mirunda mirunda komentáře u knih

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Bavilo mne o mnoho méně než Mráz a Kruh. Příběh byl mnohdy chaotický, že jsem se v něm ztrácela. Ale ke konci mě vtáhl a já hltala stránku za stránkou. Konec byl pro mne překvapivý.

12.05.2017 4 z 5

Totožnost neznámá Totožnost neznámá J. D. Robb (p)

Knihy J.D.Robb mě prostě bavit nepřestanou nikdy :-)

08.05.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Příběh hezký, dobře se četl, ale ani zdaleka pro mě nedosahoval kvality prvního dílu.

05.04.2017 4 z 5

Přímý zásah Přímý zásah James Patterson

Výborná detektivka, ale ten otevřený konec mě dost naštval :-D :-D

27.03.2017 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Tato autorova kniha se mi líbila, že vsech nejvíc. A to i přesto, že nemusím historické romány. Dlouho jsem se nemohla začíst, ale nakonec jsem ji přečetla skoro za dva dny. Krásný příběh

26.02.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Bravurní čtení. Napínavé až do konce. Přečteno za dva dny

13.02.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se velmi dobře četla, stránky jenom šustily. Jen mě mrzelo, že ani jeden příběh nebyl jakoby dokončený. Že nevím jak který příběh dopadl.

30.01.2017 4 z 5

Sběratel mušlí Sběratel mušlí Anthony Doerr

Tato kniha se mi od autora líbila mnohem více než zeď vzpomínek. Povídky mě více vtáhly do sebe a zanechaly ve mě větší dojem.

26.01.2017 4 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Knihu jsem dočetla s velkým sebezapřením. Postavy se mi motaly, nevěděla jsem kdo je kdo a navíc mi na sebe ani nenavazovaly kapitoly. Přeskakování z jednoho na druhé. Ale zvědavost na konec zvítězila a já chtěla vědět kdo byl vrah.

24.01.2017 1 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Úžasná oddechovka, přečtená během dvou dnů. Někdo má prostě dar psát. Už se těším na další

15.01.2017 5 z 5

V utajení V utajení Danielle Steel

Už jsem asi z knih Steelové odrostla nebo nevím. Byla to pro mne oddechovka, to ano. Autorka se pokusila o rádoby detektivku, ale místy jí to moc nešlo. Některé pasáže zbytečně opakovala a mnohé situace byly těžko uvěřitelné a spíše poukazovali na autorčinu neznalost daného tématu.

08.01.2017 2 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Opět autorka nezklamala. Napínavé od první do poslední strany.

01.01.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Výborná detektivka, která se dobře četla. Do poslední chvíle jsem nevěděla nic :-)

27.12.2016 5 z 5

Smrtící sliby Smrtící sliby J. D. Robb (p)

Konečně dořešená nit příběhu o Evě Dallasové a jejích spolupracovnících a zase napínavé od začátku do konce :-)

22.12.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Za mě úžasná oddechovka od předvánočního shonu. Když jsem si představila některé scény popsané v knize, dost jsem se bavila :-)

17.12.2016 5 z 5

Naleziště Naleziště Patricia Cornwell

Bavila mne jako takřka všechny knihy od ní.

20.11.2016 4 z 5

Marnotratný syn Marnotratný syn Danielle Steel

Příběh super, ale klidně to mohlo skončit na straně 230. Konec byla jedna veliká přeslazená slaďárna. Ale beru jako oddechovku, u které člověk nemusí přemýšlet

03.11.2016 3 z 5

Jen ty a já Jen ty a já J. D. Robb (p)

Klasika, která mě nikdy nezklame.

24.09.2016 5 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Výborná detektivka, rozjezd sice pomalejší, spousty postav, ale nakonec jsem se zorientovala a hltala každou stranu

29.07.2016 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Výborná detektivka, do poslední chvíle jsem nevěděla nic :-)

22.06.2016 5 z 5