milunka21 milunka21 komentáře u knih

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Takto skvělou a silnou knihu jsem dlouho nečetla. Rozhodně doporučuji.

25.04.2019 5 z 5

Agnes Agnes Hannah Kent

Nemam slov,hodně mě přakvapila.Strašně dobře se četla,a moc se mi kniha líbila.A konec jsem obrečela,o to víc když jsem na konci zjistila že to je polde skutečné události.

06.05.2016 5 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Nádherný příběh ze života. Měli by si ho přečíst nejen rodiče autistů, protože se jim uleví, ale každý. Někdy odsuzování a nepochopení bývá pro nás těžký a je to proto, že lidé jen neví. Autistů je čím dál víc, takže už nejde před tím jen zavírat oči.

02.02.2017 5 z 5

Třpytící se město Třpytící se město Lenka Bandurová

Skvělá kniha. Příběh mě naprosto pohltil a nemohla jsem se odtrhnout. S Leou jsem prožívala každou stránku. Dost jsem se i u některých scén nasmala. A musím uznat, že kniha je mnohem lepší než některé YA, které u nás poslední dobou vychází. A už se nemůžu dočkat pokračování.

28.05.2020 5 z 5

Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Doslova třešnička na dortu. Až je mi líto že je konec. Hrdiny jsem si zamilovala. :-)

07.12.2017 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Naprosto skvělá a čtivá kniha plná tragédie. Jinak některé ty komentáře naprosto chápu, protože já mám doma ty knihy dvě. Jedno vydání z roku 2011 a tam jsem se nedostala ani přes první stránku. Opravdu příšerný překlad. Jenže teď se mi dostlala do ruky nová z nakladatelství Leda s novým překladem a ta kniha se četla naprosto sama. Tu knihu jsem dala na dvakrát a naprosto mě vtáhla a pohltila. Takže co můžu doporučit, tak dobře vybírat ohledně překladu.

15.12.2018 5 z 5

Dívka, která chtěla zachránit knížky Dívka, která chtěla zachránit knížky Klaus Hagerup

Opravdu nádherná kniha s překrásnými ilustracemi. Jedna z těch pohádek, která okouzlí děti i dospělé. Tu nikdy nedám z ruky a budu ji číst pořád dokola a nikdy neomrzí.

27.05.2018 5 z 5

Ztracená vládkyně Ztracená vládkyně Steve Robinson

Moje první setkání s tímto autorem a bylo to perfektní. Jelikož jsem milovnice Odložených případů a tohle mi to dost připomnělo, tak prostě wow. Čtivé, poutavé a chci víc. :-D

11.02.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Mnohem lepší než první díl, kdybych mohla dát deset hvězdiček tak dám :-)

28.12.2016 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Jsou to moc silné knihy,autorka umí psát tak že čtenáře chytne za srdce :-)

15.01.2016 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Stejně skvělá jako první díl,ted jen vydržet čekat na třetí díl jménem Prach

19.12.2015 5 z 5

Ostrá jako katana Ostrá jako katana Ivana Vostřáková

Autorku mám ráda díky jejím předešlým knihám a musím říct, že mě thrillerem hodně překvapila a o to víc, když jsem knihu přečetla jedním dechem. Ostrá jako katana je mnohem lepší. Je hodně čtivá, napínavá a prostě ji nešlo odložit. Doufám, že se thrillerů bude držet a brzo nás zase překvapí novou knihou. :-)

10.11.2018 5 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Naprostá pecka. Naposled jsem takto nadšená byla u jiskry v popelu. Autorka mě opravdu hodně překvapila. Propracovaný, originální a naprosto chytlavý děj.

20.11.2017 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Dvacet hvězdiček bych dala. Byla to naprostá pecka, kterou jsem naprosto zhltla. Už se těším na pokračování, protože hůř to seknutý být nemohlo. :-D

15.01.2017 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Naprostá pecka, nechápu, že jsem autorku míjela.

11.01.2017 5 z 5

Gutta z Bubnu Gutta z Bubnu Anna Beatrix Bártová (p)

Naprosto skvělá čtivá kniha, vůbec není poznat, že je to prvotina. :-)

29.12.2016 5 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Tahle kniha nejde číst jen tak, na tu musí být nálada.Jinak je to hodně propracované dílo a vyvraždovačka dané doby. :-)

01.12.2016 4 z 5

Kouzelný náramek Kouzelný náramek Viola Shipman

Tahle kniha mě úplně pohltila, je neskutečné, že takovou nádheru napsal muž....

31.10.2016 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Nejlepší z Dornových knih.Jen nechápu proč u nás vyšla jako třetí když v originále vyšla jako první :-D

18.07.2016 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

slabší rozjezd ale pak mě to vtáhlo,skvělá kniha :-)

22.08.2015 5 z 5