezme hopem a konec :-D Ráda si přečtu nějakou další knížku.

22.06.2015 3 z 5

Popel půlnoci Popel půlnoci Lara Adrian (p)

Je to dobrá oddychovka, napínavé, dobrodružné, celkem rychle jsem si zvykla i na upíry, je to něco jako seriál, kde každá kniha má jinou dvojici z party. Těším se na další díly.

22.06.2015 5 z 5

Nástup půlnoci Nástup půlnoci Lara Adrian (p)

Ty Čechy a Prahu jí zas tak moc nevěřím, prstem po mapě asi, Goran nebo Petrov taky divná jména a ke konci se muselo nahonem něco najít, aby se vymotala z bezvýchodné situace. Ale bez toho by to nebyla pohádka a mně se pohádky téhle autorky zatraceně líbí :-) Ačkoli silně předvídatelný vývoj, hodně dobře se to čte, napínavá oddychovka. Těším se na další díly.

18.06.2015 4 z 5

Holubičí srdce Holubičí srdce Tina St. John

Knížka se trochu táhla, tak dvě třetiny byla příprava na svižný závěr, i tak dávám plný počet, je to super čtení.
Budu muset už přečtené knížky jiných autorek přehodnotit a snížit jim ohodnocení :-;

14.06.2015 4 z 5

Pomoc, chce si mě vzít! Pomoc, chce si mě vzít! Agnés Abécassis

Nedokázala jsem se přenést přes začátek. Třicítka s malým sebevědomím, žárlivá na svého pěkného chlapa, dál jsem se ve čtení nedostala a nemám chuť to číst.

05.06.2015 1 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Asi se budu muset vrátit ještě k prvnímu dílu, protože krátce po přečtení tohoto třetího dílu mám dojem, že byl ještě lepší než první.
Líbí se mi jak autorka píše. Až na někeré úlety Grace mi ty postavy přijdou uvěřitelné.
Už se těším na Nabíječe a Roštěnku.

27.05.2015 4 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

První díl se mi líbil víc, pomalu je mi líto peněz ... třetí díl si přečtu, ale radši nic nečekám, třeba mě ještě překvapí.

26.05.2015 3 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Zajímavý příběh, kdo má radši soulož na každé třetí stránce ten si moc nepočte. Jsem zvědavá kam se to posune. Doufám, že autor nepředvede slaďouše upírka, to by bylo příliš :D Knížka se mi líbila.

23.05.2015 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Když jsem ji otvírala myslela jsem, že to bude něco nového samostatného. Ale líbilo se mi to a těším se na další pokračování jak Prince tak Gabriela. Když se tahle postava mihla v posledním díle Gabriela, čekala jsem, že to nějak souvisí s protivníky Gabriela nebo Julie. Jen tak ji tam bezdůvodně prsknout bylo divné. Přijde mi to jako by se autor inspiroval u autorky Twilight sagy.

22.05.2015 5 z 5