Mishell14 Mishell14 komentáře u knih

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Trochu jsem se obávala díky některým názorům, že mě knížka nebude bavit, ale opak je pravdou. Zcela chápu, že pro některé může být kniha zdlouhavá nezajímavá někdy až překombinovaná. Ale za mě je to jeden z mých nejoblíbenějších dílů a děj mi naprosto utekl.

19.04.2020 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Z téhle knihy jsem naprosto nadšená! To jak vás vtáhne do děje, máte vás tak, že do poslední chvíle nevíte kde je pravda a přesto jsem tuhle knihu dočetla s úsměvem na rtech. Boží mlýny melou...

21.01.2019 5 z 5

Dcera Dcera Jane Shemilt

Zpočátku mě kniha bavila, zápletka mi přišla zajímavá. Ale od půlky knihy to začalo být příšerně natahované a já se modlila ať už to proboha dočtu. Konec knihy mě zklamal, ale upřímně jsem nečekala žádný zázrak. Autorka se sice pěkné rozepisuje má smysl pro detail, ale samotný příběh díky tomu byl v pozadí. 3/5

16.01.2019 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Musím se přiznat, že jsem se dost bála třetího setkání s Louisou. Myslela jsem si, že už tam nebude ani zmínka o Willovi, ale opak byl pravdou. Louisa je naprosto dokonalá postava. Její život je tragikomický a krásný doslova prosím Jo o další díl!

12.01.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Jsem ráda,že jsem u téhle série vydržela. Protože hadrový panák mě bohužel moc nenadchl. Druhý díl byl lepší pro mě už jen z toho důvodu,že "velení" převzala Bexterová ta ženská mě baví!

17.07.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu hodnotím kladně,ale mrzí mne,že byl kolem ní takový rozruch díky němu jsem očekávala něco víc a bohužel jsem byla zklamaná.

22.10.2017 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Detektivky nepatří mezi mé oblíbené žánry tuhle jsem si ale nehorázně zamilovala!

24.09.2017 5 z 5

Adele Adele Chas Newkey-Burden

Kniha dobrá hlavně vtipně a "lidsky" napsaná. Jediné co mi ale vadilo, že tam často je Adele srovnávaná s Amy W. A celkově s dalšími zpěvačkami chybělo mi i víc z jejího dětství a dospívání které se v podstatě shrnulo do jedné kapitoly. Ale jak by řekla asi Adele ,,Nikdy jsem nechtěla být dokonalá." takže ani tahle nemůže vlastně dokonalostí být.

09.01.2017 3 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

Trošku nudnější díl, než ten předchozí, ale i tak se mi dílo líbilo. Zvraty změny osobností a charakterů. Lexi kterou mám strašně ráda jsem zvědavá kam se příběh vyvine dál.

18.10.2014 3 z 5

Noční záře Noční záře Tanja Heitmann

Knihu jsem dočetla a musím říct,těšila jsem se na akci a na to, že nejsem romantický tip tak i ty romantické scény a popisy děje mi přišli suché a nudné. 2* Spisovatelka mě tedy zatím neoslovila... Dám příležitost i jejím dalším románům a snad názor změním.

21.08.2014 2 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Knihy upíří deníky od L.J. Smith, mě nezaujaly a myslím, že nejsem jediná. Ovšem bylo tak mnoho pozitivních ohlasů na Stefanovy deníky které jsou víceméně podle seriálu, které mě první 3 série uchvátil teď to, už za moc nestojí. Kniha je oddechová, dobře se čte je tenká a navíc v první osobě v pohledu Stefana. Je to víceméně historie bratrů Salvatorů Katharine která je oba tahá za nos, ale dozvěděla jsem se tam o Stefanových zásnubách a tak dále víc nebudu prozrazovat. Je to takový pro mě bonus a rozhodně chci číst i další. Jsem zvědavá jestli se někdy vydají i Damonovy deníky. V knize je vždy krásně popsaná krajina a krásně popsané charaktery třeba Jonathana Gilberta. Kniha na mě působí jako takový menší bonus k 1 sérii seriálu. Ale, alespoň knihy "Upíří deníky" Ubírají na dojmu, že je to tak pro mě příšerné dílo které se nedá dočíst i když se moc přemáháte. 4 z 5 *

17.08.2014 4 z 5

Splněné přání Splněné přání Barbara O'Connor

Čteno v angličtině. Jedna z nejkrásnějších knh,co jsem kdy četla. Příběh chytne za srdce.

20.01.2024 5 z 5

Deník ze dna Deník ze dna Tomáš Řepka

Pana Řepku nemusím, ale odprostila jsem se při čtení ode všeho a soustředila se pouze na knihu. Která si nezaslouží hodnocení odpad jen proto, že ji napsal pan Řepka. Ne, že bych na něj změnila názor, ale tak nějak věřím, že mu vězení bylo něčím přínosné jestli napořád těžko říct.

07.08.2020 2 z 5

Čtenářský klub slečny Lucie Čtenářský klub slečny Lucie Emma Davies

Nádherná knížka o tom jak je život vlastně kouzelný :)

02.06.2020 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Zlomová kniha, která je dokonale propracovaná do detailu. Škoda, že takto do detailu není propracovaný i film.

07.04.2020 5 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Přiznám se, že tento žánr knih nemusím. Proto jsem se této knihy obávala, ale obavy byly naprosto zbytečné. Kniha se četla sama, naprosto vtáhla do děje. Nemohu se dočkat podzimu, kdy vyjde druhý díl.

08.04.2019 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Kniha mne nadchla ale asi tak v půlce mě to přišlo hrozně zdlouhavé a na konec který já mám ráda vygradovaný už nezbylo místo. Co musím ocenit jsou pohledy různých postav u knih mi to spíš vadí ale tady sem si na to překvapivě zvykla. Chyběl mi však v knize pohled Chrise.. 4/5

25.10.2018 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Kniha o kreré popravdě i po dočteni pořádně nevím co si myslet. Kniha byla ctiva někdy ale příliš zdlouhavá. Zvraty byly překvapivé a celková hlavní pointa byla krásná né-li dojemná. Přesto mi v knize něco chybělo. Možná i samotné nadšení pro knihu. Sama nevím hodnotím tedy zlatou střední cestou 3/5*

12.10.2018 3 z 5

Medová léta Medová léta Ivan Kraus

Nádherná vtipná oddychovka :)

13.05.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha mi silně připomínala dívku ve vlaku. Která mne bohužel stejně jako tato kniha moc nezaujala. Čtivost a námět na příběh výborný ale vypořádání se ukončení příběhu bylo hrozné. Nemám ráda otevřené konce. Nemohu přímo říct,že by pro mne kniha byla zklamáním,ale ani ne překvapením roku. 2/5

01.05.2018 2 z 5