milunka21 milunka21 komentáře u knih

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

dala bych to jako povinnou četbu na zš

19.01.2015 5 z 5

Prima sezóna Prima sezóna Josef Škvorecký

Vůbec jsem nevěděla, že je o Dannym více knih. Takže když vyšly povídky o jeho létech na gymplu, tak mě to překvapilo. A jelikož jsem Tankový prapor viděla mnohokrát, neváhala jsem.

15.04.2019 5 z 5

Ticho nemá ozvěnu Ticho nemá ozvěnu Zdeněk Hanka

Woow. Co dodat. Čtivá, napínavá a o tématu, o kterém se moc nemluví a to je zmizení dětí. Jak jednoduché je obalamutit dítě, to je to, co nám autor chtěl ukázat. Hlavně kniha je založená na skutečné události a o to víc je mrazivější.

15.12.2018 5 z 5

Zrcátko Zrcátko Karl Olsberg (p)

Originální, jednoduchá na čtení, propracovaná a fascinující. co více dodat....

24.06.2018 5 z 5

Za jasné noci Za jasné noci Elizabeth Haran

Naprosto skvělý a čtivý příběh. Žádá slaďárna. Dokonce jsem kvůli ní nešla spát, jak jsem se do knihy ponořila.

06.06.2018 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Moje první kniha od autora a je skvělá. Těším se na pokračování. A ta historka s kocourem bombová. :-D

27.05.2018 5 z 5

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Co na to říct. Skvěle napsaná kniha podle skutečné události. Přesto tak smutná a krutá. rozhodně doporučuji

14.04.2018 5 z 5

Nadechni se Nadechni se L. S. Hawker

Kniha je překvapující a strhující. Ani jsem nečekala, že mě bude tolik bavit. Rozhodně doporučuji.

10.03.2018 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Perfektní, dokonalé, čtivé, smutné a takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. Knihu rozhodně doporučuji, protože je to moc silné téma a kniha je tak dokonalá právě díky zkušenosti samotné autorky.

08.03.2018 5 z 5

Alison Weirová píše skvělé čtivé historické romány podle skutečnosti. Všichni ví, jak Anna Boleynová skončila. Jenže jak žila? To se dozvíte v této nádherné knize. A přesto že víte jak to dopadne, kniha si vás získá a nepustí. Rozhodně doporučuji. Tato autorka je pro mě TOP.

13.02.2018 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Krásná vánoční klasika, co dodat.

31.12.2017 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Autorka jde s každou knihou výš. Zaznamenala jsem tam nejednou prvky od Agathy Christie. Ale jinak za mě pecka, jsem zvědavá co nás čeká příště.

28.10.2017 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Naprostý masakr, co k tomu víc říct....

13.09.2017 5 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Výborná kniha která pobaví a ještě skrývá ponaučení.

14.03.2017 5 z 5

Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Autorka umí napnout, hlavně ten konec, zase utnuto v nejlepším. :-) A hlavně pokračování je ještě lepší, takže jsem zvědavá na třetí díl. :-)

03.12.2016 5 z 5

Cech objevitelů Cech objevitelů Kevin Costner

Umělecké dílo, promyšlený dokonalý příběh, který pohltí.Tohle se opravdu povedlo. :-)

21.11.2016 5 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Akčnější, zamilovanější a smutnější.Už se těším na pokračování. :-)

06.11.2016 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Kniha je hodně napínavá a skvěle napsaná, nutně potřebuji, aby vydali další knihu autorky :-D

28.09.2016 5 z 5

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Tohle je kniha knih.Tak silný zážitek ze čtení jsem snad nikdy neměla.Tolik jsem toho nabrečela a tolik jsem zjistila.Jsme tu jen jednou, takže nebudeme marnit život smutkem, ten nám stejně nic nedá.Takže krásná kniha, která stojí rozhodně za to.

25.09.2016 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Sileny,nechutny a pritom totalne skvele cteni.Nemam co vic dodat :-)

25.05.2016 5 z 5