Klub mrtvých

Sookie Stackhouseová našla po boku svého upíra Billa jen krátké štěstí. Bill je unesen a držen v zajetí. Sookie musí vynaložit všechny své mimořádné schopnosti i známosti, které si vytvořila v podsvětí, aby Billa vypátrala a osvobodila ze smrtelných stříbrných řetězů. Ale nakonec si vůbec není jistá, zda chce Billa ještě zpátky...........celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32078/klub-mrtvych-VEz-32078.jpg 4231

Pravá krev (3.)

Club Dead (2008)

Horory, Romány, Fantasy
Vydáno:, Baronet

makynka911

Chyba byla číst knihy až po skončení seriálu. Nejen že mám už postavy v hlavě vykreslené a dost se rozchází s knižní verzí, ale také některé postavy, které do konce seriálu žijí, jsou mrtvé v prvních dílech.

Jen teď nevím, zda spílat autorovi, nebo tvůrcům seriálu, protože seriál u mě patří k jednomu z nejlepších. Třetí díl překvapil, těším se na další :)

gabice4

Asi no comment..... Stále stejný názor.....

Morgaine07

Třetí nejlepší díl

Mark.
29.12.2017

Stále lepší, ale Sookie je prostě láskové trdlo! Snadné hltání písmenek :-)

renefer
01.09.2017

Nechápu, jak může být někdo tak splachovací jako Sookie. Bill se na ni vykašle, najde si jinou a ona ho jede zachraňovat i za cenu vlastního života. Poprvé se tady objevuje Alcide - mňam :)

janno69
11.06.2017

Díl od dílu, se to začíná celkem dobře rozjíždět. Dostávám od toho, právě to co očekávám. Pokud chci číst oddechovku, tak nečekám nic hlubokomyslného a těžkého. Sookie a ta banda kolem ní mě baví a to mi stačí. Jedinou výtku mám k překladu a korektuře a s tím spojenými pravopisnými i ostatními chybami, za to bych ale pokárala ty kdo to zavinili, za to kniha samotná ani autorka nemůže. Takže 5* dávám za pohodu a zábavu při čtení a za to, že mě kniha nenudila.

Sarfias
10.06.2017

Sookie mě prostě baví. Nemohu říct, že by to bylo nějaké převratné čtivo. Ale nenáročnost a celkem zajímavý příběh člověka provede relativně rychle dějem. Na odreagování se to jsou opravdu vynikající knihy.
Přesto musím říct, že druhý díl mě začal bavit až od poloviny.

Richie1
13.08.2016

Ve třetím díle se rozšiřují řady zvláštních bytostí, Sookie se poznává s vlkodlaky a také více proniká do hierarchie upíří organizace. Děj se tentokrát odehrává převážně mimo rodné městečko Sookie - přibylo více akčních scén a Sookie je také častěji v ohrožení života. Jednoduché a příjemné čtení. 65%

ajla5
01.08.2016

Čím dál lepší. Po prvním díle jsem myslela, že to vzdám, ale je to skvělý příběh a překvapivě plný humoru. Postavy stále rostou a košatí.

Adriana21
18.06.2016

Kniha se mi ze třech dílů, které jsem zatím četla líbila nejvíc.
Více v ní byl Eric, kterého mám fakt ráda, což mi naprosto vyhovovalo a také se tam objevila nová postava jménem Alcid, jak ten byl super :) Fakt se mi zamlouval.
No uvidíme, co přinesou další díly :D

kristyna4414
13.05.2016

Knížka mě bavila, leč bych jí pár věcí bohužel vytknula z hlediska formy. Větší množství překlepů bych ještě tolerovala, ale přeskočení u Erica z tykání na vykání mě vysloveně iritovalo. Nejenom, že se to dle mého názoru nehodilo v rámci jejich vztahu, ale především vzhledem k minulým dílům změně vážně nerozumím.
Škoda toho, jinak byl příběh fajn - vzhledem k žánru a počtu stran a příjemně odsýpal. Postava Sookie mě trochu otravovala, jejím myšlenkovým pochodům asi nikdy neporozumím (viz Bill jí nabízí možnost zdarma oblečení a nevím čeho ještě, což ji velmi urazí, ale zároveň si stěžuje na nedostatek peněz).

Adris
26.10.2014

A na scénu přichází vlkodlak:). Řekla bych, že toto je průměrný díl.

Samira
25.02.2014

Tenhle díl se mě už úplně vtáhnul, je tam víc Erica, bez kterého to prostě nejde a knižní Sookie je skvělá. Je tady taky podstatně víc žhavých scén a méně Billa, což mi vůbec nevadí.

77fifi
24.01.2014

zase se čte samo...

Nikol18
27.11.2012

No, stále uvažuji o tom, že Sookie je úplně blbá nebo prostě je psychicky vyšinutá, jinak to snad ani neni možný. Jediný normální v tomhle díle se zdále sestra Alcida, který se taky choval jako úplný idiot. Není nad seriál.

Calwen306
06.04.2012

Zatiaľ jednoznačne najlepší a najakčnejší diel. Páčila sa mi najma nová postava - Alcide a som veľmi zvedavá ako sa to všetko vyvinie v ďalších dieloch. Navyše, Eric mi začína byť oveľa sympatickejší ako Bill, čo som veru nečakala. Opať nenáročné a pohodové čítanie.

mySaints
21.03.2012

No ... Pravá krev má sice plno chyb a nudných pasáží (opravdu nepotřebuji vědět, jak dlouho si hrdinka čistí zuby a že Eric voní pracím práškem Tide) , ale autorka umí rozvinout zajímavý děj a proto to vypadá, že to asi přečtu do posledního dílu. Rozhodně lepší upírská story než ubrečené a naivní Stmívání.

Majdule
04.07.2011

Akční díl plný bojových scén :-), Ericova role sílí, čtenářky vzdychají (já tedy rozhodně jo) a musím konstatovat, že tahle knižní Sookie je mi sympatická. Není to tolik Mirek Dušín v sukni (pardon krátkých šortkách) a její úvahy jsou pořád zábavné. Dávám o hvězdičku míň než druhému dílu, ale pořád se bavím.

dutahlava

Bill si to sice pohnojil, ale otevřelo to vrátka dalším :) Tenhle díl je, jako ostatní, pěkně čitelný. Líbí se mi. Zajímavé je, jak se liší od natočeného seriálu...

Senza Jenka

No, tady si to Bill pěkně pohnojil, což ho stálo cenné body. Sookie se nám pěkně odvázala a mrtvoly taky nechybí :o)

Vera.sarance

Není to vůbec špatné ( v angličtině), ale čeští překladatelé tenhle díl oproti dvěma ostatním pěkně "zmrvili".