Mizení přehled

Mizení
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537945/bmid_mizeni-663925239d929.png 4 41 41

Mizení série

1. díl >

Každý cosi pomyslně hledá. Někdo lásku. Jiný vytržení ze stereotypního způsobu života, a někdo zabrousí dál, k něčemu tajemnějšímu, s čím by si obyčejní lidé neměli zahrávat. Michelle se již nějakou dobu zabývá mysteriemi, které jí zatím nepřinesly nijak zvláštní výsledky, přesto se v jeden večer zvrtnou v její nechtěné mizení. Neznámá pouštní krajina, kde se probouzí v domnění, že se jedná o pouhý sen, je jen začátek. Z neskutečně živého sna se stává děsivá realita, která ji vtáhne do světa, o kterém neměla ani tušení. Od té chvíle nabírá její život úplně jiné obrátky a aby to nebylo tak jednoduché, objeví se i dva záhadní muži, kteří se zapletou s jejím osudem. Realita je tam, kde končí sen a ožívá fantazie.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mizení. Přihlašte se a napište ho.

LuciePro
19.06.2024 1 z 5

Musím říci, že kniha je pro mě velké zklamání. Těšila jsem se na další pěkný příběh od autorky, protože Chladný král se ji velmi povedl ale tohle mě opravdu zklamalo. Kniha nese název Mizeni ale to jak Mizeni probíhá nebo jakto, že její duše se objeví někde jinde ale co tělo? To tam nikde není popsány. Celý příběh je skoro jen o sexu a milostném trojúhelníku. Hlavní hrdinka celou knihu skoro pořád spí, snída, brečí nebo si s někým užívá. Nikam se neposouvá, nevyvíjí. Každou chvíli mi připadalo, že čtu novou verzi Upířich deniků. Kniha měla velký potenciál ale autorce šlo asi spíše o to nacpat do příběhu co nejvíc ero scén což si myslím, že knížce spíše uškodilo. V knize byly určitě scény u kterých jsem se fakt zastavila a říkala si to jako vážně?! Například : v náruči semnou vyšplhal po žebříku. Tohle vážně jde?. A mohla bych pokračovat dále.. Samozřejmě nepřestanu číst nové příběhy od autorky. Jen mi prostě tenhle příběh nesedl.

Salvatoreanne
22.05.2024 4 z 5

(SPOILER) Teď jsem knihu dočetla ...
Kniha je opravdu zajímavá . Musím říct že první půlka je sexuálně a mysteriózní zajímavá ,ale jinak se tam toho moc neděje . Co se týče prvního zmizení od dcery a potom druhé kdy přišla o paměť aby zachránila Mary je dost vymyslí si sám . Milostný trojúhelník super .... Ben je teda furt v trapu chudák ,ale to se snad dozvíme v druhém dílu . Protože přece není možný aby takhle furt umíral . Michelle mne moc neuchvátila Mary mi přirostla k srdci více. Děkuji za krásný Roman těším se na další díl

Matri
20.05.2024 3 z 5

"Jak dlouho trvá, než vpustíte cizího člověka do svého života a přestane být cizí."

Mizení je dark contemporary fantasy príbeh lásky, nevysvetliteľnej príťažlivosti, ktorý som si po prečítaní Chladného krála, samozrejme nemohla nechať ujsť ;-)
Moje pocity sú však trošku rozpačité. Už od začiatku som mala pocit, že dej akosi moc letí. Úvod nás hneď vrhá do situácie plnej otázok a takmer do polovice knihy som čakala na odpovede. Od polovice sa čosi začalo pomaly odkrývať, no tempo zostalo naozaj zbesilé. Na mňa možno až moc - neustále sa čosi dialo, komplikovalo, Michelle sa rozhodovala medzi náklonnosťou k dvom mužom. A to stále dookola :-/
Na jednej strane sa mi jej vzťah k Benovi a Samuelovi páčil a sama som už miestami nevedela, ktorému z dvoch príťažlivých mužov držím palce viac. No na druhej strane, mi prelietavosť Michelle trošku aj vadila.
Michelle, ako hlavná hrdinka je veľmi sympatická, reálna, uveriteľná a celkom som si ju obľúbila. Chápem, že nechcela ohroziť svoju dcérku, no i tak, ako matka, sa neviem stotožniť s jej opustením na tak dlhý čas. Celkovo jej vzťah k dcére mi prišiel naozaj veľmi okrajový. Snáď viac v pokračovaní?
Čo sa mi páčilo je určite prostredie, vystupovanie rôznych nadprirodzených bytostí a ich špecifické schopnosti. Okrem toho text obsahuje naozaj krásne myšlienky :))
Čo mi najviac vadilo, ako som už písala, je tempo deja. Asi by som uprednostnila menej komplikácií a trošku sa viac potrápiť s nápravou škôd.
Som rada, že som si knihu prečítala, nakoľko sa veľmi dobre čítala, no stále zostáva mojom favoritom Chladný král :-*
Hodnotenie: 3,5*
"Srdce nás nutí dělat někdy ty největší hlouposti a my ho slepě posloucháme… Následujeme jej do stínů a dobrovolně se vrháme vstříc temnotě, která nás nakonec zničí."

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Mizení v seznamech

ve Čtenářské výzvě2x

Štítky knihy

erotické romány české romány fantasy romány

Autorovy další knížky

M. V. Jírová (p)