MirkaProk MirkaProk komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Pěkná kniha. Aleš velký sympaťák.

10.09.2023 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Moc krásná kniha. Velmi čtivě napsáno. Všechny osudy zajímavé, některé jsem četla se zatajeným dechem, jiné se slzami v očích. Doporučuji k přečtení.

15.06.2023 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Ale jo, jsem spokojená. Kniha se dobře četla na rozdíl od předchozího dílu, který mě nebavil. Možná jsem trochu měla pocit, že je to takový slabší odvar, než na který jsem zvyklá, ale to bude možná tím, že jak člověk čte brutální knihy, tak se stane otrlým:-)

07.06.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Tak Carter, to je taková jistota kvality. Kniha samozřejmě pecka, tak jako obvykle a jak jsem u tohoto autora zvyklá. A tentokrát jsem pro konání vraha měla pochopení, neschvaluji, ale chápu. A samozřejmě doporučuji k přečtení.

26.05.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

A tak mě se to líbilo. Čtivě naspáno, krátké kapitoly, takže to má spád. Hlavní postavy sympatické. No a ten konec se úplně nepovedl, strašně moc překombinované, ale budiž. I tak je celkový závěr, že fakt dobrý a nelituji, že se mi tato kniha dostala do ruky.

09.05.2023 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná kniha. Velmi čtivě napsáno. Je až neskutečné, jak jsou někteří lidé psychicky silní. Anna byla celý svůj život neuvěřitelně silná a obdivuji, jak vše zvládla. Doporučuji k přečtení.

16.04.2023 5 z 5

Krvavý anděl Krvavý anděl Franck Thilliez

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak už to bylo čteno na jeden zátah. Určitě si přečtu další díly. Celkem dobrý thriller.

06.04.2023 4 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Tak já půjdu trochu proti proudu. Nadšení z knihy se nekoná. Sice čtivě napsáno, ale jinak pro mě kniha nic moc. Všechny postavy strašně nesympatické, možná jediná Amber byla trochu výjimka a Xav asi taky. Závěr knihy překombinovaný a lehce nereálný.

25.02.2023 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Tak, jak jsem zvyklá u dvojice Lars Kepler, opět velmi čtivě napsáno. Knihu jsem zhltla jako malinu. Možná překombinované, nereálné, ale to mi vůbec nevadilo a kniha se mi moc líbila. Doporučuji k přečtení. A už se těším na další díl z této série.

15.02.2023 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Psychologický román o tom, co může způsobit obvinění dítěte, jak se ve vypjatých a krizových situacích ukážou i negativní stránky povah lidí, kteří brání svoji pravdu. Kde je pravda a jak pevné je přátelství a mateřská láska?
Čtivě napsáno.

10.02.2023 5 z 5

Hlad / Žízeň Hlad / Žízeň Jozef Karika

Děsivé, mysteriózní, skvělé napsané.

05.02.2023 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Příjemná oddychovka

28.01.2023 3 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Jedním slovem, nádhera. Je tam vše. Něha, smutek, láska, radost, směs všech emocí. Strašně moc se mi kniha líbila. Doporučuji k přečtení.

18.12.2022 5 z 5

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Moc pěkná kniha o životě a komplikovaných vztazích.

18.12.2022 5 z 5

Místnost 19 Místnost 19 Marc Raabe

Celkem slušná detektivka. Dobře se kniha četla, děj napínavý.

27.11.2022 4 z 5

Krysí ostrov a jiné povídky Krysí ostrov a jiné povídky Jo Nesbø

Nesbo je prostě pan spisovatel. Kniha se mi moc líbila a i všechny povídky byly super. Hlavně závěry povídek byly fascinující a překvapivé a dá se říct, že jsou poučné.

14.11.2022 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další skvělý díl s Kim. Konec smutný.

15.10.2022 5 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

Další skvělý díl s Bergmanem. Pachatelům jsem tak trochu fandila. A Billy, tak na další pokračování jsem se těšila hlavně kvůli němu, byla jsem zvědavá, jak se to bude dále vyvíjet a byla to jízda. A Tim, no už aby vyšel další díl

18.09.2022 5 z 5

Klíč 17 Klíč 17 Marc Raabe

Kniha se mi líbila. Čtivě napsáno. Určitě si přečtu další díl.

11.09.2022 5 z 5

Páté jablko Páté jablko Lenka Chalupová

Krásná kniha o šílené době.

03.09.2022 5 z 5