milunka21 milunka21 komentáře u knih

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Krásná vánoční klasika, co dodat.

31.12.2017 5 z 5

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Druhý díl je mnohem lepší než ten první. A je tam plno choulostivých scének. :-D Těším se na pokračování. :-)

31.12.2017 5 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Je to hodně silné téma o kterém se moc nemluví. Já se k němu dostala náhodou díky filmu Padlé ženy. Je škoda, že není moc knih. Já znám teda jen tuto ale zážitek z knihy byl silný. Rozhodně doporučuji přečíst.

29.12.2017 5 z 5

Let duchů Let duchů Bear Grylls (p)

Ze začátku jsem se bála, že to spíš bude čtení pro muže. Jenže jsem se začetla během chvilky a prožívala všechno dobrodružství a nebezpečí s Willem. Rozhodně se těším na pokračování. :-)

28.12.2017 5 z 5

Oheň srdce Oheň srdce Kate A. Boorman

Za mě nejlepší ze všech dílů. Škoda že už je konec. :-)

28.12.2017 5 z 5

Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Doslova třešnička na dortu. Až je mi líto že je konec. Hrdiny jsem si zamilovala. :-)

07.12.2017 5 z 5

Strom lží Strom lží Frances Hardinge

Pecka, doufám že od autorky ještě něco vyjde.

06.12.2017 5 z 5

Zkrocená královna Zkrocená královna Philippa Gregory

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak nadešel zvrat a naplno jsem se ponořila. Kateřina Parrová je pro mě dost opomíjená královna, proto jsem ráda, že jsem si o ní konečně něco přečetla. :-)

28.11.2017 5 z 5

Čtyři legendy Čtyři legendy Matthew Reilly

Akce od začátku do konce. Lehké a přesto čtivé a napínavé. rozhodně se těším na pokračování.

26.11.2017 5 z 5

Pro fanouška skvělé čtení. Úplně z knihy vyzařuje hereččina osobnost. :-)

24.11.2017 5 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Naprostá pecka. Naposled jsem takto nadšená byla u jiskry v popelu. Autorka mě opravdu hodně překvapila. Propracovaný, originální a naprosto chytlavý děj.

20.11.2017 5 z 5

Sestry Foxovy Sestry Foxovy Lucie Hlavinková

Skvělá kniha. Román podle skutečnosti a ještě o zrodu spiritualismu.

15.11.2017 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Yrsa naprosto předčila má očekávání. Je to prostě skvělá autorka, které nejde nic vytknout.

07.11.2017 5 z 5

Šarlatové kimono Šarlatové kimono Christina Courtenay

Naprosto nádherný příběh. Už se těším na další knihu

07.11.2017 5 z 5

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

Druhá světová v románové podobě. Boj dobrého srdce s krutostí války. Není to kniha pro každého, ale určitě doporučuji.

28.10.2017 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Autorka jde s každou knihou výš. Zaznamenala jsem tam nejednou prvky od Agathy Christie. Ale jinak za mě pecka, jsem zvědavá co nás čeká příště.

28.10.2017 5 z 5

Jantarové dědictví Jantarové dědictví Heidi Rehn

Slabší než předchozí, ale perfektní zakončení.

22.10.2017 4 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

Nejlepší na konec. :-)

18.10.2017 5 z 5

Královna Žofie a Václav IV.: Láska na vratkém trůnu Královna Žofie a Václav IV.: Láska na vratkém trůnu Jaroslava Černá

Velmi lehoučký, nenáročný, přesto čtivý a poutavý historický román

09.10.2017 5 z 5

Učedník a válečný mág Učedník a válečný mág Taran Matharu

Autor se překonal. Závěr je mnohem lepší než předchozí díly.

08.10.2017 5 z 5