Pomoc, chce si mě vzít!

Vtipný román francouzské novinářky a literární kritičky Deborah je rozvedená mladá žena, která je se svým životem docela spokojená: má děti, milence Henriho a po dalším manželství netouží. Nechce skončit jako její kamarádky, které se točí leda tak kolem plotny, plenek a nudného manžela a nostalgicky vzpomínají na dobu, kdy byly svobodné. Jenže jednoho dne požádá Henri Deboru o ruku......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/5738/big_pomoc-chce-si-me-vzit-hIC-5738.jpg 2.522
Literatura světová, Humor, Pro ženy

Vydáno: , Motto

Au secours, il veut m’épouser!, 2006

Kniha Pomoc, chce si mě vzít!

ivca6341
01.09.2018

Na můj vkus bylo v knize až moc sarkasmu. Nijak mě kniha neoslovila.

Ivuska.09
28.11.2017

Bohužel jsem čekala od knihy mnohem víc... Přečíst se příběh dal, je krátký, takže s ním neztratíte mnoho času, ale určitě jsou kvalitnější romány než tento.

Jája92
23.02.2017

Podle anotace jsem čekala od knihy mnohem více. Nejsem si jistá, co je na knížce tak děsně vtipného, protože mi Deb lezla na nervy a celkové bych knihu označila za nudný průměr. Snad autorčino další dílo bude vypracované mnohem lépe.

syskas
10.07.2016odpad!

Akosi som to nedokázala dočítať. Čo tým chcela autorka povedať?

Kammia
14.08.2015odpad!

Nedokázala jsem ani dočíst, a to už je co říct. Vtipný román to rozhodně není.

alisie
24.07.2015

Kniha o ničem, obstály jen citáty na začátku kapitoly, jeden za všechny:
"Když nemám žádnou přítelkyni, oholím si jednu nohu, a když pak spím, mám dojem, jako bych byl s ženou." Garry Shandling

nai.ivka
05.06.2015

Nedokázala jsem se přenést přes začátek. Třicítka s malým sebevědomím, žárlivá na svého pěkného chlapa, dál jsem se ve čtení nedostala a nemám chuť to číst.

Patt
09.11.2013

Na čtení nenáročné, psáno pohledem páté kamarádky, můj dojem. Dobrá oddechovka.