Černé lži, rudá krev

Ann Lindellová je skvělá kriminalistka, ale osobní život už tak dobře nezvládá. Žije sama se sedmiletým synem Erikem a trpí pocity osamělosti. Pak se však seznámí s novinářem Brantem a zamiluje se do něj. Jenže po několika týdnech Brant záhadně zmizí. Nadto je novinář podezřelý z vraždy, kterou vyšetřují Annini kolegové. Sama Ann řeší zmizení šestnáctileté dívky. Věnuje tomu veškeré síly, zejména když zjistí, že dívka byla znásilněna a zavražděna. Podaří se Ann najít a usvědčit vraha? A dozví se, proč muž, který jí tak náhle vstoupil do života, najednou zmizel?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98019/ann-lindell-cerne-lzi-ruda-krev-pIH-98019.jpg 3.223

Ann Lindell 9.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Motto

Svarta lögner, rött blod, 2008

Kniha Černé lži, rudá krev

maličkán
09.11.2018

Divím se, že má tato kniha tak slabé hodnocení. Mne chytla hned od začátku a vždy jsem se těšila, až k ní budu moc usednout.

Terkishead
08.08.2018

Nenáročná, ale poctivá detektivka. Je ale pravda, že jsem se v "množství" Gunill a Gunarů trochu ztrácela :).

Gabcatko
21.03.2018

Příliš mě nezaujala, musela jsem se nutit, abych ji dočetla. V záplavě jmen jsem se často ztrácela, i děj byl takový nemastný neslaný, přišlo mi, jako by se autorka nemohla rozhodnout, zda psát detektivku nebo milostný román, skloubit do jedné knihy se jí to příliš nepovedlo.

kalache
05.04.2016

...není to detektivka,která vás strhne,taková přestávková...

konicekbily
06.10.2015

Nevím, je to nějak složitě poskládané, zbytečně moc soukromí hlavní hrdinky,umělecký dojem je tak slabší.

myskula
15.08.2013

Dobře čtivá,oddechová detektivka,moc se mi líbila a ráda si přečtu další knížky.

isobel2000
04.02.2013

Kniha psaná zvláštním stylem, zmatek v ději. Určitě nebudu vyhledávat další khihy tohoto autora.

severská krimi

Kjell Eriksson
švédská, 1953

Kniha Černé lži, rudá krev je v