mystar - Příspěvky

Dívka, která si hrála s ohněmDívka, která si hrála s ohněmS. Larsson

Knizka se mi moc libila. Byla napinava, desiva a dost ctiva. Stranky jsem primo hltala jednu po druhe. Jedinou vadou na krase byl "trosku" prehnany konec. Presto to bylo super cteni.

MutaceMutaceR. Cook

Pribeh popisuje desivou druhou tvar vedy. Bylo to napinave cteni. Pribeh, ac byl dost nerealny, tak se cetl jednym dechem.

Než jsem tě poznalaNež jsem tě poznalaJ. Moyes

Knizka se mi libila. Byl to smutny, ale krasny pribeh, ktery me nejednou dojal. Konec byl prevelice smutny, ale na jednu stranu Willa chapu. Jen me trochu mrzi, ze jsem jako prvni videla film.

Paganiniho smlouvaPaganiniho smlouvaL. Kepler

Pribeh byl ctivy,napinavy a desivy. Na muj vkus tam bylo az moc mrtvol a je trosku pritazene za vlasy, ze Joona vse zvladl skoro sam bez jakekoli pomoci. Presto se mi knizka moc libila.

Lovec králíkůLovec králíkůL. Kepler

Dalsi napinavy dil "Joonovky" opet nezklamal. Byl to desivy, napinavy a strasidelny pribeh. Obcas absurdni sceny, brutalni a vulgarni. Presto doporucuji precist. Jestli se chcete bat a zazit desivy pribeh, je tato kniha prave tim pravym orechovym. :)

Knihovna dušíKnihovna dušíR. Riggs

Musím říct, že jsem se na čtení celkem těšila, ale po pár stránkách jsem bohužel čtení odložila a nedokončila. Asi to není můj šálek kávy. Bohužel

11.10.2017

Wonderland: Země divůWonderland: Země divůJ. Hillier

Příběh se mi moc líbil. Byl strašidelný a nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Konec mě docela dostal. Mám ráda, když není konec předem jasný. Musím říct, že to byl o něco lepší příběh, než autorčino dílo Pronásledovaná. Zkusím i další její knihu Řezník. Určitě se mám na co těšit. :)

11.10.2017

PronásledovanáPronásledovanáJ. Hillier

Čtení bylo napínavé, čtivé, strašidelné a konec byl zajímavý. Knížka se mi líbila.

09.10.2017

PlaygroundPlaygroundL. Kepler

Příběh byl čtivý, napívaný a strašidelný. Měla jsem pocit, že jsem příběhem doslova proběhla. Autoři opět nezklamali, i když to není typická Joonovka. Postavy byly trošku nesmrtelný (co se týče, kolik toho v boji vzládly, než padly), přesto se mi kniha moc líbila.

05.10.2017

Nejsem jako vyNejsem jako vyJ. Picoult

Příběh byl úžasný. Vyvolával ve mě hodně otázek. Co já bych dělala, kdybych měla takové dítě, kdybych sama taková byla a nebo kdybych měla takového člověka v rodině. Líbilo se mi, že to bylo popsané z více úhlů pohledu. Velmi čtivé a napínavé, i když už na začátku jsem věděla jak to nejspíš dopadne. I tak doporučuju. :)

02.10.2017

Zamilovaná hypnotizérkaZamilovaná hypnotizérkaL. Moriarty

Knížka se mi líbila. Přesto, že jsem čekala od děje trošku více. Líbilo se mi téma jak hypnózy, tak stalkingu brané z obou rovin. Knížka je čtivá. :)

20.09.2017

VypravěčkaVypravěčkaJ. Picoult

Úžasně napsané dílo. Strhující příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Čtení knížky mi nahánělo strach, běhal mi mráz po zádech a také mě hodně dojal. Velmi silný příběh. Určitě doporučuji ke čtení. Vynikající!

13.02.2017

Zodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířatZodiac - nejnebezpečnější ze všech zvířatG. Stewart

Knížka byla neskutečná a napínavá. Určitě doporučuji. :-)

07.02.2017

Dům v nebiDům v nebiA. Lindhout

Silný příběh. Nemohla jsem přestat číst. Určitě doporučuji.

21.09.2016

Pikový JackPikový JackJ. Hankins

Zajimavy a napinavy pribeh. Urcite doporucuji.

18.08.2016

StalkerStalkerL. Kepler

Opět nezklamali. Další super pokračování. Kvůli knížce jsem moc nenaspala :) Nemohla jsem přestat číst. Napínavé od začátku až do konce. Jediné mínus za "nesmrtelnost" postav (kolik ran protivník ustál...). I přesto úžasný příběh s překvapivým koncem. :) Určitě doporučuji!

18.03.2016

ZmizeláZmizeláG. Flynn

Zajímavý a napínavý děj. Dost mě šokovala postava Amy. Nemohla jsem se odpoutat od poslouchání audioknížky. Konec mě překvapil, možná trochu zklamal...Každopádně úžasné. Inspirace ke shlednutí filmu.

15.07.2015

Hunger Games – kompletHunger Games – kompletS. Collins

Poprvé jsem viděla film, který mě moc zaujal. Na to jsem si přečetla tuto trilogii. Úžasné čtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Úplně jsem se ponořila do děje a párkrát jsem byla i dojatá. Po přečtení jsem se znovu musela podívat na film :o) Prostě parádní. :)

26.06.2015

Labyrintem smrtiLabyrintem smrtiA. Franklin (pseudonym)

Druhý díl byl opět moc dobrý. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Sice první díl byl o něco lepší, přesto jsem si čtení užila. Těším se na další díl - Relikvie mrtvých. :o)

18.03.2015

Vykladačka smrtiVykladačka smrtiA. Franklin (pseudonym)

Uzasna, ctiva a napinava detektivka az do konce. Mam rada knizky, ktere jsou o medicine a lecitelstvi. Navic me zajima zivot ve stare Anglii. Testim se na dalsi dily. :)

26.02.2015

InfernoInfernoD. Brown

Barvite az detailne popsana Florencie a zajimave tema. Knizka se mi libila. :)

10.02.2015

Písečný mužPísečný mužL. Kepler

Kniha byla uzasna a napinava. Knizku jsem precetla jednim dechem. Konec me sokoval a jsem moc zvedava na pokracovani, ktere si MUSIM precist! Zajimavy dej, ktery byl chvilemi opravdu strasidelny. Proste uzasna knizka. Urcite doporucuji precist.

13.01.2015

Muži, kteří nenávidí ženyMuži, kteří nenávidí ženyS. Larsson

Kniha se mi libila. Zacatek byl pomalejsi, ale pak jsem nemohla knihu odlozit. Musela jsem se co nejdrive dozvedet, jak to vse dopadne. Velmi zajimavy pribeh, ktery me zcela pohltil, az cloveka zamrazi v zadech. Prekvapivy konec. Tesim se na dalsi dil trilogie. Film se mi take celkem libil, ale neni nad knizku!

13.01.2015

Skočný přílivSkočný přílivR. Börjlind

Kniha byla velmi napinava s prekvapivym koncem. Moc dobre se cetla. Nemohla jsem se od ni odtrhnout. Urcite stoji za precteni. :)

12.01.2015

RanhojičRanhojičN. Gordon

Uzasne, nemohla jsem se vubec odtrhnout od cteni. Videla jsem nejprve film (moc pekny, inspiroval me ke cteni knizky). Po precteni knizky musim rict, ze kniha byla mnohem lepsi nez film. Mam rada knihy z teto doby a o tomto tematu (medicina, ...). Silny pribeh, ktery me nejednou dovedl az k slzam. Urcite doporucuji precist!

02.12.2014

Svědkyně ohněSvědkyně ohněL. Kepler

Uzasne. Opet napinave. Zajimava zapletka a prekvapujici konec. Byla jsem uplne vtazena do deje.

19.09.2014

HypnotizérHypnotizérL. Kepler

Super, zajimave, desive, napinave od zacatku do konce. moc se mi to libilo.

18.09.2014