Medová past

Jednoho letního podvečera záhadným způsobem zmizí sedmiletý chlapec. Několik dní poté zahyne pod koly neznámého vozu lotyšská dělnice. Jakkoli je to nepravděpodobné, postupem času se ukáže, že obě tragédie spolu těsně souvisí. Policejní vyšetřovatel Cato Isaksen má z tohoto dvojitého případu noční můry. Čtenáři si v kriminálním románu Unni Lindellové užijí napínavou a rafinovanou zápletku a navíc se dozvědí mnoho zajímavého o současném Norsku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138306/big_medova-past-8FF-138306.png 3.970

Cato Isaksen 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Plus

Honningfellen, 2007

Kniha Medová past

micha-ella
09.04.2021

Dost rozvláčná detektivka s velkým týmem vyšetřovatelů. Jejich vztahy, spory a dohady mě vůbec nebavily číst. Navíc nevím, proč autorka použila vzájemně si podobná jména a příjmení postav, to je pro čtenáře matoucí a jen k naštvání : Noman - Nyman, Ellen - Elna, Randy - Ronny, Ina - Inga, Marie, Marian. A zcela nepravděpodobná scéna, kdy někoho mechanicky tlučou do hlavy dřevěnou baseballovou pálkou (pořád, pořád, pořád) a on se pak zvedne a běží s těžkým břemenem, tak ta byla na dovršení přepísklá a hloupá. Znovu bych to určitě nečetla.

playada
20.07.2020

Někdo tady napsal, že tato detektivka je skvost. Nelze než souhlasit. jsem nadšená. Miluju dvojici hlavních detektivů. Baví mne jejich řevnivost.

Simstr
28.05.2019

Příjemné počtení, určitě jsou lepší severské krimi, ale já jsem spokojená. Děj plynul rychle, kapitoly jsou krátké, takže čtete, čtete a čtete. Určitě si přečtu další díl.

Peršanka
16.06.2018

Dočetla jsem, ale ta mlhavost a náznaky a taky zbytečné psycho-rozhovory mezi hlavním vyšetřovatelem a nově příchozí členkou týmu mě dost rozčilovaly.

SilvieSisinka
13.02.2018

Kniha me velice bavila od zacatku do konce.Zapletka super.Postavy nektere na facku,jine normalni.Jak ze zivota ;-) Jdu na dalsi knihu autorky :-)

konicekbily
02.04.2016

Zajímavá zápletka prošpikovaná těžko uvěřitelnými souvislosti a naivitou jednoho z hrdinů, potyčkami policajtů mezi sebou a hluchými místy.

IvanaB
07.03.2016

Zajímavá zápletka, dějové linie, ale čekala jsem víc, abych se nemohla odtrhnout, to zase ne... Vadila mi vzájemná nesnášenlivost vyšetřovatelů, snad budou v dalších dílech líp vycházet.

Space.Junkienka
16.03.2015

Zprvu jsem se ve všech těch detektivech ztrácela (přece jenom je dneska moderní mít 1-2 vyšetřovatele), ale nakonec jsem si udělala obrázek a hned se pokračovalo lépe. Zajímavý příběh, pro mě velmi překvapivé a nápadité rozuzlení.... ale i zde se občas našly hluché části, které bych klidně vyškrtla.