Mihal27 Mihal27 komentáře u knih

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Úplne TOP. Lacey som si neskutočne zamiloval hned od prvých viet série.
Neskotočne sa mi táto kniha, séria páčila neskotčne som si ju užil a verím že bude pokračovanie. Vrelo odporúčam túto skvelú sériu. Kto ju ešte nezačal tak šup šup...

25.12.2023 5 z 5

Lesní duch Lesní duch Graham Masterton

Mám zmiešané pocity z tejto knihy. Začiatok ma zaskočil a vytočil. Príbeh bol zaujímavý a dobre sa čítal. V niekotých pasážiach som mal zimomriavky čo zbožnujem na knihách. Kniha ja celkom dobrá. Čítal som aj lepšie. Ako takú oddychovku určite odporučujem.

03.12.2023 4 z 5

Hlbina Hlbina Jozef Karika

Úžasné niečo. Čo trochu vytknem je to nadprirodzené miesto kde sa odohrával posledný boj medzi súdruhom Martinom a Čierným králom. Nebuedem to tu spojlerovať. Výborná kniha, skvelé prostredie a rozprávanie príbehu. Za mňa top aj ked na Strach to nemá. Jozef Karika sa ukázal ako výborný spisovateľ. Len škoda toho konca hlavného hrdinu mi bolo ľúto. Bohužiaľ. Taká bola doba.
Knihu určite odporúčam a na tie zimomriavky čo som mal nikdy nezabudnem.

27.11.2023

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Pre mňa zatial najslabší diel. Neviem čo to so mnou je ale dúfam že 4 bude lepšia. Bolo to dobré ale niečo tomu chýba. Už to nemalo taký šmrnc ako prvé 2 diely. Poppy je nepremožitelná čo mi trochu vadí. Vždy sa niekto či niečo nájde čo je silnejšie. Čo sa mi veľmi ráta sú vlkodlaci, len škoda že niesú viac opísaný. Chvíľu si dám pauzu a potom sa vrhnem na posledný diel. Som naň veľmi zvedavý. Dam 4,5*.

27.11.2023

Krysí ostrov a jiné povídky Krysí ostrov a jiné povídky Jo Nesbø

Skvelo napísané. Veľmi som si užil všetky príbehy. Jeden lepší ako druhý. Nesbo sa zukázal že je majster svojho remesla. A vie písať napínavé príbehy kde mrazí až do morku kostí.

19.09.2023

Slib Slib Sharon J. Bolton

Veľmi slušná kniha. Túto autorku mám veľmi rád. Tento príbeh ma zaujal niečím iným ako ostatné. Partia kamarátov ktorý spravia veľkú hlúposť a s následkami si nevedia poradiť. Jedine ten koniec ma malilinko sklamal.
Nevadí. Aj tak tomu dám plný počet.

21.08.2023 5 z 5

Na hraně Na hraně René Manzor

Knihu som si neskutočne užil, začiatok bol pre mňa taký neslaný nemasný ale potom sa to rozbehlo a strhlo. Julie tak skvelo zapasovala a s Novakem tvorili skvelú dvojicu.
Koniec bol pre mna dosť smutný ale dávam plný počet hviezdičiek.
Určite si ju túto knihu prečítajte. Je skvelá.

31.07.2023

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Jednoducho "SKVELÉ". Krásny príbeh v krásnom prostredí. Stále sa tam niečo deje a nenechá vašu predstavivosť na pokoji. Do poslednej stránky som ani len netušil kto je vrah, Laurel je božská a skvele sa hodi K Huckovi. Spolu tvoria skvelú dvojicu. Spolu s Aenasom samozrejme. Dúfam že sa dočkáme pokračovanie. Už teraz sa neskutočne teším.
"Nejhorší nepřítel bezmocného člověka je představivost".

17.07.2023

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

(SPOILER) Krásny záver série. Užíval som si každé jedno slovo a hltal kapitolu za kapitlou. Strašne ma pobavila bábika "Alexander". a ten koniec bol veľmi podarený. Sériu som si veľmi užil. Vrelo doporučujem.

01.07.2023

Plán Plán Elle Kennedy

Za mňa zatial najlepšia kniha tejto série. Veľmi sa mi to páčilo.

25.06.2023 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

(SPOILER) Krásne pokračovanie, opäť nemám čo vyčítať tejto úžasnej knihe a sérii. Jednine jedno ale to je pre banalita - že chalani hraju za Boston Bruins. Čo nie je moja šálka kávy čo sa týka NHL. Inak super kniha a teším sa Deana a Allie.

02.05.2023

Návrh Návrh Elle Kennedy

(SPOILER) Kniho som si musel prečítať druhý krát, taká je skvelá.
Úplne som z nej hotový, skvelé postavy, príbeh a ešte k tomu aj môj obľubený šport hokej. To je najlepšia kombinácia. Teším sa na ďalšie dieli ktoré nasledujú. Hannah a Garet sa skvelá dvojka. Veľmi pekne napísaná kniha, odpúčam všetkými desiatimi.

25.04.2023 5 z 5

Snoubenky smrti Snoubenky smrti Jean Christophe Grangé

(SPOILER) Táto kniha bola neskutočne skvelá. Musím ju len vychváliť, pre mňa táto kniha mala všetko čo si predstavujem. Skvelá téma, skvelý príbeh a postavy ktoré sa vyvíjali a to stupňovanie deja. 2 svetová vojna je proste moje. Viem opakujem sa. Spojenie detektivky a 2 svetová vojny bol majstrovský kúsok. Autor sa vyhral s príbehom s postavami aj zápletkami. Koniec ma trochu prekvapil. Franz- drsný gestapák ktorý nepozná nič iné len rozdávnie rán a nakoniec sa čo s neho stalo? Úplne niečo iné.
Mina- dobrosrdečná, odvážna a krásna aristokratka žijúca v Berlíne.
Simon- no ten bol pre mňa tochu čudný. Využival nacistické paničky pre svoju rozkoš. To sa vačšinou nevypláca a nevyplatilo sa to ani jemu ale inak celkom sympaťák.

"Buď dnes večer, nebo nikdy, musíš mi říct jedinou věc: jestli mě miluješ..."

11.04.2023 5 z 5

Živí a mrtví Živí a mrtví Josip Mlakić

Zaujímavé čítanie a zvláštny koniec. Neviem moc som tomu koncu nepochopil ale inak dobrá kniha. Pekne sa tam prelínali dejové línie.

"Není ťežké předsaviť si ráj, ale je k tomu zapořebí alespoň jednou zažít peklo"

20.03.2023 4 z 5

Dobrovolník Dobrovolník Jack Fairweather

Táto kniha bola pre mňa výnimočná, dozvedel som sa veľa nových informácií a hrozných veciach ktoré sa diali v KT. Pre mňa boli všetci muži hrdinovia ktorý boli uveznený v KT a museli tam pracovať v neludských podmienkach. Strašné veci sa tam diali a neviem si predstaviť čo zažívali všetci tí ľudia ktorý tam boli uveznení a aj zomreli. Viem že takéto knihy sú plné hrozných vecí ale pre mňa je to niečo výnimočné a rád čítam tieto knihy. Obdivujem Witolda a mnoho ďalších mužov ktorý sa obetovali pre svoj národ a slobodu. A nakoniec ich to stálo život, čo ma veľmi mrzí ale čakal som že to skonči trochu štastnejšie. Ale aj dnes je všetko naopak...

19.03.2023 5 z 5

Gladiátoři z táborů smrti Gladiátoři z táborů smrti Andrzej Fedorowicz

Toto je niečo pre mňa, téma 2 svetová vojna je moje NAJ. Príbehy ludí ktorý sa dostali do koncentračných táborov a prežili. Rôzny ludia a rôzne príbehy niektoré boli štastné a niektoré bohžial smutné. Ludia vedie byť veľmi zlý. Plný počet dávam tomuto dielu.

"Podle měje box umění sebeobrany. Radši vyhrajuna body a budu mít situaci pod kontrolou, než aby se nechal knokautovať".

06.03.2023 5 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Úplne TOP kniha, všetko bolo tak ako si predstavujem až na toho psíka. To mi bolo ľúto. Inak Elena a je tým bol ukážkový. Táto kniha bola skvelá, po prvý krát som bol znechutený vrahom a to čo robil svojim obedtiam bolo neskutočne nechutné ale ani sa nečudejem. Kedže zažil to čo zažil. Bol by som veľmi rád keby bolo pokračovanie. Dávam 4 hviezdičky za psíka uberám 1 bod ale kniha je na plný počet hviezdičiek. Určite ju doporučujem. Je síce trochu občas drsná ale skvelá. Príbeh vám nedovolí knihu odložiť.

26.02.2023 4 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

(SPOILER) Skvelá kniha. Veľmi sa mi páčil príbeh Moniky a Olivera. Len škoda že to bolo krátke ale nevadí. Takéto príbehu ja osobne môžem a knihu som zhtol. Vidno že autorka sa v tomto žánry vyzná a má plus že príbeh zasadila do známej krajiny. Mamina tam bola a nevedala si to vynachváliť.
Teším sa na ďalšiu knihu od autorky.
Krása.

20.02.2023 5 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

(SPOILER) Skvelé pokračovanie. Milujem vyšetrovanie vrážd v podaní Nini. Proste to je pre mňa neskutočná droga. Čo ma trochu mrzí bolo záverčné objasnenie. Autorka to mohla zakomponovať nejak inak ale to určite nehodnotím negatívne. Je to len môj názor.
Mohlo by byť ešte nejaké pokračovanie....
Bee a Nina skvelá dvojka a k pridal sa k nim aj agent Kent.
Určite knihu doporučujem.

18.02.2023 5 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Jednoducho skvelé. Cecily si toho užila hodne. Skvelý príbeh, krásne prostredie, skvelé postavy a skvelý námet na knihu. Veľmi sa mi táto kniha páčila a veľmi som si ju užil až som bol smutný že som na jej konci. Určite je doporučujem.

11.02.2023 5 z 5