MiaVanAcid MiaVanAcid komentáře u knih

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Líbila se mi více, než předchozí- byla (pro mne ) vtipnější.

24.03.2015 3 z 5

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Líbila se mi více kniha, než film , nevím, ve filmu mi ty hlášky nepřišly vůbec přirozené ... tady ano.Dobrá oddechovka.

24.03.2015 3 z 5

Knihkupec Knihkupec Mark Pryor

Nedočetla jsem...

19.03.2015 1 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

J.K.Rowling má ten vzácný dar, že se její knihy čtou lehce ,ať už píše jakýkoli žánr, navzdory tomu, že si neodpustí jistou rozvláčnost.

16.03.2015 4 z 5

Hrabě Monte Cristo I (třísvazkové vydání) Hrabě Monte Cristo I (třísvazkové vydání) Alexandre Dumas, st.

Sérii Hrabě Monte CHristo považuji za jedno z nejlepších děl vůbec.

Hry a semináře – úplné vydání Hry a semináře – úplné vydání Zdeněk Svěrák

Není co řešit, jasných 5 hvězd! I když to znám skoro slovo od slova , pořád to je kultovní a zábavné.

Dopisy Malých žen Dopisy Malých žen Gabrielle Donnelly

Oddechovka, která neurazí , ale podruhé už bych tuto knihu nečetla.

24.01.2015 2 z 5

Malé ženy (skrátené vydanie) Malé ženy (skrátené vydanie) Louisa May Alcott

Moc hezké, dojemné a chytlavé.

24.01.2015 4 z 5

Generál jeho veličenstva Generál jeho veličenstva Daphne du Maurier

Krásné popsání toho, jak láska dokáže měnit - oba hrdiny této knihy.

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Skvěle napsáno, skvěle zfilmováno (původní film. verze).

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

3 hvězdičky za velmi natahované pasáže.Není to kniha, ke které bych se vrátila, ale přesto ten příběh si budu navždy pamatovat.

24.01.2015 3 z 5

Lepší, než " Stařík", ale nedočetla jsem- prokousávala jsem se Staříkem a nebavilo mne se prokousávat i Analfabetkou , bohužel, čekala jsem více od obou.

23.01.2015 2 z 5

Příběh plný jiných příběhů mnoha postav.Některé pasáže byly humorné , ale celkový dojem je nijaký. Jdu na analfabetku a docela se bojím.

10.01.2015 2 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Dostali mně :-) O 100% lepší než BOX 21.

26.12.2014 5 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Drsný příběh.Musím autory pochválit za vykreslení reality, věci nejsou jen černé , nebo bílé.Sama nevím, jak bych se zachovala v kůži Ewerta Grense.

25.12.2014 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Ať je toto dílo velebeno jako nejlepší a největší klasika ze všech klasik, já mohu říci, že to bylo to nejhorší, co jsem četla.

25.12.2014 odpad!

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Znechucení hrdiny mi znechutilo celé čtení. Spousta sprostých slov, nezáživnost, není v tom jiskra a lehkost.

24.12.2014 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Já nevím, mám z druhého dílu smíšené pocity, je to stále oddechovka, ale mi už Kostkovi stačili.

24.12.2014 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Příjemná oddechovka, místy možná trochu psaná na sílu, ale celkově se příběh čte sám a pobaví .

24.12.2014 4 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Výborné.Doufám, že v Čr vyjdou všechny díly. V současné době nejlepší detektivní spisovatelka. Nepotřebuje potoky krve, je to i vtipné na správných místech, v pozadí zápletka v samotné Sureté..... Moc se mi její styl líbí a stejně jako Zátiší jsem přečetla na jeden zátah :-)

21.12.2014