Černá jako eben

Umělecké gymnázium připravuje moderní divadelní verzi pohádky o Sněhurce a Lumikki Anderssonová byla vybrána pro hlavní roli. Zkoušky probíhají dobře a zdá se, že mezi Lumikki a chlapcem, který hraje myslivce, přeskočila jiskra. Je snad Lumikki zamilovaná? Když se však blíží premiéra, Lumikki začnou přicházet zprávy od tajného ctitele, jehož zamilovanost se záhy ukáže být nebezpečnou posedlostí. Ctitel slibuje, že promění premiérové představení v krvavou lázeň. Lumikki se pokouší vypátrat jeho totožnost a při tom odhalí nejtemnější tajemství ze své minulosti. Čas nemilosrdně utíká, premiéra je za pár dní a Lumikki musí najít způsob, jak přelstít tajného ctitele s duší černou jako eben....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225957/big_lumikki-anderssonova-cerna-jako-ebe-Zgh-225957.jpg 3.947

Lumikki Anderssonová 3.

Literatura světová

Vydáno: , Egmont (ČR)

Musta kuin eebenpuu, 2014

Kniha Černá jako eben

Elka252
19.03.2020

Tato kniha se mi ani trochu nelíbyla Lumikky mi byla nesympatická a příběh mi nepřipadal povedený. Čekala jsem od toho detektivku která tady nebyla. Myslela jsem že kniha bude lepší a tak jsem asi byla o to více sklamaná.Pravda je taková že i když se mi kniha nezamlouvala napětí místy bylo a oblýbenou a zdaleka nejlepší postavou byl Sampsa.

florentinas
09.01.2019

Velmi příjemné čtení.

Devil-Ivet
03.12.2018

Po předchozích dílech přišlo zklamání. Četla jsem průměrnou knihu, která ale mohla být zdaleka lepší.

dancadragneel
20.09.2018

Přečetla jsem jedním dechem... Moc povedený příběh, který velmi dobře posloužil k oddechu

Misa25
28.05.2018

Tento dil jsem precetla za jediny den, byl ze vse asi nejnapinavejsi a hlavni hrdince jsem prala, aby se dozvedela vse, co ji bylo zatajeno.

Scharks
10.05.2018

Když máte chuť trošku se odreagovat při čtení něčeho lehčího a nenáročného, něčeho co zároveň přečtete téměř na jeden zátah, mohu celou tuto sérii vřele doporučit :)

Nikkaa
27.04.2018

Oddechové čtení na večer,hezky psané...

Zelený_Drak
18.10.2017

Kniha se dobře čte, ale ačkoliv byla ze všech tří nejtenčí, četla jsem ji nejdéle. Velké tajemství bylo takové, jaké jsem čekala a identita Stínu mě také nepřekvapila. Paradoxně je ale děj tohoto "překombinovaného" dílu nejrealističtější. Nelíbilo se mi, že opět dostal prostor Lumikkin milostný život, nějak mi v té trilogii celkově překáží.