Fatima: neberte mi moje dítě

Fatima se narodila v Ugandě a do osmi let jí domov připadal jako ráj na zemi. Pak se její svět náhle otřásl v základech a vrhl ji do života plného strachu, bezpráví, násilí a nenávisti. Dívka velmi rychle ztratila naprosto všechno - rodiče, sourozence i domov. Prošla zotročením, nevlastní matka ji téměř upálila, proti její vůli ji provdali, znásilnili a když otěhotněla, padla do rukou brutální soldatesky......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12043/fatima-neberte-mi-moje-dite-12043.jpg 4.443
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno · Alpress

Fatima · 2005

Kniha Fatima: neberte mi moje dítě

Marisa
15.03.2017

Velice poučná. Fatimy mi bylo opravdu líto.

Mruskulka
13.06.2016

Opravdu zajímavá knížka. Při přečtení podobných příběhů si vždy uvědomím, jaké mám štěstí, že žiji tam kde žiji, mám úžasnou rodinu a střechu nad hlavou.

Urbana
25.01.2016

Až neuvěřitelný příběh, kdy dokáže malé děvčátko unést otřesné zacházení a zvěrstva, příběh, který se čte jedním dechem a po přečtení Vám ještě dlouho zůstává na mysli.

judita26
13.08.2015

v současnosti vhodná četba pro spoustu lidí

amalka 100
21.06.2014

tak tuhle knížku jsem probrečela a ještě dlouho pak myslela na ten příběh na to jak někdo může už odmala zažít tolik neštěstí a po přečtení jsem ráda že žiju ve svobodné zemi kde nepanujou žádné příšerné pravidla určitě tuto knížku doporučuji k přečtení

Sandy84
07.07.2013

Měla jsem tu čest se s Fatimou setkat v Německu osobně /díky její dobré německé přítelkyni/. Je to žena hodna obdivu. Jen si přeji aby lepší osud potkalo více lidí /žen/dětí/mužů/ ze zemí zkoušených válkami a podobnými zvěrstvy. A Fatimě přeji šťastný a smysluplný život - i když ani teď není naprosto růžový...Přesto ví moc dobře, jak si toho co má teď vážit.

renatza21
09.09.2012

Kniha se mi velice líbila. Zajímavý a napínavý děj. Určitě bych ji doporučila i ostatním.

Joshanda
20.05.2012

Souhlasím, příběh je velmi zajímavý a napínavý.