misaa.p misaa.p komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Silná kniha. Víc není potřeba psát.

07.02.2019 5 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Prostě neuvěřitelné. Měl by si to přečíst každý.

29.12.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Příběh byl hezký, ale asi jsem očekávala více. Zajímavá kniha se zajímavým příběhem, často napínavým a smutným, ale bohužel lehké zklamání.

05.12.2018

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Patrik Hartl je prostě jedinečný a svůj. Stejně tak jeho knihy. Velká spokojenost, moc jsem se na knihu těšila a jsem ráda, že je součástí mé knihovny a věřím, že jsem ji nečetla naposled.

04.11.2018 5 z 5

Máma pro Veroniku Máma pro Veroniku Táňa Keleová-Vasilková

Příjemné a celkem napínavé čtení, plné příběhů a situací ze života.

29.09.2018 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Už po shlédnutí prvního dílu jsem si chtěla tento druhý díl přečíst. A konečně na něj přišel čas. Občas má člověk chuť na romantiku, takže tato kniha byla příjemným oddychovým čtením. Jistá napjatost a očekávání mě přiměly číst dál a dál.

02.09.2018 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Příjemná oddychovka. Upřímně, Paper towns nebo Hvězdy nám nepřály mě zaujaly víc. Ale celkem příjemné čtení.

15.08.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Kniha opravdu udržuje čtenáře v napětí, je hodně napínavá a čtivá. Skvělá kniha na dovolenou, kde ji prostě zhltnete za pár odpoledne na pláži či u bazénu. Líbilo se mi prolínání romantických scén a řešení "problémů" z života. Nebyla to jen klasická detektivka. Hodnotím velmi pozitivně.

14.08.2018 5 z 5

Mise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranic Mise Haiti: 5 měsíců s Lékaři bez hranic Tomáš Šebek

Knihy, které mají smysl. Miluji knihy Lékařů bez hranic.

19.07.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Celý příběh jsem byla zvědavá, jak to dopadne, tudíž posledních 150 stran jsem doslova hltala. Zajímavé čtení, které bylo napínavé. Styl Radky Třeštíkové mi vyhovuje, stejně jako Bábovky, byla tohle fajn kniha a věřím, že ještě sáhnu po její knize.

20.05.2018 4 z 5

Miluju knížky Lékařů bez hranic. Tomáš Šebek píše stylem, který mi opravdu sedí, dokáže totiž čtenáře vtáhnout sebou a alespoň z části si představit, co všechno se na jeho misích děje. Při čtení těchto knih si člověk uvědomí, jaké někdy řeší malichernosti. A ano, všude je něco, ale opravdu bychom měli být vděční za to, že máme kde spát, co jíst a jsme relativně zdraví. Doporučuji všem!!

05.04.2018 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Kniha, která vezme za srdce nejspíš každého, kdo ji přečte. Nejen kniha, ale i film jsou plné emocí, zvratů a hlavně překvapení. Místy jsem měla až husí kůži při představách děje a kolikrát jsem chtěla do knížky skočit a něco tam změnit :D. Silný příběh.

26.03.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Skvělá oddychovka, kterou jsem přelouskala za pár dní. Občas jsem ale měla problém s orientací v postavách, kdo je kdo, musela jsem hodně přemýšlet, která postava s kým souvisí a tak dále. Ale jinak skvělé odpočinkové čtení.

17.02.2018 4 z 5

Jestli odejdeš... Jestli odejdeš... Adele Parks

Pěkný příběh, ale trvalo mi se začíst. Konec celkem dojemný, dětská upřímnost holt vítězí. Člověk se musel občas zamyslet nad situací během války, co si lidé museli vytrpět a zažít.

09.02.2018 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha naprosto geniální. Styl psaní dokonalý, je to prostě Hartlova oddychovka ze života. Málokdy se mi stává, že bych se u knížky nahlas smála. Doporučuji!!

02.01.2018 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha, kterou jsen přečetla jedním dechem. Opravdu, opravdu napínavý příběh, zaujal mě už jen popis, obalka...no skvělá knížka, jsem ráda, že zrovna touto jsem zakončila Čtenářskou výzvu 2017. :)

23.11.2017 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

První dílo od tohoto známého autora. Trochu jsem se bála a nevěděla jsem, co od knihy čekat. Sice mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale po několika stranách mě příběh pohltil, chtěla jsem vědět víc a víc a prožívala napínavé luštění případu. Je možné, že si některé jeho knihy ještě přečtu, sice to není můj šálek kávy, ale kniha mě velice bavila.

18.11.2017 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Má první kniha od Sparkse. Krásný příběh plný lásky, obětování a romantiky. Některé pasáže byly až dojemné a velice se těším na film, i přesto, že jsem ho už několikrát viděla dříve. Za mě plný počet hvězdiček.

28.10.2017 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Příjemný příběh, oddychovka. Hodnotím čtyřmi hvězdičkami a jsem velice zvědavá na film.

22.10.2017 4 z 5

Gabra a Málinka se učí latinsky Gabra a Málinka se učí latinsky Amálie Kutinová

Oblíbená kniha v dětství. A vydržela až doteď :-)

28.09.2017 5 z 5