Mruskulka Mruskulka komentáře u knih

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Film jsem viděla opravdu mnohokrát, takže mě knížka vůbec nepřekvapila. Byla hodně pohodová, čtivá a ke kávě ta pravá.

17.06.2016 5 z 5

Fatima: Neberte mi moje dítě Fatima: Neberte mi moje dítě Fatima Mirembe

Opravdu zajímavá knížka. Při přečtení podobných příběhů si vždy uvědomím, jaké mám štěstí, že žiji tam kde žiji, mám úžasnou rodinu a střechu nad hlavou.

13.06.2016 5 z 5

Zoufalství Zoufalství Lisa Jane Smith

Konečně už jsou kitsune mrtví, snad to tak zůstane.

07.06.2016 4 z 5

Před půlnocí Před půlnocí Lisa Jane Smith

Tento díl byl přijatelný. Na konci dokonce napínavý.

24.05.2016 3 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Nebyla špatná, nebyla skvělá. Už mě i docela unavuje, jak musí s kitsune pořád bojovat, už by mohla autorka vymyslet něco nového.

18.05.2016 3 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Vracela jsem se k ní po delší době a zdálo se mi, že jednou píše autorka o jednom a hned vzápětí o druhém. Musela jsem se vracet zpět, jestli mi něco neušlo. Ale nepatří mezi ty nejhorší ze série.

18.04.2016 3 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Zatím nejlepší díl ze série :-)

06.04.2016 5 z 5

Matka Matka Karel Čapek

I přesto, že knížka byla mezi povinnou četbou ve škole, dostala jsem se k ní až o několik let později a je to škoda. Opravdu krásný příběh - hra.

29.03.2016 5 z 5

Zodiac Zodiac Robert Graysmith

Dlouho mi trvalo se do knížky zakousnout, ale pak jsem nepustila a přečetla jedním dechem :-)

28.03.2016 5 z 5

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Pořád jsem čekala, že se něco začne dít a ono nic....

18.03.2016 1 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Krásné povídky o Pejskovi a Kočičce :-) I dcerka zapomněla zlobit a poslouchala.

17.03.2016 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Musím poděkovat kamarádovi, který mě měsíce nabádal, abych si tuto knihu přečetla a při každém setkání se mě ptal, jestli už ji mám přečtenou. Už můžu říct: Mám. Hodně zajímavý a silný příběh, knížka se četla snadno a nešlo mi odtrhnout oči ze stránek. Doporučuji

12.03.2016 5 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Zatím z těch 3 dílů nejlepší

08.03.2016 4 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

No čekala jsem víc, uvidím, jak ostatní díly :-)

29.02.2016 3 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Páni, neskutečně dojemný příběh. Děkuji Čtenářské výzvě 2016, díky které jsem sáhla po této knize. V tak obyčejném příběhu tolik emocí. Určitě jsem ji nečetla poprvé :-)

22.02.2016 4 z 5

Nemám žádné jméno Nemám žádné jméno Dagmar Hilarová

Tyhle knihy nemůžou nechat člověka klidným a i toto svědectví mě dostalo. Je odporné, že tohle dílo nějaká holanďanka vydává za své, jsem ráda, že se autorce splnila poslední vůle a kniha byla vydána v češtině. Je k neuvěření, že i přesto, jaké tam byly podmínky, v knize je mnoho optimismu.

22.02.2016

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Úžasná kniha, jako každá od této autorky. Bylo mi jasné hned v úvodu, jak kniha skončí, ale stejně jsem nedokázala odtrhnout oči.

18.02.2016 5 z 5

Filosofka Tereza aneb Vzpomínky na příběh otce Dirraga a slečny Éradice Filosofka Tereza aneb Vzpomínky na příběh otce Dirraga a slečny Éradice Jean-Baptiste de Boyer, Marquis d'Argens

Nedonutila jsem se knížku dočíst

15.02.2016 2 z 5

Povídky ke kávě Povídky ke kávě Hana Hrabáková

Opravdu ke kávě. Krátké povídky, ale spíše určené pro kamarádky autorky. Četla jsem lepší.

11.02.2016 2 z 5

Vášeň Vášeň Lisa Jane Smith

Příběh skončil tak, jak jsem hned u první knihy série předpokládala. Jako vždy od této autorky, příběh obsahoval trojku a hlavní hrdinka si vybrala toho "zlobivého". Zdálo se mi, že tento poslední díl série byl odfláknutý, jako kdyby se autorce už nechtělo pokračovat.

09.02.2016 2 z 5