myskula myskula komentáře u knih

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Jedničku jsem zhltla,tohle jsem dočetla jen se sebezapřením a dokonce jsem přeskakovala.Do trojky se nebudu ani pouštět.

22.08.2015 1 z 5

Jitra v Dženínu Jitra v Dženínu Susan Abulhawa

Fantastická kniha.Zanechala ve mně takový dojem,že si ji musím koupit.Doporučuji přečíst každému.

18.07.2015 5 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Tahle kniha je napsána stylem s kterým jsem se ještě nesetkala.Přečíst ji do konce vyžaduje velkou psychickou odolnost,zvlášť pokud jste daný námět řešili v reálném životě Vy sami.Závěr mně naprosto odrovnal,asi 2h po dočtení jsem jen seděla a přemýšlela.

08.05.2015 5 z 5

Vodní andělé Vodní andělé Mons Kallentoft

Super!!Nevšední téma,bavila mně snad každá stránka.Všem doporučuji.

07.04.2015 5 z 5

Prach jsi a v prach se obrátíš Prach jsi a v prach se obrátíš Chris Tvedt

Začátek velmi dobrý,ale postupně to upadalo do podivných sfér.Závěr byl zvláštní,řekla bych béčkový.Čekala jsem mnohem víc.

24.03.2015 3 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Myslím na tu knížku ještě 14 dní po přečtení.Je to nádherný příběh,krásně a čtivě napsané.Nebojím se napsat,že jde o jednu z nejhezčích knih,co jsem kdy četla.Naprosto dokonalá !!

18.02.2015 5 z 5

Sněhurka musí zemřít Sněhurka musí zemřít Nele Neuhaus

Chtěla jsem dát 4 *,ale závěr to změnil na 3.Celou dobu skvělé tempo,zajímavý příběh,ale závěr překombinovaný,někdy až těžko uvěřitelný.

18.01.2015 3 z 5

Oběti ráje Oběti ráje Kristina Ohlsson

Zatím autorčina nejslabší kniha.S předchozími třemi se nedá vůbec srovnat.Dočetla jsem jen s velkou námahou a to díky tomu,že jsem hodně přeskakovala.Téma mně absolutně nechytlo,zkrátka bych ji nedoporučila.

31.12.2014 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Výborná kniha,naprosto originální příběh.Přesto mi některé části přišly trochu rozvleklé.Proto 4 *.

31.12.2014 4 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Špičková kniha.Nemůžu se dočkat pokračování.

27.09.2014 5 z 5

Stratené dievča Stratené dievča Gillian Flynn

Absolutne mi kniha nesedla.Nedocetla jsem ji,preskakovala stranky.....opravdu bez sympatii praktickz od prvnich momentu.

17.06.2014

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Svižně napsaná knížka,bez jediného nudného místa,jen jména osob jsou těžce zapamatovatelná.Přiběh taky pěkně vymyšlený.Určitě si přečtu další knížky od autorky.

07.04.2014 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Naprosto vynikající,zvláštním způsobem napsaná kniha.Totálně perverzní.Myslím,že jsem nic podobného nikdy nečetla.Nezapomenete na ni možná nikdy.

07.10.2013 5 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Originální drsný námět,velmi čtivá kniha,bez hluchých míst.Už se těším na další knížky autorky.

31.08.2013 5 z 5

Provokatér Provokatér Karin Fossum

Výborná a skvěle originální zápletka,stejně jako první kniha autorky .Doufám,že brzy vyjdou další knížky!!!

29.08.2013 5 z 5

Slečna Au-pair aneb jak jsem pečovala o anglické děti Slečna Au-pair aneb jak jsem pečovala o anglické děti Eva Dömény

Super!!!Četla jsem ji 2 dny a nemohla odložit.Výborná a určitě nápomocná přiručka pro budoucí au-pair.Skvěle napsaná.Doporučuji!

18.08.2013 5 z 5

Černé lži, rudá krev Černé lži, rudá krev Kjell Eriksson

Dobře čtivá,oddechová detektivka,moc se mi líbila a ráda si přečtu další knížky.

15.08.2013 4 z 5

Medová past Medová past Unni Lindell

Perfektni detektivka,prectena za 2 dny,urcite ji muzu doporucit,obsah si budu pamatovat jeste dlouho.

05.08.2013 5 z 5

Kapitánova dcera Kapitánova dcera Leah Fleming

I kdyz tohle neni muj zanr,kniha je nadherna a cetla jsem ji jednim dechem.Skvele vykreslene postavy a jejich pocity,proste ctete a jste uplne preneseni do doby,kdy se roman odehrava.Vsem vrele doporucuji !!!!

05.08.2013 5 z 5

Dobrodinec Dobrodinec Ridley Pearson

Příběh dobrý,ale podrobný popis i mrknutí oka mně odradil.Knihu jsem nedočetla

31.05.2013 3 z 5