MiroslavKutík MiroslavKutík komentáře u knih

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Přemýšlím co bych k této knize pověděl ale asi toto je to spíš kniha románového typů s krimi zápletkou.
Kniha velmi zajímavě začala první kapitolou až jsem si říkal to bude fajn jízda ale pak se to jen táhlo.
Závěr knihy byl vcelku zajímavý ale i tak si myslím že kniha stojí za přečtení.

16.11.2019 4 z 5

Kdo má za ušima Kdo má za ušima Marie Rejfová

Krátký ale moc pěkný příběh moc jsem si knihu užil. Takové odpočinkové čtení co vás rozesměje...

10.10.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Knihu jsem četl hodně dlouho moc mě nebavilo číst tu omáčku okolo páč bez ní by kniha mohla mít jen 199 stran. Příběh byl pěkný ale s opravdu slabším koncem.

15.09.2019 4 z 5

Honicí psi Honicí psi Jørn Lier Horst

( AudioKniha ) první kniha tohoto autora a moc se mi líbila těším se na další knihy.

06.09.2019

Vraždy na molu / Vraždy bez trestu / Padlé mučednice Vraždy na molu / Vraždy bez trestu / Padlé mučednice Ken Bruen

Škoda že u nás nevyšla celá série s Jack Taylor.. :-(

06.09.2019 4 z 5

Dramatik / Kněz / Kříž Dramatik / Kněz / Kříž Ken Bruen

Tato série se dobře čte a stránky utíkají a utíkají až ne konec.

Doporučují

06.09.2019 4 z 5

Bedna zlata Bedna zlata Frank Laramy

Tento rodokaps je slabší, i tak se to dá číst jak kočka honila myšku.

21.08.2019

Tatérka Tatérka Alison Belsham

( AudioKniha ) Tako kniha mě hodně okouzlila a po přečtení knihy jsem si ji dal ještě jednou jako audio knihu a musím říct že se těším na další knihu od autorky.

Doporučuji k přečtení...

01.08.2019 5 z 5

Tygr s revolvery Tygr s revolvery Günther Rexhaus

Další skvělý příběh, který se četl pohodově rychle.

01.08.2019

Muž bez přátel Muž bez přátel Luke Sinclair

Moc pěkný příběh a pěkně napínavý, moc se mi líbil a všem doporučuji k přečtení.

17.07.2019

Šibenice pro Laru Šibenice pro Laru Günther Rexhaus

Krásné nenáročné čtení kde dobro zvítězilo nad zlém a drsňák Mike Donnegan zvítězil nad bandou Lary Laneové...

09.07.2019

Střelci Střelci Jack Morton

Jako kluk jsem hodně moc četl rodokapsy malé i velké a teď po 20 letech se knim vracim..

09.07.2019

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem četl abych nebyl pozadu ohledně čtenosti knihy. Kniha nic moc asi už jsem starý..

Pohádka pro děti asi ne, ale zamyšlení pro dospělé ano.

03.07.2019

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Asi tak konec mohl být lepší, příběh byl vcelku pěkný nebolí zajímavý nápad na příběh ale nebylo to takové jako u knihy Není Uniku ale věřím že třeba třetí kniha bude fajne.

02.05.2019 3 z 5

Basket Flora I. - Šéf přichází Basket Flora I. - Šéf přichází Jan Pelc

Pro mě zklamání některé věci nereálné až hnusné. Další pokračování knihy nebudu ani vyhledávat ani kupovat. :(

01.04.2019

Šelma Šelma Andrew Mayne

Nu co říci knihomoluve kniha se mi četla tak že jsem se musel trošku nutit ale i tak je to dobrý příběh a kniha stojí za přečtení.
Ale určité věci jsou dosti nerelne ale je to kniha a tam se dějí věci mimo naši realitu.

PS: kam se poděly Trevor a Kelsie ze začátku knihy.

07.03.2019 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

( AudioKniha ) kniha je neuvěřitelně od začátku do konce napínavá prostě nejde odložit musíte vědět jak to dopadne.

Kniha mě zaujala hlavně že to je opravdoví příběh podle skutečných událostí.

08.02.2019

Kouzelná skříňka pro Gwendy Kouzelná skříňka pro Gwendy Stephen King

Má první kniha od Kinga a za mě dobrý ale krátký je to odpocinkovi příběh kde se nemusíte bat. Příběhy s Gwendy a její skříňkou též si kladu otázku jak ji schovat aby jí nikdo nenašel.
PS: další kniha v brzké době bude TO.

17.01.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se čte rychle a lehce moc se mi líbilo střídání kapilol minulost a současnost.
Ale ten konec byl takoví zvláštní asi jsem čekal více napětí ale i tak se mi kniha moc lidila a stojí za přečtení..

06.01.2019 4 z 5

Paní Stendhalová Paní Stendhalová Rafel Nadal (p)

Krátké nenáročné čtení.

Kniha má krásný obal.