Kráľovstvo podsvetia přehled

Kráľovstvo podsvetia
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530277/bmid_kralovstvo-podsvetia-prva-cast-temn-65a7071562ad1.jpg 5 55 55

Kráľovstvo podsvetia série

1. díl >

Nevieš, kto som a ja ti to neprezradím. Nepoznáš moje skryté úmysly. Minulosť pre teba ostáva záhadou. Jediné, čo vieš, je, že sa nezastavím, kým nedosiahnem svoje. Ovládnem tvoju dušu, rozdrvím ti srdce. Je všetko len náhoda? Alebo ide o dokonale premyslený plán? Zakázaná príťažlivosť k nepriateľovi ju môže vyjsť pekelne draho. Najmä keď musí obetovať to najdôležitejšie – vlastnú slobodu. Pre nátlak rodiny je Vivian nútená podriadiť sa nemilosrdnému zákonu – vydať sa za hlavu nepriateľskej mafiánskej rodiny. Lenže čo ak ani vynútené spojenectvo nie je zárukou bezpečia? Na scénu však prichádza ON. Jeho mrazivý pohľad vás v sekunde spáli, pričom na jeho meno už nikdy nezabudnete.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kráľovstvo podsvetia. Přihlašte se a napište ho.

ladyel
11.06.2024 5 z 5

V poslednom čase spoznávam veľa nových slovenských autorov a či už ide o ich prvotiny alebo píšu už dlhšie, milujem ten pocit, keď neviem, aký štýl mám čakať. Podobne to bolo aj v tomto prípade.

Prvá vec, ktorá ma na tejto knižnej novinke zaujala, bola nádherná obálka. Je tak skvostná, že jej nič viac netreba. Bola som zvedavá, čo ma čaká vnútri a musím povedať, že to bolo veľmi príjemné prekvapenie.

Už od začiatku mi bolo jasné, že dej bude plynúť veľmi prirodzene, bez zádrhelov a hluchých miest. Toto je jedna z vecí, ktoré obdivujem - napísať ucelený text, ktorý zaujme čitateľa a plus má pridanú hodnotu nieje vôbec jednoduché.
Vivian, Kasian a najmä Amudis ma dosť bavili, chémia medzi nimi bola veľmi pekne vystihnutá a miestami som sa pristihla že nedýcham.

V konečnom dôsledku ma kniha naozaj bavila a ten koniec.... súrne potrebujem ďalšiu časť!

mischa5364
29.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Já jsem maximálně, ale jako fakt maximálně spokojená. @leshiana_author mě dokonale odzbrojila.

Vivien jako dcera mafiánského bosse má těžký život.
Bylo mi ji tak strašně moc líto.
Jak daleko dokáže člověk zajít, aby se vyhnul těžké situaci ?
Ona těch situaci v knize prožívá několik a se všemi se snaží vyrovnat, tak nejlíp jak to jde. A vždy to zvládla s hlavou vztyčenou. Neskutečně silná.
Za to Kasian? Neskutečný Bad Boy. Jsem neskutečně vděčná autorce, že z nej neudělala bábovku, jak to teď většinou v knihách o mafii bývá, ale Kasián zůstal Bad Boy až do úplného konce. A proto jsem ho naprosto milovala. Šel si za svým a šel i přes mrtvoli. Doslova.
No a pak tu máme Amudise. Toho snad miloval každý kdo knihu četl. Kasián ho vycvičit dokonale.

Celý příběh má hlavu i patu. Vše do sebe neskutečně zapadá. Autorka mě ani chvíli nenechala vydechnout . A to já prostě miluju. A neskutečně se těším jak to celé dopadne. Protože já si myslím, že to bude ještě slušný nářez.

Děkuji moc @venupress a @leshiana_author za takový dokonalý zážitek.

TerkinKnižnySve
19.05.2024 5 z 5

Leshiana Višňovská - Kráľovstvo podsvetia

Počet strán: 294
Vydavateľstvo: @venupress
Žáner: #darkromance

Ďalšia perfektná Dark Romance z pera slovenskej autorky.

Tieto eroromantiky z prostredia mafie môžem.

Aj keď som radšej keď je hlavna postava silná žena a hoci Vivien sa tak tvárila, bola to slaba dušička, ktorá sa podriadila prvému samcovi, ktorý sa objavil.

A hoci ten samec bol drsný a nebezpečný, presne tak ako takáto hlavna postava má byť, mal jednu chutnú, huňatú slabinu Toho psa som si zamilovala hneď!

Takže ďalšia kniha do zbierky, kde nutne potrebujem pokračovanie pretože ten koniec bol, že Čo?? oči vyočené a sanka na zemi!

Ďakujem za štafetu @madamme.de.ludrigova a za knihu @leshiana_author

Štafeta č. 176
Kniha č. 126/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #kniznastafeta #skbookstagram #milujemeknihy2 #podporujemeslovenskychautorov #milujemeknihyslovenskychautorov #leshianavisnovska #kralovstvopodstvetia

Obsah:

#detektívka #vraždy #mafia #láska

Nevieš, kto som a ja ti to neprezradím. Nepoznáš moje skryté úmysly. Minulosť pre teba ostáva záhadou. Jediné, čo vieš, je, že sa nezastavím, kým nedosiahnem svoje. Ovládnem tvoju dušu, rozdrvím ti srdce. Je všetko len náhoda? Alebo ide o dokonale premyslený plán?

Lenže čo ak ani vynútené spojenectvo nie je zárukou bezpečia?

Slovenská autorka Leshiana Višňovská žijúca v Anglicku prináša vzrušujúcu a tajomnú mafia dark romancu, v ktorej nevzbĺknu len ruže, ale aj vaše srdcia.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Dny v knihkupectví Morisaki, Pavučina lstí a další knižní novinky (7. týden)

11.02.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Kráľovstvo podsvetia v seznamech

ve Čtenářské výzvě2x

Štítky knihy

vraždy mafie erotika napětí tajemství temnota

Autorovy další knížky

Leshiana Višňovská