Mruskulka Mruskulka komentáře u knih

Ve formě po porodu Ve formě po porodu Chantale Dumoulin

Kdybych tuto knihu držela ještě před porodem v ruce, určitě by mi pomohla, jak se začít zvedat a sedat po císařském řezu. Jinak je k ničemu. 2x22 stránek je tam stejných, jen zkopírovat a kniha je hotova? Autor to pěkně odflákl

11.10.2015 odpad!

Všichni mrtví Všichni mrtví Charlaine Harris

Super. Kniha se četla skvěle od začátku až do konce. Patří do těch lepších ze série a oproti předchozích dvou knih zlepšení o 100%.

02.10.2015

Dočista mrtví Dočista mrtví Charlaine Harris

Podle mě nejslabší kniha. Sice se četla sama, ale stále jsem čekala, až tam bude nějaká pořádná akce a najednou konec knihy. Snad další díl mě nadchne více.

03.09.2015 4 z 5

Mrtví pro svět Mrtví pro svět Charlaine Harris

Zajímavý a napínavý děj. Tak jako předchozí díly i tento se četl jednoduše a s očekáváním, jak to skončí.

27.08.2015 5 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Opět zajímavé :-) I zakončení knihy autorka dobře pojala a to tak, že hned jdu na další díl :-)

23.07.2015 4 z 5

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

Příběh dívky, která přes svou zamilovanost nevidí chyby svého miláčka. Až když jí postihne smrt jejího synáčka, pochopí, že je její miláček obyčejný narcis.

07.07.2015 5 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Příběh ženy, která si myslí, že chlapa a lásku už nenajde. Zamiluje se do o několik let mladšího syna své nejlepší kamarádky. Ta jim to nepřeje. Krásně napsáno :)

03.07.2015 5 z 5

Střípky z ložnic Střípky z ložnic Simona Monyová (p)

Opět nenacházím chybu :-) Úžasná spisovatelka napsala úžasnou knihu :-)

01.07.2015 5 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

Pohodové čtení :-) Těším se na další díl :)

28.04.2015 5 z 5

Kniha se četla jednoduše a rychle, ale to i díky představivosti z filmu. Jsem zastánce knižní podoby před filmovým zpracováním, ale tentokrát jsem z filmu nadšenější a všem lidem, kteří na filmu pracovali, tleskám.

29.03.2015 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Přečteno jedním dechem. A naprosté překvapení, kdo vlastně vrahem královny byl. Super :)

19.03.2015 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Tento díl nezklamal :) Bála jsem se, jakým směrem se autorka pustí, když Lissa s Rose odmaturují a budou muset opustit akademii a měla jsem strach, že mě nebude bavit děj, když obě kamarádky budou žít na královském dvoře. Děj však opět měl hlavu a patu a já se pouštím do dalšího dílu.

18.03.2015 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Musím se přiznat, že tato kniha, oproti jejich tří předchůdkyň, mě docela nudila. Některé pasáže byly až moc zdlouhavé a někdy jsem se přistihla, že přemýšlím absolutně nad něčím jiným, než nad dějem. Líbí se mi však tento žánr, takže se nyní pouštím do pátého pokračování.

12.03.2015 3 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Je neuvěřitelné, jakou má tato autorka představivost. Opět přišla s něčím novým, co zaujalo, zakouslo se do Vás a nepustilo. Přečteno skoro jedním dechem.

09.03.2015 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Druhý díl Vampýrské akademie mě snad zaujal ještě více než díl první. Sáhla jsem tedy hned po dalším díle a věřím, že ani tentokrát nebudu zklamaná.

07.03.2015 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Nejprve jsem viděla filmové zpracování a byla jsem zklamaná. Do čtení knihy jsem se přemlouvala pár měsíců a udělala jsem chybu. Kniha perfektní. Hned se pouštím do Mrazivého polibku :-)

04.03.2015 5 z 5

Postel plná růží Postel plná růží Lenka Lanczová

Pokračování příběhu s Nelou. Byla jsem zvědavá, který z bratrů Koubkových bude otcem dítěte a byla jsem také překvapená, jak parádně to p. Lanczová zamotala. Velká spokojenost.

01.03.2015 5 z 5

Názory na vraždu Názory na vraždu Michal Viewegh

Knihy od tohoto autora mám ráda, ale tohle byl fakt děs. Nezvládla jsem to dočíst do konce a docela se mi znechutilo přečíst si další jeho knihy.

25.02.2015 1 z 5

Roznese tě na kopytech Roznese tě na kopytech Simona Monyová (p)

Oproti již přečtených knih od této autorky je tato kniha příjemnou změnou. Hlavní postavou je muž, kterému se stane to, co doufal, že jemu se stát nemůže :)

24.02.2015 5 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

Příběh o nevěře s překvapením na konci :) Báječná kniha

23.02.2015 5 z 5