Střelci

Střelci https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221886/bmid_strelci-vN8-221886.jpg 3 2 2

Pistolník Santana byl zvyklý na tvrdý boj muže proti muži. Bohužel se ale dostal na území, kde kraluje muž přezdívaný King Ambrose. Santana se stává jeho zajatcem a otrokem v rudném dole. Teď má před sebou téměř nadlidský úkol: vysvobodit z nelidských podmínek sebe, svého přítele Montoyu, kterého zde potkává, a také dívku, kterou si King Ambrose násilím přivlastnil...... celý text

ludek.n
18.12.2020 2 z 5

Palo Verde ovládá jediný muž - ješitný a krutý majitel stříbrných dolů Jack „King“ Ambrose. Kdo se mu dostane do rukou, málokdy se vrátí domů. Se zajetím Manrica Montoya však udělal osudnou chybu. Hamižnost se nevyplácí a ranger Santana mu hodlá vystavit účet, na který jen tak nezapomene. Morton ve Střelcích staví na neohroženém hrdinství a přátelství, které se utká na život a na smrt s bestiální krutostí mužů, pro něž lidský život nic neznamená. Bohužel jde ve svých, bezpochyby dobře míněných, záměrech trochu za hranu a jeho příběh ztrácí na uvěřitelnosti. Všechny ty velké činy kladných hrdinů vypadají příliš kašírovaně, zatímco hloupost darebáků už ani umělejší být nemůže. Střelci se prostě proměnili ve voskové panoptikum s groteskními gagy.

MiroslavKutík
09.07.2019

Jako kluk jsem hodně moc četl rodokapsy malé i velké a teď po 20 letech se knim vracim..

westerny

Jack Morton