Mrtví pro svět

Sookie Stackhouseová zjišťuje, že její smůla ji neopouští, spíš naopak. Bill odjel do Peru a zčista jasna se objevil jeho šéf Eric, kterého našla Sookie polonahého, zmateného a ustrašeného. Také bratr Jason zmizí, ve městě je sabat čarodějnic - Sookie nezbývá, než se dopátrat, co se vlastně děje. A její pátrání ponechá čtenáře v napětí až do konce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36023/big_mrtvi-pro-svet-wLl-36023.jpg 4.2273

Pravá krev 4.

Horory, Romány, Fantasy

Vydáno: , Baronet

Dead to the World, 2004

Kniha Mrtví pro svět

Zuzka_Zuu

Uuf, další díl za mnou. Musím říct, že na konci jsem se musela usmívat jako idiot a kroutit hlavou, jak to všechno dopadlo. Konečně se vyplnil vztah, které jsem Sookie přála a nakonec všechno dopadlo jinak, achjo! Musím říct, že čtení jsem si užila a bavilo mě to až do poslední stránky. Co se týče seriálu a knih, no, jistá podobnost tam opět byla. Za mě super čtení :)

Nikei

Čtvrtý díl série je podle mě malinko horší než předchozí díly. Trochu jsem se ztrácela v ději a místy se to táhlo.

Gabux
30.06.2021

#rereading

Tento díl mi přijde takový vycpávkový a přípravný pro následující díly. Rozhodně slovo vycpávkový neberte zle. Opět se tu spoustu věcí děje, ale je z toho cítit, že v tomto díle se připravujeme na následující události.

Poznáme nové postavy, stane se tu pár důležitých zvratů a opět si u knížky člověk krásně odpočine.

Méně oblíbený díl, ale stále moc příjemný díl.

petulik330
18.05.2021

O stupeň lepší než předchozí díl. Líbil se mi Eric jak si nic nepamatoval a jak byl nakonec milí. Divila jsem se Sookie že se dali do hromady tak rychle po rozhodí s Billem.

ludek.n
26.08.2019

Čtvrté pokračování epopeje Pravá krev Charlaine Harrisové se nese v duchu jejích předchůdců. Nejsme ochuzeni o žádnou z propriet předchozích dílů, jen nádavkem dostáváme čarodějnou moc. Čáry a kouzla však zůstávají jen na okraji, aniž by zasáhly hlubší struktury příběhu. Jejich největší přispění se tak omezuje pouze na milostnou sféru, kde pot, sperma a slzy hrají úlohu hlavních protagonistů. Začátek je hodně rozvleklý a přešlapování na místě ho charakterizuje více než trefně. Vyprávění se chytá až s bojůvkou proti čarodějnickému spolku Hallow Stonebrookové. Bohužel i tady Harrisové chybí onen neopakovatelný moment horské dráhy, který z napínavého okamžiku dělá nezapomenutelný adrenalinový zážitek. Její pojetí bitevní vřavy je chladné, odtažité a sterilní, takže funguje jen na půl. Připočteme-li k tomu slepé odbočky, které nikam nevedou, ale přesto mají prostor hlavní myšlenky, napadne člověka, zda jsou Mrtví pro svět takovým bestsellerem, za jakého se vydávají.

gabice4
12.04.2018

Až je to neuvěřitelné..... Taková láska to byla a pak prostě nic...... A začíná zase jiná love story. ..... Hm, asi tuto sérii vůbec nechápu

Morgaine07
12.02.2018

Další super díl

LenkaWal
21.01.2018

Další zajímavý díl série. Většina se těší z Erika, já čekám jestli se Sookie dá dohromady s Alcidem.