Mišutamyš Mišutamyš komentáře u knih

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Knížka se četla pěkně, pořád se něco dělo a na nějakou nudu nebyl v ději čas. Darcy píše poutavě, umí skvěle popisovat osoby, místa i události. Horší už je to s dialogy, ty byly místy fakt uhozený.

31.01.2022 3 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert psát umí, to potvrzuje s každou další knížkou. Některé sice měly lepší příběh, ale i Propast smrti se mi líbila. Kate a Tristan jsou dobrá dvojka, moc mě baví jejich spolupráce a debaty o tom, jak co mohlo být... A na padoucha bych si bývala vsadila velmi brzy - a neprohrála bych. Těším se na další díly.

16.01.2022 4 z 5

Poslední důkaz Poslední důkaz Jeffery Deaver

Začátek na mě byl takový rozvláčný a docela dlouho jsem se nemohla začíst. I během celé knihy byly chvíle, kdy mě knížka moc nebavila, což jsem u předchozích dílů s Colterem neměla. Nicméně nakonec dočteno, za mě tak 75%

09.01.2022 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

(SPOILER) Za mě tak 70%. Líbil se mi nápad, ale v knize je dost slabých míst, někdy nelogických a několikrát i celkem úsměvných. Jde spíš o thriller, než o horor, přimíchání zdánlivého nadpřirozena se mi do příběhu nehodilo.
Kromě Carly mi postavy celkem lezly na nervy. Todd byl asi úplnej kretén, Chris vlastně nedělal nic, Anna všechno znala a všude byla dvakrát, Hailey ač hlásící se na medicínu, tak neprůbojná a nevýrazná až do chvíle v chatce (kde se naopak celkem působivě poprala o život) a Flint ochotný poslechnout kohokoliv ať chce cokoliv.
A možná jsem divná, ale to, co Carla nakonec udělá, se mi sakra líbí a hurá, konečně to někdo z klaďasů v nějaké knížce udělal. :-)

16.03.2021 3 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Tak jsem se dočkala! To mě pán Bůh zase jednou vyslyšel a Defy mi v knihovně chybět nebude :-D A ač by si i tento příběh zasloužil stejný počet stran, jako ostatní ze série, jsem spokojená, že mám v knihovně všechny.

13.10.2020 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Opět skvělé, z této řady u mě na třetím místě. Zase další originální a naprosto úžasný příběh, který jsem zase zhltla za dvě odpoledne. Tahle autorka prostě umí psát, to se zkrátka neutrhnete. :-)

07.10.2020 4 z 5

Poslední vdova Poslední vdova Karin Slaughter

Karin už napsala i lepší příběh ze série, ale knížka mě bavila. Sára a Will mě budou bavit vždycky. Jsem ráda, že jedeme dál. :-)

02.01.2020 4 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Za mě opět 100%. Sharon J. Bolton mě zatím ještě nikdy nezklamala. Jen bych si přála trochu víc Joesburyho, ale to snad dle slibu autorky také bude...

01.07.2018 5 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Skvělé početní a překvapivý závěr, autorka opět nezklamala. Plný počet hvězdiček, užila jsem si každou řádku.

15.07.2017 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Atmosféra knížky je úžasná. Napínavý, místy až tajemný příběh. Od autora moje první kniha, která mne velmi nadchla. Plný počet hvězdiček a hned jdu shánět další díly.

25.06.2017 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Přečteno jedním dechem! Série s Willem Trentem je mojí srdeční záležitostí a Druhá oběť je jedním z nejlepších dílů. Užila jsem si doslova každou řádku, knížka zkrátka nešla odložit. Už aby vyšlo další pokračován série...

31.12.2016 5 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Naprosto strhující! Dějově předcházející Skočný příliv si mě zcela získal a nejinak tomu bylo u Třetího hlasu. Skvěle vykreslené postavy, zajímavá zápletka, velmi napínavý vývoj ... Pro mně naprosto úžasný čtenářský zážitek! Už teď se těším na pokračování.

25.09.2014 5 z 5

Pověst potížistky Pověst potížistky Elle Kennedy

Mě ten příběh bad girl a bad boye moc neseděl. Gen i Evan mi připadali umělí, napsaní na sílu. Nepřišli mi něčím extra špatní, jak se nám autorka snaží vnutit. Který teenager občas v něčem neujde, že... V minulosti se chovali úměrně svému věku, nenašla jsem v příběhu skoro nic, proč by měli být nějací extra potížisté. A že se léta scházeli a rozcházeli? Taky nic zvláštního, ani rebelského, některé páry to tak zkrátka mají.
Prostě jsem těm postavám nevěřila a měla tím pádem problém s celým příběhem.

14.04.2023 3 z 5

Zapomenutá dívka Zapomenutá dívka Karin Slaughter

Knížka mě nezklamala. Jakmile jsem se začetla, už jsem se jen těžko odtrhávala. Trochu víc mě bavila část z minulosti, ale celkově to byl opět skvěle propracovaný příběh.

12.03.2023 4 z 5

Milosrdný samaritán Milosrdný samaritán Rolf Börjlind

Když shrnu mé dojmy z toho dílu, tak jsem částečně zklamaná a částečně otrávená.
Zápletka se Sarou a Agnetou by sama o sobě byla zajímavá, druhá část příběhu týkající se vakcín a Covidu celkově mě ovšem nebavila ani trochu. Chápu sice, že Covid ovlivnil celý svět, ale právě proto o tom číst rozhodně nechci. A už vůbec ne v sérii, která je jednou z mých nejoblíbenějších. Takže budu doufat, že v dalším pokračování nás tohle už nečeká.

21.08.2022 2 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

(SPOILER) Já jsem vlastně dost zklamaná. Na mě to prostě bylo všechno trochu přehnané. Jakože kluk, co si pěstuje image totálního děvkaře, ale potají se "šetří" pro tu jedinou? Úspěšný sportovec, co chlastá jako duha a polyká prášky po hrstech a nikdo až skoro do konce jakoby si nevšiml? To jsem nezbaštila. Příběh mě místy skoro až nebavil, o stovku stránek míň by mi bývalo nevadilo. Roseina nemoc a její osud byl dojemný, u něj slza ukápla. Dixie mi trochu vadila, to celé kolem ní bylo lehce přitažené za vlasy.
Ale těším se na Vaughnův příběh a doufám, že bude trochu veselejší, protože vtipných a veselých částí tady bylo poskrovnu, přitom ty autorka umí famózně.

02.05.2022 3 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Prostě Bolton, takže skvělé, ale série s Lacey Flint se mi líbí víc. Florence mi v něčem úplně nesedí a zatím jsem nepřišla na to, co mi na ní vadí. Možná to, že je oproti Lacey tak jiná. Na druhou stranu atmosféra knížky je skvělá - téma čarodějnictví vyvolává pocit určité záhadnosti, to jinde asi nenajdete.

02.06.2020 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Hezký, dokonce moc hezký. Hezčí než Ruckus, ale Vicious stále vede. Uměla bych si představit plnohodnotnou knihu, přece jen v sérii v knihovně chybí ;-)

30.05.2020 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tolik mrtvol, zvratů a překvapení v knížce jsem snad ještě "nezažila". Trilogii jsem četla pěkně celou postupně a dobře za to. Barker to vymyslel vážně mistrně, klobouk dolů. Přesto mi zůstalo několik nezodpovězených otázek. Doufám ale, že trilogie trilogií zůstane, všemi těmi zvraty a novými odhaleními jsem už doslova přehlcená.

09.05.2020 4 z 5

55 55 James Delargy

Nějak nevím... Knížka mě bavila víc na začátku, než ke konci. Nebyla úplně špatná, četla jsem mnohem horší, ale nemělo to šťávu.

14.02.2020 3 z 5