monika0356 monika0356 komentáře u knih

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha me naprosto dostala, byla jsem napnuta od zacatku az do konce. Doporucuji vsem co maji radi tento typ knizek :)

15.12.2018 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Kniha mi asi rok ležela v knihovně, než jsem se k ní dostala. Na toto téma jsem ještě žádnou knihu nečetla, takže pro mě napinak od začátku až do konce. Super knížka, doporučuji.

01.12.2018 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Nevedela jsem co od teto knihy cekat, jelikoz to neni uplne muj zanr, ale naprosto me uchvatila, precteno jednim dechem, krasny pribeh :)

21.09.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knizku jsem precetla rychle, hlavne z duvodu abych zjistila jak to cele vubec bylo, ale Manzele odvedle bych rekla byla lepsi kniha :) ale i tak se cetla hezky a konec zajimavy.

22.07.2018 4 z 5

Harry Potter: Rekvizity a artefakty Harry Potter: Rekvizity a artefakty Jody Revenson

Srdcovka :)

14.07.2018 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Zajimava knizka, prectena temer jednim dechem.

11.07.2018 5 z 5

Zabiják Zabiják Jonathan Kellerman

Kniha se mi moc libila, jako vsechny od tohoto autora, vzdy jsem zvedava kdo je vrah :)

29.03.2018 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Pokracovani knihy me nezklamalo, bylo to opet plne emoci, smutne a krasne zaroven :)

28.06.2017

Prodloužený víkend Prodloužený víkend Gilly Macmillan

Mne se kniha libila, precetla sem ji za jeden den. Do posledni chvile sem si nebyla jista, kdo je hlavni padouch..

28.01.2024 5 z 5

Vánoční přání Vánoční přání Karen Schaler

Tohle uz bylo na me trosku moc, ale kdyz se to tyka Vanoc, vse je dovoleno. Svuj ucel to splni :)

21.01.2024 5 z 5

Královská vánoční pohádka Královská vánoční pohádka Karen Schaler

Krasna vanocni romantika, jak je u me znamo, na romanticke knihy si nepotrpim, ale k Vanocum to tak nejak patri i u me :)

13.01.2024 5 z 5

Vánoce mezi knihami Vánoce mezi knihami Rachel Burton

V obdobi Vanoc mam tyto knihy a pribehy proste rada. Mile to bylo.

05.01.2024 5 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Tento dil se mi libil vic, nez prvni.

27.11.2023 4 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

No. Ze zacatku me kniha moc nechytla, ale cist se to dala, tak jsem cekala, co se z toho vyvine a konec teda prekvapil, ale byl to az konec, no.

23.05.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Opet vyborne cteni, moc me kniha bavila.

09.02.2023 5 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Prvni cast me moc nebavila, otec mi byl nesympaticky, druha cast me bavila nejvic a treti uz jsem cekala jen, jak to dopadne.

15.12.2022 3 z 5

Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Vánoční hostina lady Osbaldestoneové Stephanie Laurens (p)

Milé!! Na Vánoce a svátky jako dělané.

01.01.2021 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Mám za sebou druhý díl a snad ještě lepší než první, moc mě toto čtení baviii

17.11.2020 5 z 5

Udělal jsem to já! Udělal jsem to já! Ed McBain

Další skvělý příběh z 87. revíru..

26.08.2020 5 z 5

Břicho nestvůry Břicho nestvůry Louise Penny

Tento díl mě zatím zaujal nejméně, ale i tak tyto příběhy zbožňuji ????

12.07.2020 4 z 5