MiliKry MiliKry komentáře u knih

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Tahle spisovatelka umí prostě psát. Od samého začátku plně napětí a zvratů. Hlavní postava agentka Altairova je mi moc sympatická a už teď se moc těším na další díl z této povedené série.

02.05.2021 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Tahle kniha neměla jedinou chybu...skvěle se četla, napínavá od začátku až do úplného konce a příběh, který má hlavu i patu. Přečteno téměř jedním dechem během dvou dnů...úžasné...těším se na další knihy této autorky

07.04.2020 5 z 5

Bezdětná Bezdětná Monika Baudišová

Děkuji spisovatele za tuhle knížku. Jako bych ji psala ja. S každou větou se naprosto ztotoznuji. Každý člověk by ji měl přečíst! Tolik citlivé a tolik bolestivé téma a přitom je nás tolik, co tohle musíme prožívat. Těžké jak pro nás, tak pro naše okolí.

03.02.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Miluju Collen, miluju její knihy a tahle je opět povedena. Trošku něco jiného než její předchozí knihy, ale překvapilo mě to a už teď se těším na další.

28.08.2020 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Přečteno jedním dechem....pro někoho brak, pro mě skvělá a čtivá kniha....

02.02.2013 5 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

CF - podcenovana nemoc, málo lidí o ní ví. Krásně napsaný příběh, který byl psaný podle Alice Martineau. Smutný, ale zároveň nabitý bojovnosti a odvahou. Uff...

24.03.2021 5 z 5

Pryskyřice Pryskyřice Ane Riel

Tohle je úplně jiné téma než obvykle čtu a jsem ráda, že se ke mně kniha dostala. Občas jsem si říkala, že tohle může klidně být i reálný příběh, protože lidé jsou různí. Výborně napsané, příběh mě pohltil od začátku a jen jsem čekala jak to dopadne.

27.12.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Moje první přečtena knížka z téhle série a bavila mě hodně, takže není rozhodně poslední. A vůbec nevadí, že jsem nešla od 1. dílu Rakera.
Knížka měla spád a ke konci jsem se nemohla odtrhnout.

01.02.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Knížka mě velmi bavila. Je velmi dobře napsaná a čtivá. Taky se mi líbilo, že tam byly části psané formou deníku. Hlavní hrdina sympaťák. Těším se na druhý díl

25.05.2020 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Trošku urychlený konec, proto minus jedna hvězda, ale jinak velmi zajimávý námět knihy. Líbila se mi, měla spád, žádné nudné čtení :)

03.11.2019 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Žádná velká pecka, čekala jsem od toho víc.

31.05.2018 2 z 5

Volání hvězd Volání hvězd Emma Donoghue

Drsné, smutné...období španělské chřipky muselo být hrozné. Moc hezky napsané.

18.04.2021 5 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Mám ráda knížky od téhle spisovatelky. Knížka slib byla hezká, trošku smutná, ale bylo to ze života.

21.10.2020 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Četla jsem po sobě dvě podobné knížky, každá byla o únosu a tahle mě zaujala o něco víc. Měla spád, četla jsem to jedním dechem a ten konec mě dostal, to jsem nečekala ani ve snu.

04.09.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Knížka mě bavila, nebyla to taková ta klasika plná erotiky, ale byl v ní i humor. Samozřejmě konec dobrý, všechno dobré.

06.02.2019 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

I přes nespočet pravopisných chyb a překlepů mě knížka neodradila a přečetla jsem ji téměř jedním dechem. Velmi silný příběh. Smutné, co museli rodiče a jejich děti prožívat :(

22.01.2019 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velmi silný a poutavý příběh z těžké doby. Knížka se moc dobře četla.

14.08.2018 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Krásný a smutný příběh, pěkně napsaný. Líbí se mi myšlenka 1000 polibků. Místy byl příběh zbytečně přeslazený, ale nevadilo mi to. I slzy ukáply :(

26.01.2018 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka se mi moc líbila, četla se dobře. Na konci jsem uronila slzu, ale to se dalo čekat.

11.06.2017 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Pro mě nádherné čtení, oblíbila jsem si snad všechny hlavní postavy. Knížka je velmi dobře a poutavě napsaná.

25.03.2017 5 z 5