Mihal27 Mihal27 komentáře u knih

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

(SPOILER) Veľmi zaujímavé čítanie. Príbeh bol neskutočne napínavý až do samého konca. Lacey mi hned prirástla k srdcu a Mark čo napísať? Typický policajt v anglicku. Osobne sa mi pozdávalo aj to že to bolo v tieni Jacka Rozparovača a jeho vraždy v 1888. Toto bolo pre mna TOP. Brutalita akou sa zabíholo mi vyrážolo dych. Koniec ma celkom dostal.

"Obvykle ke spracování dostávam víc materiálu"

20.03.2022 5 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Pre mňa zatial najslabší diel. Neviem čo to so mnou je ale dúfam že 4 bude lepšia. Bolo to dobré ale niečo tomu chýba. Už to nemalo taký šmrnc ako prvé 2 diely. Poppy je nepremožitelná čo mi trochu vadí. Vždy sa niekto či niečo nájde čo je silnejšie. Čo sa mi veľmi ráta sú vlkodlaci, len škoda že niesú viac opísaný. Chvíľu si dám pauzu a potom sa vrhnem na posledný diel. Som naň veľmi zvedavý. Dam 4,5*.

27.11.2023

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Veľmi zaujimavá knižka, napínavá od začiatku až po koniec. Niekto si myslel že koná dobro "chorá hlava". Lizzy to mala ťažke či už s vrahom s ktorým sa stretla ešte ako mladá alebo s jej vlastnou rodinou. A nechápem kde ten vrah bral toľko volného času. O všetkých vedel všetko, ja by som chcel tiež toľko času. Veľmi sa mi páčilo ako nazvali vraha "Sklipkan".
Verím že sa dočkáme pokračovanie.

20.02.2022 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Skvelá kniha. Neskutočne som si ju užíval. Dobrý príbeh, skvelé prostrebie i postavy. Trochu mi pripomínala inú knihu(Aokigahara) len v inom šatstve. Trochu som dúfal že vrah bude naozaj ozajstná lesná príšera ale nakoniec to bol scvoknutý človek. Nakoniec skoro všetko dobrre dopadlo. Vrelo odporúčam a s autorkou určite pokračujem.

09.01.2022 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Kniha celkovo nie je zlá. Zo začiatku sa to ťahalo a ťahalo. Zbytočne sa tam podľa mňa riešili veci ktoré sa nemuseli. Ale potom sa to rozbehlo a chytilo ma to za srdce a nepustilo. Ten koniec pre mne bol emotívny a popravde som vyronil aj slzu. Kniha je dobrá a odporúčam ju.

05.12.2021 3 z 5

Hlas do ticha Hlas do ticha Jenny Blackhurst

(SPOILER) Za mňa super oddychové čítanie. Najskôr som sa nevedel do toho odstať ale potom to išlo úplne samo. Skvelý príbeh a aj záver bol podľa očakávania. (aspoň môjho). Všetky tie tajomstvá ktoré vyšli najavo a zapletené vzťahy. Bohatstvo neznamená byť najlepší sú aj iné priority. Aspoň u mňa áno.
Hodnotím 10 z 10, malo to všetko čo má mať dobrá kniha.
"Buď úprimný"

Určite budem pokračovať s touto autorkou.

18.11.2022 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

(SPOILER) Tento diel mi prišiel o máličko slabši ako predchádzajúce. Lacey bolo vidiet menej ako predchádzajúce časti, čo ma dosť mrzí lebo som si ju obľúbil. Ale zato tam začal vystupovať mladý Barney ktorý začal vyšetrovanie na vlastnú päsť. Príbeh veľmi zaujímavý až nato že obetami boli deti. Nemusím takéto... Ale za mňa 5 z 5
A šup na Temné ríčni proudy.

"Ačkoliv si myslím, že pro tebe je větší trest, že jdeš pozde. Tak utíkej, ty šášo. Hoď sebou"

" Šplouch, šplouch"

11.04.2022 5 z 5

Ďábel a světice - část druhá Ďábel a světice - část druhá Amo Jones

(SPOILER) Skvelý koniec príbehu. Nie je strana kde by sa niečo nedialo. Teším sa na ďalšie pokračovanie.

"Labuť a Ďábel. Dobro a zlo. Jedno nemúže existovať bez druhého, dokud se nezrodí někdo s křídly, kdo múže létať."

23.11.2022 5 z 5

Ďábel a světice: Část první Ďábel a světice: Část první Amo Jones

Za mňa nieje čo písať. Super ako vždy. Pre mňa je to ako droga, ktorú som raz vyskúšal a už bez nej neviem existovať.

"Príliš vzácnej člověk, než aby žil na zemi, príliš zatracenej, než aby šel do nebe"

" Vydes je a odežeň"

01.11.2022 5 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Za mňa o štipku slabšia ako Z krvi a polola ale super knižka. Teším sa na ďalší diel. Už aby bol. Veľmi vtipne napísaná kniha a Poppy z Casteelom sa neustále podpichujú a nedokážu jeden bez druhého existovať. A záver nám opäť nechal plnú otázok čo bude...

" Nejkrásnejší věci v celém království mají často zubaté a nerovné linie, jizvy, které umocňují krásu složitým spúsobem, který naše oči ani mysl nedokážou odhaliť nebo dokonce pohopiť"

24.04.2022 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

(SPOILER) Knižka je veľmi zaujímavá na čítanie dej sa pekne odvíja a stupňuje. Lacey ( Laura) sa opäť ukázala v správnom svetle a ešte viac som si ju obľúbil. Snuff filmy mi nevoňajú ale tu sa to celkom dalo. Najviac ma naštvalo keď zviazali Sniffy, to ma neskutočne naštvalo. Laura veľmi dlho odolávala nátlaku ale nakoniec všetko dobre dopadlo. Takmer všetko...
Záver knihy bol neskutočný a nevedel som sa dočkať ako to nakoniec dopadne. Knihu odporúčam a autorku si pridávam do obľúbených.

03.04.2022 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

(SPOILER) Skvelý záver tejto série. Jednoducho skvelé. Od začiatku až do konca sa niečo dialo a nenechalo ma ani na chvíľu vydýchnuť. Lacey opäť ukázala že pritahuje samé problemý a dáva svojim kolegom a priateľom riadne zabrať. V závere som bol trochu prekvapený kto bol zodpovedný za tie vraždy. Až skokro celkom na konci som vedel kto je zato zodpovedný...

" Dámy a pánové, máte co do činení s velice neobvyklým typem sériového vraha, Má to rád mokré. Hodne mokré."

16.04.2022 5 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Zaujímvé čítanie. Zo začiatku to bolo také aspoň pre mne nezáživné. Ale už od polovice knižky to malo niečo do seba. Jessica to dobre zahrala a Natália sa úplne prerátala. Koniec bol tak zamotaný a toľko temných a zvrátených právd a odhalilo. Keď sa zalubiš dokožeš robiť neskutočné hlúposti (Travis). Ale neodsudzujem ho. Také oddychové čitanie.

02.01.2022 4 z 5

Pred pádom Pred pádom Noah Hawley

Knižku som dostal na Vianoce. Ono to nebolo zlé ale niečo mi tam chýbalo. Čo Vás strhne a idete si proste svoje. Poznáte keď Vás 50 strán neskutočne baví a hltáte stranku po stránke a potom ďalších 50 strán Vás absolútne nebaví? Tak presne teraz som to zažil po prvý krát. Príbeh bol zaujiamvý a aj postavy boli v pohode.

Tao Te ťing - poznaťdruhých je múdrosť.Poznať seba je umenie.

06.01.2023 4 z 5

Straky Straky Zoe Sugg

Super oddychové čítanie. Za mňa super knižka so skvelým a rýchlim príbehom. Kapitoli mi ubiehali docela rýchlo a aj príbeh ma zaujal a teším sa na pokračovanie. Som strašne zvedavý čo sa stalo s Clover.

Jedna je zármutek,
Dvě radosť nosí,
Tři nesou děvčátko,
Čtyři hošíka, o něhož matka marně prosí,
Pět stříbro, šěst zlato značí,
Sedm pak hluboké tajemství stračí.

"Nic není těžké pro ty, kdož mají křídla"

04.12.2022 5 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Skvelá oddychová kniha. Pri tejto knihe som si oddýchol od všedných starostí ktoré zažívam cez pracovný deň. Pre mňa to bolo niečo nové a veľmi som si to užil. Vrelo odporúčam.

28.07.2022 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Luca Veste

(SPOILER) Knihu mi požičala dobrá kamarátka a týmto jej chcem ešte raz poďakovať že som si ju mohol prečítať. Hlavný hrdinovia pre mne neboli až tak sympatický ale časom som si k nim našiel cestičku. Strašne sa mi páčia knihy kde je nejaký ten mýtus a potom sa z toho stane niečo neuveritelné. Koniec tejto knihy? Úplne že TOP.

"Každé tělo, pohřbené v tomhle lese, tu bylo pohřbeno omylem"

04.09.2022 5 z 5

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Skvelé pokračovanie knižky, velmi zaujímavý príbeh so sympatickými postavami. " Malá Trnka s Lucienem boli skvelý. Koniec ma úplne dostal. Mám rád fantasy, síce trochu mimo môj žáner ale vôbec nevadí.

Určite odporúčam.

07.08.2022 5 z 5

Zátoka Zátoka Kate Rhodes

Fuu to bol boj... Túto kniho som mal strašne dlho rozčítanú až nakoniec som je nejako dočítal. Knihu som dočítal len z povinosti, nerád mám nedočítané kihy. Kniha ma vôbec nebavila, príbeh sa vliekol a hlavný hrdina nezáživný a nudný. Jedine čo mi prinášalo dobrý pocit z tejto knihy bol "Stín", psík ktorý mi vyčaril úsmev na tvári. Neviem no čo ešte napísať. Asi už nič.

01.07.2022 1 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

(SPOILER) Tak ďalšia úžasná kniha od Amo. Som neskutočne štastný že mi moja super kamarátka Majuš333 mi túto autorku ukázala a môžem čítať knihy. Viem som chalan ale nemôžem si pomôcť. Skvelý príbeh a ešte lepší koniec. A neskutočne sa teším na ďalšie pokračovanie.

"Pokud nosíš na ramenou váhu celého sveta, mela bys využít tu váhu jako materiál , s nímž
vybuduješ svuj život"

10.03.2022 5 z 5