Hra svalů

Román Hra svalů autorka věnovala všem nešťastníkům, kteří hloubku kaluže zkoumají tak, že do ní vstoupí - podobně jako hrdinka knihy Darja, která se zamiluje do pana ,,nepravého" a na své cestě kalužemi ztratí věrného ctitele, dobrou přítelkyni, zaměstnání, několik kilogramů živé váhy a spoustu iluzí...

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4683/hra-svalu-6dr-4683.jpg 4222
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mony

Kniha Hra svalů

Aleh
05.09.2020

Vztah muže a ženy má opravdu tolik podob, že by se jich člověk nedopočítal. Jsou vztahy, které člověka obohatí a provází jej celým životem. To však není případ Darji, kterou vztah připraví o mnohé... Další z příběhů Simony Monyové,, která vypráví o jedné takové podobě lásky. Čtení pro ženy na jeden večer.

lucie9998
13.04.2020

Knihy Monyové mám velmi ráda, maji v sobě vždy nadhled a humor, i když se jedná o vážné téma.

tabaluga
04.08.2019

Láska je opravdu slepá, jen škoda, že hlavní postava si to uvědomila pozdě...jen mi pořád nešlo do hlavy, jak takový vzdělaný člověk může propadnout závislosti...asi nějaké trauma...

JancaMia
16.02.2019

O tom že vztah muže a ženy , nemusí být vždy procházka růžovou zahradou ..

PetiJelinkova
16.09.2018

Život není žádná pohádka. Nečekejte žádnou přeslazenou romantiku, ale celkem drsný osud zamilované ženy.

stju
11.08.2018

Souhlasím s názorem, který tu opakovaně zazněl - i podle mne kniha patří mezi ty zdařilejší od Simony Monyové. Velmi oceňuji, že způsob, kterým je kniha napsána, odpovídá záměru, který podle slov hlavní postavy Darji, autorka sledovala: "Že je to banální příběh? Berte to prostě tak, že je mi smutno, co s dlouhými víkendy, a občas se potřebuju vypovídat."

cori
01.08.2018

Krátký příběh o Darje, která si své pobláznění kulturistou vyžrala až do hořkého konce, patří mezi ty lepší práce autorky.

EvikU.
07.04.2017

Reálné, bohužel pravdivé. Ale čtivé.