mystar mystar komentáře u knih

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krasny a zaroven smutny pribeh, ktery vypravi o kratickem osudovem setkani mlade nevidome divky a mladeho nemeckeho chlapce uprostred valecneho besneni. Jediny okamzik ovlivni cely jejich zivot. Prijemna zmena, kdy valecny pribeh vypravi o osudech obycejnych lidi, kteri byli nedobrovolne vtazeni do krute valky. Konec me velmi dojal. Urcite stoji za precteni.

25.05.2021 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Velmi ctivy a napinavy pribeh s prekvapivym koncem. Hlavni vysetrovatelka Sayer se svym tymem resi zapeklity pripad unosu mladych divek, plny zvratu s sokujicim odhalenim temne pravdy. Vraha jsem tedy vubec netipovala. Za me byl zaver trosku "zvlastni", presto super cteni. Urcite doporucuji vsem nadsencum do thrilleru. Tesim se na dalsi dil. Sayer a Vikovi drzim palce.

10.05.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

To byla jizda...jeste ted mi stoji vlasy hruzou. Desivy pribeh o vysinutem vrahovi, ktery unasi a vrazdi mlade divky na odlehle farme. Dalsi povedena keplerovka plna napeti, hruzy a drsnych scen, ktera vam neda spat. Uz se tesim na dalsi dil s mym oblibenym Joonou Linou. Urcite doporucuji.

20.04.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Skvělé čtení. Přečteno jedním dechem, stejně jako u prvního dílu. Příběh se odehrává v prostředí národního parku, kde bylo objeveno spoustu lidských ostatků. A má oblíbená agentka se opět pouští do pátrání po šíleném vrahovi. Akční, napínavé, šílené až do poslední stránky. Už se těším na pokračování, kdy se doufám dozvím, jak to bylo dál - výzkum psychopatie ("záhadný pan 037"), přítel Jake a kolega Vick.

05.05.2023 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha se mi líbila. Severské thrillery mě asi nikdy nepřestanou bavit. :-) Napínavý příběh se zajímavou zápletkou a pochmurnou atmosférou. Trošičku mi vadil negativní přístup vyšetřovatelů v osobním životě, přesto si knížka zaslouží plných pět hvězdiček.

30.04.2023 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Dalsi povedeny thriller s desivym a zaroven smutnym tematem. Kniha se cetla velmi dobre, byla napinava s prekvapivym koncem. Spokojenost.

24.03.2021 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Napinavy thriller, ktery se odehrava za zdmi klastera, odhalujici desive tajemstvi. Velmi ctive, napinave od zacatku az do konce. Knizka se mi moc libila. Tesim se na dalsi pokracovani. Drzim palce Lottie a Boydovi.

14.03.2021 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Desive cteni o tom, jak doba, armada a ideologie zmeni obycejneho cloveka v bezcitneho netvora.

29.01.2021 5 z 5

Dva roky prázdnin Dva roky prázdnin Jules Verne

Uzasna kniha meho mladi. Velmi ctive, zajimave a plne dobrodruzstvi, o kterem sni kazdy kluk ci holka. Je uplne jedno, jestli si ji prectete v deseti, dvaceti nebo triceti. Tato kniha bude mit pro jakehokoli ctenare vzdy sve kouzlo. Kdo nikdy nepremyslel, jake to asi je ztroskotat na pustem ostrove. Zkratka nestarnouci klasika.

26.07.2021 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Super pribeh se zajimavou zapletkou, ktery se cetl jednim dechem. Souboj Kim a Alex byl plny napeti. Tento dil se mi libil vic nez ten prvni. Urcite stoji za precteni.

24.07.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Mrazivy pribeh, napinavy od zacatku az do konce. Pribehem jsem doslova probehla, abych se dozvedela co bude dal. Chvilemi jsem mela i husi kuzi. Skvela knizka. Doporucuji

12.01.2019 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Kniha se mi líbila. Byla napínavá a dobře se četla. Konec byl z mého pohledu trošku divný, za to epilog mě prekvapil. Určitě stojí za přečtení.

02.05.2023 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha se mi libila (plus minus srovnatelna s "Kridakem"). Pribeh byl celkove pochmurny, strasidelny a smutny. Bylo to ctive, plne tajemna (mozna az "nadprirozena"), lzi a zrady, s prekvapivym rozuzlenim.

25.02.2021 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knizka se mi libila. Byla ctiva, napinava od zacatku do konce. Desivy pribeh s prekvapivym koncem. Libilo se mi i prolinaji deje (minulost/pritomnost). Tajemstvi hlavni postavy me posadilo na zadek.

21.02.2021 4 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Detektivka se mi libila - napeti, necekane zvraty, zajimava zapletka a sympaticky vysetrovatel. Jen konec byl trosku uspechany. Za me 4,5*. Tesim se na dalsi dil.

03.11.2020 4 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Kniha se mi libila. Byla napinava, ctiva a plna zvratu. Desivy a blaznivy pribeh doktorky, ktere se rozpada kariera a dobre jmeno diky psychopatovi. Dobre psycho.

21.10.2020 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Povedeny thriller, se zajimavou zapletkou a prekvapivym rozuzlenim. Ctivy a napinavy. Sympaticke hlavni postavy. Hypnozu i mazani vzpominek si okusila i sama pani doktorka. Tesim se na dalsi dil.

11.09.2019 4 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Velmi povedené čtení plné akce, napětí, nečekaných zvratů a se zajímavou zápletkou. Příběh mě úplně pohltil, doslova jsem hltala stránku za stránkou. Sayer a její vyšetřovací tým je mi velice sympatický, včetně "psí posily". Knížka obsahuje pár situací, které jsou podle mého názoru málo uvěřitelné, přesto celou sérii vřele doporučuji. Doufám, že bude brzo pokračování, protože ten konec mě opravdu navnadil. Velká spokojenost.

11.05.2023

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Thriller se mi libil. Bylo to ctive, tajemne az chvilema temne. Konec byl prekvapivy. Ja si vzdycky myslela, ze psychoterapeuti jsou divni...obcas se moc nelisi od svych pacientu.

03.02.2021 4 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Opet povedeny mrazivy thriller. Tolik napeti, zvratu a podnetu k zamysleni, super. Napinave cteni, u ktereho se clovek i chvilema boji. Konec parada. Jen skoda, ze jsem se nedozvedela, jak to bylo se sympatickym psychiatrem Markem. Kniha se mi libila a stoji za precteni. Vrham se na dalsi dil, plna ocekavani.

09.06.2021 4 z 5