Mybooks Mybooks komentáře u knih

Náš tajný příběh Náš tajný příběh Jessi Kirby

Tahle kniha je vážně skvělá. Nejdříve jsem si myslela že to dopadne jinak ale stejně se to celý převrátilo. Čekala jsem úplně něco jiného, ale překvapilo mě to. Doporučuji

05.06.2021 5 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Krásné pokračování první dílu. Jednoduše řečeno, každé léto má svůj příběh a zážitek. Taky bych si přála, aby se takovéhle vysněné léto objevilo i mně.

11.01.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Kniha byla super, akorát to bylo v nějakých částech smutný, ale to by bez toho nebylo ono, takže skvělý příběh s dalším pokračováním.

11.01.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tahle kniha celkem ujde, až na to, že je to moc zdlouhavé.

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

(SPOILER) Je to skvělá kniha. Je poučná a zároveň vám před očima připomene tu vánoční náladu a také to, jak si Vánoc štědře vážit.

Zločin slečnám nesluší Zločin slečnám nesluší Robin Stevens

Skvělý začátek prvního dílu detektivky ve stylu Agathy Christie.

Kámoškami napořád! Kámoškami napořád! Katja Frixe

Tahle kniha se mi vůbec nelíbila, asi jsem na tyhle dětské příběhy moc stará a nebaví mě to.

29.05.2019 1 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

(SPOILER) Skvělá kniha princeznovské série. Doporučuji hlavně dívkám, které mají rády události ohledně paláce, princů, princezen.

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Knihy téhle autorky mně nevadí, nějaké díly jsou více zajímavé a láskyplné, ale některé ne.

29.05.2019 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Kniha se mi nelíbila, ale pokud ho má někdo rád a obdivuje ho, tak ať si knihu přečte.

29.05.2019 2 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

(SPOILER) Druhý díl Než jsem tě poznala se dá číst, ale třetí díl Sama sebou jsem sice rozečetla, ale nedočetla. Nebaví mě to, teda alespoň poslední dva díly, které mi přijdou zdlouhavé a ta výška knihy, když čtu jednu stránku, tak mi to přijde moc dlouho stráveného času.

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Číst spíše, až budete chápat život dospělých. Já to četla jako malá a nepochopila jsem to, tak si to někdy přečtu ještě jednou.

Čaj s kapkou jedu Čaj s kapkou jedu Robin Stevens

Druhý díl ve stylu Agathy Christie. Tenhle styl detektivek mám ráda.

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Stejně lepší prostě byl náhradní kluk jinak doporučuju.

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Všechno podle mých představ knížka byla úžasná nechtěla jsem se na konci odtrhnout od příběhu.

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

(SPOILER) Takové léto by chtěl snad každý. Letní lásky u moře, na pláži, klidné a pohodové prázdniny. Tahle kniha je vážně skvělá, i další dva navazují díly.

23.05.2019 5 z 5