Mishaacka Online Mishaacka komentáře u knih

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Opět jsem z knihy nadšená, tato série je skvělá a moc bych si od autorky přála více knih. Na Elliota jsem se těšila, po Tristanovi byl můj další oblíbenec. Opět jsem se i zasmála, když začal Elliot farmařit :-) a ten konec "nejlepší svatba, na které jsem byl" Každopádně, já taky věřím na osud, takže jsem trochu stála na jeho straně. Ale co si budeme, nasednout na letadlo a zkusit, jestli ta druhá je ta moje osudová, protože čekám, že mě zasáhne blesk?? A pak se vrátit a tím, že tam nepřeskočila jiskra? Takže jsem fandila Kate, která sebrala hrdost a odjela si srovnat svůj život. Těším se na Christophera :-) určitě si celou sérii do budoucna zopakuji

19.12.2022 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

Tahle kniha mě vtáhla, rozkousala a vyplivla... Přesně takhle se po dočtení cítím. Vůbec jsem takový vývoj po 1.dílu nečekala. Jen jsem díky předmluvě čekala horskou dráhu emocí a nějaké drama. Všechno jsem dostala vrchovatě. Tento díl je pro mě o něco temnější a divočejší, téma a příběh je opravdu neotřelý. Z předchozího dílu jsem si zamilovala Seana a tato kniha mi kvůli němu zlomila srdce. Jedna z nejlepších sérií, kterou jsem četla. Teď na poslední díl, který nám má vyplnit hluchá místa a pohled z JEHO strany. Víc napsat bez spoileru už nejde, jen asi to, že je potřeba si připravit kapesníčky

22.05.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

young adult darkromance
trauma z dětství, týrání
ztráta paměti
psychická manipulace
násilné sexuální scény
Tento díl měl i pár kapitol z pohledu Aidena

Příběh pokračuje tam, kde jsme skončili v 1.díle. Musím se přiznat, že první třetina knihy byla tak trochu o ničem. Dost mě tady štvala Elsa, jak si zbytečně stavěla hlavu a chovala se trochu jako spratek
Od poloviny pak kniha drží pěkné tempo, že se nemůžu odtrhnout. Celkově obě knihy dohromady tvoří úžasný příběh, který mě nenechá vydechnout. Rina píše poutavě a umí dobře vykreslovat jednotlivé postavy a jejich povahy
Tento díl ukázal, jak složitou osobnost Aiden má a já ho žeru čím dál tím víc. Manipulativní bastard, který se rozhodnul, že je Elsa jeho a ta nemá šanci ho opustit. Postupně se odhaluje jeho minulost a objevují se náznaky společné minulosti Aidena a Elsy. I když tady spíše otázek přibývá. Já bych chtěla více kapitol z pohledu Aidena
Už od předchozího dílu přemýšlím, proč Aiden oslovuje svého otce (i mrtvou matku) křestním jménem?
Vedlejší postavy se tady opět objevují docela často a jsou tady náznaky různých vztahů a věřím, že nám nakladatelství Red vydá i další díly o ostatních jezdcích
Závěr knihy mi zase připravil menší infarkt, takže se jdu hned vrhnout na poslední díl

Ano, jsem divná a násilnější erotické scény si užívám Je jich tak akorát a za mě dobře zapadají do děje. Ale tak je to erotická darkromance, já bych toho sexu i snesla víc...
Jste milovnice Amo Jones? Tak tahle série vám nesmí chybět!! Není to tak zvrácené, ale pořád má příběh pořádnou dávku temna, erotiky, psychické manipulace a tajemna

24.12.2023 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Více recenzí na INST misha_cte_eroticke.romany

Hodnocení: 5

*Upozornění - kniha opravdu není pro každého. Pokud máte rádi zvrácenost, psychicky poznamenané hrdiny, psychickou manipulaci, šikanu = prostě vše, co není zalité sluncem a duhou, je tohle kniha pro vás. Milovnice Amo a Riny Kent zbystřete
*Tady si neodpustím poznámku k překladu názvu. V originále CREDENCE = víra v něco... a v ději má docela význam
*Knihu budete buď milovat nebo nenávidět. Já jsem ten první případ
*Napsat recenzi na tento příběh tak, abych ho nespoilerovala, bylo dost těžké. Takže tady budou více moje pocity. Nepřeháním a zatím se kniha řadí mezi top, co jsem četla a letos to asi pro mě bude kniha roku
*U příběhu jsem se vztekala, nadávala každému hrdinovi, chtěla jsem s nimi zatřást, milovala jsem je, nenáviděla jsem je. Příběh mě doslova pohltil Vše zapadne na své místo až na konci, kdy jim všem odpustíte
*Všichni 4 jsou nějakým způsobem psychicky poznamenáni a proto jednají tak, jak jednají
* Sakra, erotiky je tady více než dost. Je to místy zvrácené, násilné, někdy i romantické, ale sakra žhavé a to tak, že jsem si to četla raději doma
*Nenechte se odradit pomalejším začátkem. Ale i ten má význam a je pro děj důležitý
*Hlavní postavou je 17 letá Tiernan (miluji to jméno) která se po smrti rodičů rozhodne využít nabídky svého nevlastního strýce, který se stal nečekaně jejím opatrovníkem, a odjede za ním do Colorada, kde žije se svými syny vysoko v horách. Ta je zamlklá, nespolečenská a nejraději má samotu a zvířata. Vychovali ji chůvy, asistentka Mirai a internát. Tady se ukazuje, že někteří lidé opravdu nemají mít děti. A tak Tiernan komunikuje hlavně sama se sebou
*Jake - nevlastní strýc - od mladých let žije na samotě v horách. Vychoval 2 syny. Je osamělý, je plný vzteku, je dominantní, je ochranářský a řídí svoji mužskou domácnost pevnou rukou
*Noah, mladší syn, který nenávidí svůj život a chce odejít do světa. Jake ho ale odmítá pustit. Je společenský, přátelský, ale taky je manipulátor a jeho chování se umí měnit mrknutím oka
*Kaleb starší syn, takový samorost, který je nejraději sám v pusté divočině, kde žije na úrovni zvířete. Nemluví a svým chováním vás děsí. Místy se chová, jako psychopat, jindy jako dítě a vůbec nevíte, co si o něm myslet. A celou dobu přemýšlíte, proč vlastně nemluví

Doporučuju, doporučuju, doporučuju

12.11.2023 5 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

Jsem milovník dark romancí a tato je navíc ještě fantasy. Pokud jste milovníci Amo Jones a podobných temných knih, tak tohle je přesně pro vás. Jsem naprosto zamilovaná do této knihy. Kardes byl tak neodolatelně temný a to jeho postupné probouzení, kdy ale neztratil nic ze svého temného kouzla. K Mes jsem si musela najít cestu, protože to její "prosím" mě fakt štvalo - nadruhou stranu, žít v této nové době a patřit k Nižšši, jí moc prostoru na vyjádření nedalo. Jsem ráda, že byl pohled z obou stran a k tomu i od zvrhlého krále. Tak teď se nemůžu dočkat pokračování - jediné plus na tom je, že až vyjde, budu číst znovu i Chladného krále. A ještě je to naše autorka

06.08.2023 5 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Ach bože, proč??!! Tak dlouho čekám na poslední díl a pak dostanu takový paskvil. Tu sérii jsem měla ráda, ale u tohoto dílu jsem trpěla a nedokázala dočíst. Může mi někdo vysvětlit, proč 2 metrový bodyguarx mluví o Veveřičkách, Janičkách, sluníčkách, tvářičkách a dalších zdrobnělinách? Mám dojem, že jsem četla tak nanejvýš YA knihu a že to nemohla napsat stejná autorka, jako 2.díl, který je u mě zatím nejlepší. Tohle bylo hodně špatně a cítím se jaksi podvedená. Jana si zaplatí ochranku, protože jí pronásledují novináři a pak jen trucuje a vymýšlí, jak jim uteče?! Ne, opravdu ne.... Kdyby tam byla aspoň nějaká chemie mezi Janou a Stuartem, ale taky nic.

20.01.2023 1 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Podobné, jako první díl. Instantní jednohubka, jednoduchá zápletka a sympatické postavy. Je to lehké čtení, občas pár erotických scén. Opět hrdinka se špatnou minulostí, kvůli které se vyhýbá vztahům. Líbí se mi, že tady není zbytečný čas na nesmysly, poznají se, mají sex, zamilují se a odkráčí vstříc šťastnému konci

02.12.2022 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Sleduj mě na INST misha_cte_eroticke.romany

kancelářská romance
nadřízený/podřízená
věkový rozdíl/age gap
od nenávisti k lásce/ hate to love
české prostředí
střídání pohledu Míši a Adama

Erotická romance české autorky, kdy máme příběh z kanceláře v Praze. Já jsem byla nadšená, že máme českou autorku, která zasadí příběh do známého prostředí a s českými jmény. Na prvotinu je kniha na vysoké úrovni a čtivá.

Jsem fanynka kancelářských romancí a k tomu od nenávisti k lásce. Na začátku mi příběh hrozně moc připomínal Božského bastarda (Lucka také přiznala inspiraci touto knihou ), ale v polovině se příběh otočil dramatickým směrem a už jsme nesledovali jenom vývoj vztahu, ale zažívali jsme pořádné drama. Oceňuji, kam se zápletka posunula, něco se dalo čekat, ale celkové rozuzlení bylo zajímavé...

Adam, pan ředitel, aneb jak se z hulvátského šéfa stane zamilovaný chlap. Sledujeme Adamovu proměnu z uřvaného šéfa na snesitelného chlapa. Ale pak mi dost vadilo jeho chování, kdy se příběh zvrtnul a Míša odešla. Ten sebevědomý chlap stáhnul ocas mezi nohy a o Míšu dál nebojoval. To mi k němu moc nesedělo a měla jsem chuť ho praštit po hlavě

Míša, asistentka s prořízlou pusou, která srazí Adama na kolena (doslovně). Život jí pěkně naložil. Na začátku se nám představuje jako asistentka s prořízlou pusou, která se nebojí Adamovi postavit a mluvit s ním narovinu. A díky tomu je mezi nimi napětí, které se promění v sexuální touhu. V druhé půlce knihy, kdy nám příběh nabral dramatických otáček, se ale Míša chovala jako mrcha a uražená puberťačka... taky zasloužila jednu po tlamě

Pozor pozor, budete číst erotiku, tak si pak nestěžujte, že je v knize hodně sexu a dost brzy. I já koukala, že na to tak rychle hupsli Sexu tady máme dost a bavil mě Pro některé se to na začátku může zdát dost přes čáru, ale já byla spokojená - je to přece od nenávisti k lásce, takže se dá čekat drsnější začátek

22.01.2024 4 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Penelope Douglas

*věkový rozdíl
*pomalé poznávání
*new adult
*střídání pohledu Jordan a Pike

*PD se stává jednou z mých top autorek tohoto roku. Tohle byla zase skvělá jízda
*Pomalý začátek, občas máte pocit, že se to hrozně táhne, ale chápu, že tady to jen tak nejde. Takže nenechte se odradit pomalým začátkem, bude to stát za to! Tak nějak se mi zdá, že je to hlavní rys Penelope (Láska na hraně měla podobný pomalý vývoj).
*Protože jsem četla nedávno Lásku na hraně/Credence, tak jsem tady viděla dost podobností
*Hlavním tématem je tady vztah, kdy je muž o 19 let starší a mladá žena, které je 19 let a je přítelkyní jeho syna.

*Pike měl 38 let (jsme stejně 'mladí') a měl dospělého syna. Protože se musel vzdát mládí, tak je to takový ten typ starý-mladý. Někdy mi dost vadilo, že si Pike bral hrozně svůj věk = kolikrát přemýšlel ve stylu, že už má to nejlepší za sebou (38 let!!!) a tak nemůže mít vztah s tak mladou ženou, protože neví, zda se ve svém věku cítí na rodinu. Chápu, že autorka chtěla zdůraznit věkový rozdíl a prakticky na tomto postavila příběh, ale Pikeovi nebylo 50, aby měl takové myšlenky
*Jordan dostala od života naloženo, ale byla cílevědomá, samostatná, chtěla se starat sama o sebe = někdy byla až moc hrdá (viz. noc strávená v baru). Věděla, co od života chce. Mnohdy si od Colea nechala doslova srát na hlavu a dopadlo to přesně tak, jak jste čekali

* Pořádné horko začalo být až tak od půlky knihy a pak ti byla pořádně žhavá jízda. Žádné prasárničky Ale erotické scény jsem si užívala

*Samozřejmě se musel Pike stát mým knižním manželem, mnohdy to byl prostě kluk v dospělém těle. A haló, 38 není věk, kdy končí aktivní život, ano?

*Rozhodně doporučuji a pro ty, co nerady slovensky, vyjde kniha na začátku příštího roku a tohle vám nesmí chybět. Birthday girl prostě musíte (chcete) číst

09.12.2023 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Tak to byla skvělá jízda! Naštěstí čtu série, až jsou komplet vydané, takže se hned hrnu do druhého dílu.
Nejdříve jsem byla lehce zklamaná, že jsem opět sáhla po YA sérii, protože Cecílii je 19 let. A pak to zachránili kluci, kterým bylo 26. A proto se dalo očekávat, že Cec bude jednat a myslet, jako puberťačka. V tom mě mnohdy štvala a její myšlenkové pochody jsem přeskočila. A pak tu máme slunečného Seana a deštivého Dominika. Přiznávám že i když sexy zloduši mají v mém srdci místo, tak jsem si totálně zamilovala Seana. Milostná zápletka byla neotřelá a velmi uvěřitelná.
Kniha mi částečně připomínala moji milovanou sérii Elitní klub králů, jen teda o něco málo temnější :-) Ale hromada tajemství, spoustu otázek - většina zůstává nezodpovězena, takže se rychle těším na pokračování. Částečně jsem i závěr uhodla a fakt jsem zvědavá (podle tajemné předmluvy 25 leté Cec), kam to všechno povede a co se semele. Kniha je neuvěřitelně čtivá a nenechá vás v klidu, dokud nejste na konci a kdy nutně potřebujete pokračování

17.05.2023 5 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Kniha je taková nenáročná jednohubka, něco ve stylu Alexy Riley. Rhys i Zoey se mi líbily, erotické scény byly tak akorát. Nevadil by mi delší příběh a větší seznámení s vedlejšími postavami, které ale zase potkáme v dalších knihách. Určitě doporučuji jako oddechovku na víkend, kniha se dobře čte a je taková svižná. Těším se na další díly

28.11.2022 5 z 5

Mizení Mizení M. V. Jírová (p)

Nové rozšířene vydání, které vyšlo pod nakladatelstvím Solis

* Jak jsem mohl nevidět temnotu, která se v ní skrývá? Stejná jako moje vlastní temná strana, jež jsem díky svému novému já poznal. Teď se jí už nevzdám! *

* Takovou vášeň není možné přežít. Jednoho z nás zničí. Možná, že zahubí oba. *

fantasy erotická darkromance
milostný trojúhelník
fantasy svět, nadpřirozené bytosti
tajemství a záhady
střídání pohledu několika postav

První díl erotické fantasy trilogie Mizení

Hlavní postavy příběhu jsou Michelle, Ben a Samuel.
Příběh vás vtáhne hned od začátku, který se nese v tajemném duchu a nutí vás přemýšlet, kde jsme se ocitli, v jakém světě a mezi jakými bytostmi. I když je pomalejší začátek, tak je kniha čtivá a žhavá hned od prvních stránek a já jsem se nemohla odtrhnout.

Michelle má odjakživa zvláštní pouto k mystériím a záhadám. Při jedné z meditací se jí povede zmizet ze svého těla a přenést se někam jinam. Myslí si, že je to pouhý sen...
Michelle se přenese k Benovi, který k ní hned pocítí potřebu ji ochraňovat a tak ji vezme ke svému příteli Willovi, který se má pokusit Michelle pomoci a pochopit, co se s ní děje. U Willa potkává jeho nevlastního syna Samuela, který se k ní od začátku chová velmi odtažitě

První polovina knihy se odehrává v pomalejším tempu a je zaměřená převážně na vztahy Michelle s Benem a Samuelem. Jedná se o milostný trojúhelník, takže sledujeme vývoj 2 milostných vztahů.
Poznáváme také další důležité vedlejší postavy. Protože se jedná o 1.díl, tak má i pomalé tempo a rozvinutí příběhu smysl.

Míša vám představí 2 úžasné a zároveň rozdílné muže. S každým z nich si Michelle prožívá milostný vztah a vy tak máte potřebu je srovnávat a vybrat si jednoho z nich. A já si nevybírám = jsem pro oba stejnou měrou, protože každý z nich si ukořistil kousek mého srdce a chápu dilema Michelle

Od druhé poloviny nabírá příběh pořádné obrátky a ani chvíli se nenudíte, protože se pořád něco děje. Míša si připravila spoustu nečekaných zvratů a já se přiznám, že pro mě mnohdy překvapivých, protože jsem tohle opravdu nečekala
Příběh je plný tajemství, kdy se většina stejně neodhalí a když už si myslíte, že se něco vyjasní, tak přijde obrat a další záhada.
No a z toho konce si budete rvát vlasy a křičet touhou po pokračování...

Erotika na vás udeří už od prvních stránek, protože Míša se nedrží zpátky a tak je čtení pekelně žhavé od začátku do konce. A ty zvrácené scény z druhé části knihy jsem si vysloveně užívala.

06.05.2024

Kráľovstvo podsvetia Kráľovstvo podsvetia Leshiana Višňovská

instagram misha_cte_eroticke.romany

##
Táto hra na tajomného ma istým spôsobom baví a hrám ju dlhšie, než by si ktokoľvek myslel. Nie som si istý, či vôbec dokážem robiť niečo iné.
##
Môže mi ublížiť, viem to, a nepochybne to aj jedného dňa spraví. Ak ma napokon nepripraví o život, zlomí mi srdce na toľko spôsobov, že vrátiť ho do pôvodného stavu nikdy nebude možné.
##
Pravdou je, že to ja skončím ako porazená. On zo mňa vysaje dušu a napokon aj život.
##
Bolesť nám dáva na vedomie, že sme stále nažive. Vnímame ju všetkými zmyslami, každou časťou. Srdcom.
##
Každá temnota zrejme potrebuje kúsok svojho svetla. Vivian ma oslepila.
Každé svetlo asi potrebuje kúsok svojej temnoty. Ja som Vivian kompletne pohltil.

darkromance slovenské autorky
věkový rozdíl/age gap
z nepřátelů milenci/enemies to lovers
antihero / záporák v hlavní roli
kniha s varováním - násilí, drogy, sex, vraždy
domluvené/nucené manželství
mafie, zločinecké podsvětí
střídání pohledu Vivian a Kasiana
ve vedlejší roli nejlepší přítel člověka = pes

Tenhle příběh se mnou pořádně zamával. Emoční nálož ještě zvýšil skvělý playlist Leshiany (Spotify) a společné čtení. Na knihu jsem se těšila několik měsíců, kdy jsem narazila u holek (betačtenářek) na jejich recenze.

Musím se přiznat, že kdybych nevěděla, že je Leshiana slovenská autorka, tak jsem přesvědčená, že se jedná o zahraniční tvorbu.

V příběhu máme hromadu tajemství, hlavní roli hrají 3 rodiny, kde každý hraje svou hru a má své plány a tajemství. Za sebou také zanecháme několik mrtvol. Po dočtení budete mít hromadu otázek a teorií, protože většina tajemství zůstává skrytá a vy zůstanete s otevřenou pusou...
Je to temný příběh, který vás nenechá vydechnout, je plný tajemství, bolesti a manipulace.
Něco odhalíte hned, ale co nám Lesha říct nechtěla, to nám neřekla.

Rozhodně můžu říct, že jsem zamilovaná do Amudisa, 50 kilového mazlíka. Pošlu svého psa ke Kasianovi na převýchovu.

Vivian - mafiánská dcera, 24 let. Musím říct, že mě teda fakt štvala. Chování náctileté puberťačky, která si píše deníček (zase má v příběhu svou roli). Ale ok, její život nežiju a tak asi odpustím její emoční nestabilitu a hloupost, má prostor se někam posunout.
Nadruhou stranu žije ve světě mužů, kde má jediný úkol a to se provdat podle přání rodiny, tak moc prostoru v životě nemá. Jen mi přišla neskutečně naivní a jednoduchá.

Kasian, 34 let - náš tajemný hlavní hrdina, který se zničehonic objeví po 15 letech v rodném městě. Nikdo neví, kde byl a co dělal. Je to záporák se vším všudy a má svůj vlastní plán a cíl.
Vivian využívá a manipuluje s ní tak, jak potřebuje. Jeho srdce je tak černé, že pochybuji, jestli nějaké má. Budete ho nenávidět, budete ho milovat, budete ho chtít nakopnout...
Mezi Vivian a Kasianem je od začátku napětí a skvělá chemie. Není se pak čemu divit, že Vivian okamžitě Kasianovi propadne.
Není to prvoplánově erotická kniha, takže sexu tady není až tolik. Ale když už byl, tak jsem si scény užívala.

24.02.2024 5 z 5

předstíraný vztah + nucená blízkost
filmové prostředí
new adult
střídání pohledu Olive a Jasona

Kniha je vtipná, romantická oddechovka, u které se pobavíte, protože myšlenkové pochody Olive mě opravdu rozesmály
U čtení jsem se bavila, jenom teda to čekání na pořádnou pikantní akci mě málem zabilo Já bych to slow trochu urychlila, aspoň o 60 stránek...
Určitě doporučuji, když si chcete odpočinout a přečíst si něco vtipného, romantického, kde nemáte sex v každé kapitole a nemáte náladu na žádné velké drama

Hlavní postavou je 22letá spisovatelka Olive, které se podařilo vydat první milostný román, ze kterého se stal okamžitě bestseller a který se stal obrovským hitem. A tak toho využije produkční společnost a chce koupit práva pro film. Na schůzce pak potkává herce, kterému nabídli hlavní roli. A svět se otočil vzhůru nohama - je to její láska z dětství a "tajná" předloha pro její hlavní mužskou postavu", Jason Thorn
Jason je mladý herec, který začal být nechvalně známý spíše svým osobním životem, než filmy, ve kterých hraje hlavní roli. Náhoda tomu chce, že nová role mu přistaví do cesty kamarádku z dětství- mladší sestřičku jeho nejlepšího kamaráda, u kterého trávil tolik času, že s ním prakticky vyrůstal.

Problémy, které Jasonovi způsobí špatná publicita, se rozhodnou vyřešit falešným manželstvím a jeho dávná kamarádka, autorka románu podle kterého natáčí film, je dokonalou volbou

Zamilovala jsem si oba hrdiny. Olive byla tak pěkně praštěná a její myšlenky mě pravidelně rozesmívaly. Jason byl naštěstí takový "obyčejný" hrdina, žádné úchylky, místy pohodář.
Taky se mi líbila Lucy, nejlepší kamarádka Olive, která byla úžasně praštěná a hubatá.

Ideální kniha pro milovníky slow-burn romancí (postupné poznávání). Většina knihy je spíše humorná romance, nějaké akce se nám dostane až v závěru knihy. Je pravda, že pak je to pořádně pikantní a erotické scény jsem si pak užívala

22.01.2024 4 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

(SPOILER) Více na inst misha_cte_eroticke.romany

1.díl jsem si zamilovala, ale toto bylo ještě o level výš. Hlavně díky originálnější zápletce. Příběh je rozdělen na minulost a přítomnost, která se prolíná s předchozí knihou. Pohled převážně ze strany Gianny, ale i pár kapitol ze strany Christiana
*Byla jsem trochu připravená, že mi Gianna nesedne podle toho, jak jsme se s ní seznámili v předchozím dílu. Ale to bylo úplně mimo skutečnost, protože Gianna byla skvělá postava
*S Giannou se život nemazlil. Žila s otcem, který jí psychicky týral a tak hledala únik v domluveném manželství. Jako nenapravitelná romantička si svého bosse vysnila, ale pak dopadla krutě na zem. A tak se snažila najít si ve světě Cosa Nostry své místo. Ale bohužel v tradicemi svázané mafii má žena jen jedno místo a to být manželkou a matkou. A tak se Gianna probíjela životem tak, že se bavila na večírcích s pomocí alkoholu a drog
*Christian Allister - na jeho postavu jsem byla hrozně moc zvědavá a těšila jsem se. Pracuje pro FBI, ale stejně je zapletený s mafií a vůbec se jako strážce zákona nechová - jaká je jeho úloha? Proč se zapletl s mafií? Tvář anděla, duše padlého anděla. Já jsem se do něj zamilovala
*Bavila mě Christianova specifická povaha se sklonem k OCD A kapitoly z jeho pohledu jsem si užívala a chtěla jsem jich víc.
*Bylo tam pár pro mě překvapivých momentů. Kniha je neskutečně čtivá a příběh utíká pod rukama, až jste na konci
* O žhavé scény tady není nouze a jsou popsány tak, že vás baví. Vzrušující jsou až až, jiskření mezi Giannou a Christianem doslova praská skrz stránky
*Doporučuji všemi 20! A těším se na další díl

23.10.2023 5 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

INST misha_cte_eroticke.romany

*Poslední díl lepší, než předchozí
* není erotická romantická série - čekala jsem více
*Poslední díl je romantický thriller mixnutý telenovelou. Děje se toho tolik, až to bylo za mě moc. Dozvíme se všechna tajemství a něco navíc...
*Whitney už o něco dospěla a tentokrát celou dobu nefňuká - nebyl na to čas v té smršti událostí. Lincolna se mi líbil prakticky celou sérii
* Pokud se sérií vyhýbáte s tím, že je to erotický román, nebojte. Není. Erotické scény ve 2 a 3 díle spočítáte na prstech jedné ruky. A máte je opravdu rychle za sebou - většina se vejde na 2 stránky. V tomto směru je nejlepší 1.díl, pak už čtete romantiku na způsob telenovely.
*1.díl skvělý, byla jsem nadšená, pak to šlo za mě dolů. 2 díl o ničem a pak máme napráskaný 3 díl, kdy teda toho bylo tolik, že ztrácíte přehled. A teda mrtvých tady bylo, jako v nějakém akčním thrilleru nebo detektivce...
Stačilo spojit do 2 knih a fungovalo by to lépe
*Celkově série není špatná, ale čekala jsem více. Za mě nejslabší od MM, co u nás vyšlo. U mě stále vede Mount trilogy. Tady mi stačí přečíst jednou a brzy na ní zapomenu

10.09.2023 3 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Podle recenzí jsem se na knihu velmi těšila, bohužel přišlo velké zklamání
*Zvažovala jsem 3, ale nakonec pouze 2 = mám dojem, že knize velmi uškodil český překlad. Bohužel, jakmile je špatný překlad + korekce + stylizace, tak mám zkaženou celou knihu, nedokážu se přes to přenést. Místo děje jsem přemýšlela nad slovním spojením a v duchu upravovala souvětí, které v češtině jaksi nedávalo smysl. Co mi vadilo opravdu hodně = neskloňovaly se jména (WTF? Napíšu Cassie, vezmu Cassie ven, vidím Cassie...)
*Absolutně mi chyběla chemie mezi Cass a Harrym = jak se mohla do něj zamilovat, když spolu nemluví a mají jenom sex? Ta se zamilovala maximálně do jeho pé**
* hodně slabé, díky chybějící chemii. Erotické scény se mi zdály tak nějak plytké a nebavily mě (a to už je co říct) a na erotickou knihu na to vlítli celkem pozdě
*Bohužel se mi nelíbila ani jedna postava a to jsem téměř vždy tým hlavního hrdiny
*Zápletku s Victorií jsem odhalila hned při prvním setkání - a opravdu se mi zdála zbytečná, nějak ten děj neposunula
*Zápletka - první polovinu knihy máte dojem, že klíčem je nakladatelství a literární soutěž. Tajemné Harryho náznaky ohledně Sophie a to, že Cass dostal schválně. Bum - druhá půlka knihy úplně jiné 2 zápletky, podsvětí a soutěž jen okrajově
*Habibi se nechce líbat - okamžitě mi naskočí Pretty woman (a nebyla jsem daleko od pravdy)
*Vypadalo to, jako by se autorka nemohla rozhodnout, kam příběh bude směřovat a tak jsou tam 3 různé dějové linky
*Slabší darkromance = opravdu se to ani neblíží Amo Jones, jak jsem někde četla
* 2 díl Candy si přečtu slovensky, zda bude lepší, dám tomu ještě šanci

05.09.2023 2 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Tak to byla slabota. První díl byl zajímavý a dobře se to rozjelo. Tento díl o ničem. Čekala jsem více, že se to bude ubírat jiným směrem. Jessicu jsem chtěla uškrtit, náladový spratek, co se chová naprosto pitomě a neví, co chce. Nudí se, protože celý den sedí v ložnici a čeká na pánečka, tak vymýšlí blbosti. Liam zůstal drsňákem, díky bohu za to. Sexuální scény mi tady vadily a bylo to hlavně překladem - pořád jenom "vrcholí" (co to jako je, že vrcholí? Korektorka/překladatelka asi neví o tom, že je to ukončený děj a asi nikdy nevyvrcholila nebo neměla orgasmus) anebo "cucá" ptáka (to mě fakt dojalo, cucá ptáka , erotika jak hrom - tady asi taky nikdy ptáka nesály nebo nekouřily). Poslední dobou nemám šťastnou ruku na erotické romány, které nezničí český překlad...

29.01.2023 2 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Skvělá kniha a ten konec mě úplně dostal

07.12.2019 5 z 5

Mizení Mizení M. V. Jírová (p)

Nové rozšířene vydání, které vyšlo pod nakladatelstvím Solis

* Jak jsem mohl nevidět temnotu, která se v ní skrývá? Stejná jako moje vlastní temná strana, jež jsem díky svému novému já poznal. Teď se jí už nevzdám! *

* Takovou vášeň není možné přežít. Jednoho z nás zničí. Možná, že zahubí oba. *

fantasy erotická darkromance
milostný trojúhelník
fantasy svět, nadpřirozené bytosti
tajemství a záhady
střídání pohledu několika postav

První díl erotické fantasy trilogie Mizení

Hlavní postavy příběhu jsou Michelle, Ben a Samuel.

No a z toho konce si budete rvát vlasy a křičet touhou po pokračování...

06.05.2024 5 z 5