Misa25 Misa25 komentáře u knih

Dračí posel Dračí posel Rachel Hartman

Druhý díl série navazuje těsně na první, tudíž se člověk neztrácí v postavách. Hlavní hrdinka je stále svá, ale ke konci knihy začíná být lehce ukňouraná, ale povede se jí, z toho dostat dřív, než to celé pokazí. Jsem ráda, že jsem oba díly četla, bylo příjemné strávit nějaký čas s draky :)

08.11.2018 4 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Příběh se četl jedním dechem, draky mám ráda a do příběhu jsem se krásně ponořila a vynořila se na jeho konci a hned přešla na další díl :)

24.10.2018 4 z 5

Citadela Citadela Kate Mosse

Zase jedna povedena kniha, do teto oblasti, kterou kniha popisuje jsem se rada vratila, dokonce bych se tam rada podivala i osobne, laka me zdejsi prostredi, hlavni hrdinka byla az na nejake nepatrne naznaky v pohode, a bylo mi lito, jak to cele skoncilo. Uvidime, jestli autorka napise jeste neco k Languedocku

18.10.2018 4 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Precist tuto knihu, mi dalo opravdu zabrat...na konecny dil serie si dam oddych. Vysvetlovani toho co a jak se stalo mi problemy nedelalo, ale postavy nebyly nic moc a celkove mi prisla kniha dost zdlouhava.

14.09.2018 2 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Silo je zajimavy pocin, svet, ktery si dokazeme predstavit, ale patra, ktera se odviji dolu jsou tak nezvykla, ze mi delalo nekdy problem, si uvedomit, ze lide chodi dolu a ne nahoru...jinak se mi pribeh libi a jsem zvedava, jestli se povede detem ze sila 17, dostat do "bezpeci" sila 18...

04.08.2018 3 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Bylo skvělé se vrátit do světa lovců stínů :) jsem zvědavá, zda bude další kniha tak dobře napsaná, jako tato, postavy jsou přijemné, jen hlavní hrdinka někdy moc šílí :D

09.07.2018 4 z 5

Císařova hrobka Císařova hrobka Steve Berry

Tato kniha se mi cetla hure nez ostatni ze serie, a to ne proto, ze by me nebavila, ale kvuli casu, konecne se u Cottona neco deje ;-))) verim, ze dalsi dily budu cist se zapalem, jako vzdy :-)

15.06.2018 3 z 5

Černá jako eben Černá jako eben Salla Simukka

Tento dil jsem precetla za jediny den, byl ze vse asi nejnapinavejsi a hlavni hrdince jsem prala, aby se dozvedela vse, co ji bylo zatajeno.

28.05.2018 3 z 5

Bílá jako sníh Bílá jako sníh Salla Simukka

V knize jsem se jiz orientovala lepe, a pozadi Prahy se mi libilo, mam rada knihy, kde poznavam mista, jedine co nepochopim, jak se muze jeden clovek dostat pokazdy do takovych trablu

28.05.2018 3 z 5

Rudá jako krev Rudá jako krev Salla Simukka

V knize se hure orientuje, ale jinak se mi namet libil.

26.05.2018 3 z 5

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

Jako vždy mě kniha strhla a nepustila mě až do závěrečné kapitoly...tým Sigmy je skvělý, doplňuje se a hluchá místa nejsou :)

21.05.2018 5 z 5

Sbírka kostí Sbírka kostí Kathy Reichs

Az kdyz jsem knihu otevrela, zjistila jsem, ze se sklada ze 4 povidek a neni to jeden uceleny pribeh, a prekvapive, to bylo super osvezujici a kazda z povidek mela sve kouzlo. Uvidime, jaka dalsi dobrodruzstvi Tempe cekaji

11.05.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvely, hlavni hrdinka je zenska od rany a s nicim se moc nemaze, hlasim se do tymu Chaol

28.04.2018 4 z 5

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

Druhy dil serie mi prisel o neco slabsi nez prvni dil, ale opravdu me mrzi, ze dalsi dil nevydaji, rada bych vedela, jak cele putovani nasi skupinky dopadne.

20.03.2018 3 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Kniha se cetla sama, namet se mi libil a hlavni postavy mi nebyly protivne ;-)

20.03.2018 3 z 5

Pařížská pomsta Pařížská pomsta Steve Berry

K hlavnim hrdinum vzdy patri i jejich pratele, spojenci, kolegove i nepratele, o to vic, vas nekdy zasahne odchod nektere takove postavy..kniha nadale pokracuje ve skvele serii sympatickeho Cottona, ktery i na svuj vek a odchod do vysluzby, nema aninchvili klidu

08.03.2018 4 z 5

Rukopis Karla Velikého Rukopis Karla Velikého Steve Berry

Zase jedna povedená kniha, co člověka nenechá chvíli v klidu. Několik záporných postav a co to s dějem udělá :D hned jdu na další díl :D

28.02.2018 4 z 5

Benátská zrada Benátská zrada Steve Berry

Cotton nikdy nezklame, kniha se cetla prakticky sama

18.02.2018 5 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

Bylo to fajn zakonceni serie, hezke bylo se vratit ke vsem starym znamym postavam ;-)

05.02.2018 4 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Na knihu jsem se tesila a opet nezklamala, hlavni postavy jsou zase o kus dal a bavi, kdyz bude dalsi pripad, urcite se do neho zactu.

07.01.2018 4 z 5