Mihal27 Mihal27 komentáře u knih

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Super kniha. Neskutočne som ju užil skvelý príbeh a zápletka. Roz opäť mala správný úsudok a nemýlila sa. nie vždy sa dobre skonči a dá sa každý zachrániť aj ked urobíte maximum.

31.01.2022 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Ďalšia super kniha, neskutočne som si ju užil. Dobrý a zvrhlý príbeh, vôbec som nečakal takú zápletku. A ten koniec bol pre mne dosť emotiny. Roz úplne super, plná emócií. Presne takto si predstavujem hlavného hrdinu.

"Byť šialenec z vás ešte nerobí zlého človeka. Zlého človeka z vás robí to, že ste zlý."

29.01.2022 5 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Najskôr som bojoval s knihou, nevedel som jej prísť na chuť ale postupne som jej prišiel. Čakal som niečo iné a dostal úplne odlišné ( čo mi vôbec nevadí). Príbeh bol dosť dobrý ale chýba tam niečo. Trochu ho obzvláštniť. V knihe môžme vidiet ľudksú zlobu, čo vsetko dokáže spraviť "strach". Ľudská zloba nemá hraníc.

Jedno zlo plodí druhé, ešte vačšie.

27.01.2022

Kořist Kořist Darcy Coates

Skvelá kniha. Neskutočne som si ju užíval. Dobrý príbeh, skvelé prostrebie i postavy. Trochu mi pripomínala inú knihu(Aokigahara) len v inom šatstve. Trochu som dúfal že vrah bude naozaj ozajstná lesná príšera ale nakoniec to bol scvoknutý človek. Nakoniec skoro všetko dobrre dopadlo. Vrelo odporúčam a s autorkou určite pokračujem.

09.01.2022 5 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Zaujímvé čítanie. Zo začiatku to bolo také aspoň pre mne nezáživné. Ale už od polovice knižky to malo niečo do seba. Jessica to dobre zahrala a Natália sa úplne prerátala. Koniec bol tak zamotaný a toľko temných a zvrátených právd a odhalilo. Keď sa zalubiš dokožeš robiť neskutočné hlúposti (Travis). Ale neodsudzujem ho. Také oddychové čitanie.

02.01.2022 4 z 5

Z krvi a popola Z krvi a popola Jennifer L. Armentrout

Knižka je neskuočná. Už sa neviem dočkať pokračovania. Poppy a Hawkee boli skvelý hlavný hrdinovia a veľmi sa mi páč kam sa príbeh ubrá. U Bohov už aby som mal v rukách ďalší diel.

"Smerť je ako starý priateľ, ktorý ťa občas navštívi, keď to najmenej čakáš, ale môže prísť aj vtedy keď si na ňu pripravená"

29.12.2021 5 z 5

Kliatba vlkolaka Kliatba vlkolaka Gerald Biss

Mal som trochu iné predstavy o knihe ale nakoniec to nebolo až také zlé. Úplne zbožnujem knihy o vlkolakoch a upíroch. Najviac sa mi páčilo ako do seba stále rýpali Osgood a Ann. V knihe bolo málo detailov o lykonoch (ako vyzerajú, spôsob lovu a premeny a pod.) Viacmenej to bolo len vyšetrovonia 2 zmiznutí. Na konci stačili 2 dobre mierené rany z Winchestrovky. Ako vážne? Čakal som viac. Kniha ale nesklamala.

18.12.2021 3 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Druhá časť je za mnou a som nadšený. Všetko bolo skvelé. Tatum a Zoe sú TOP dvojka. Vrah tem ma sklamal, čakal som viac. A Marvin opäť úradoval. Verím že bude pokračovanie.

15.12.2021 5 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Túto knihu somm si neskutočne užil. Príbeh bol veľmi dobrý, postavy sympaticé. Zoe a Tatum k sebe jednudochu patria. Najlepší bol Marvin s tými pilulkami. Určite knihu odporúčam a tešim sa na další príbeh. Hodnotim ju plným počtom hviezdiciek.

12.12.2021 5 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Kniha celkovo nie je zlá. Zo začiatku sa to ťahalo a ťahalo. Zbytočne sa tam podľa mňa riešili veci ktoré sa nemuseli. Ale potom sa to rozbehlo a chytilo ma to za srdce a nepustilo. Ten koniec pre mne bol emotívny a popravde som vyronil aj slzu. Kniha je dobrá a odporúčam ju.

05.12.2021 3 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tak a prečítal so ďalšu skvelú knihu do Amo Jones. Tak velmi ma strhla do hlbím tých všetkých temných kútov že som zastavil až jej samom konci a neviem ako mi ten príbeh ubehol. Skvelo strávený víkend.

28.11.2021 5 z 5