Melaanie Melaanie komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Moc hezký a silný příběh, už čtu dvojku a doufám, že bude stejně dobrá.

07.06.2014 5 z 5

Vraťte mi mou dceru Vraťte mi mou dceru Candice Cohen-Ahnine

Knížka se mi líbila i když to nemělo vůbec dobrý konec. Hlavní postava udělala mnoho chyb ze kterých se měla poučit, chápu, že byla velmi zamilovaná, ale veškeré náznaky ukazovaly, že on se nezmění a bude se to nebezpečí jen a jen stupňovat. Její život vyhasl a my se můžeme jen dohadovat, kdo nebo co za tím stojí.

02.05.2014 4 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Druhý díl této pentalogie byl pro mě taky hodně zajímavý. Sledovat osudy už jen tří sourozenců, prožívat jejich zklamání a radosti se mi líbilo. Těším se na další pokračování. Doufám, že se budou stejně dobře číst jako tento a první díl.

30.03.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Příběh dvou mladých lidí, kteří se zamilují, radují se spolu ale i zažívají společně smutek a trápení, je to hezky napsané, ke konci smutné, ale to se dalo očekávat.
Velice se mi kniha líbila.

05.03.2014 5 z 5

Sběratel dětí Sběratel dětí Sabine Thiesler

Velmi hezky napsaný příběh, i když téma dost děsivé, ale bohužel i ze života. Střídání časových pásem mi nijak nevadilo, neztrácela jsem se při čtení. Musím říct, že mě z této knihy občas i mrazilo.

02.03.2014 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Další hezky napsaný díl z tého série, už se těším, až si seženu další díly. Je fajn, že každá kniha popisuje osudy jednoho upíra z Bratrstva, i když Rev do Bratrstva nepatří. Knížka se mi dobře četla, má děj, od kteréh se člověk nechce odtrahnout.

09.11.2013 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Hezká oddechová knížka plná humorných situací.

25.10.2013 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Knížka se mi velmi líbila, byla velmi dobře čtivá a nechtělo se mi od ní odcházet. V této knize jsem našla od každého něco - lásku, strach, ztrátu milované osoby. Dojal mě konec knihy a už se těším, až si přečtu i jiné knížky od tohoto autora.

09.10.2013 5 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Při četbě této knížky mě občas až zamrazilo, děj byl zajímavý a dost napínavý

21.09.2013 5 z 5

Uprchlík Uprchlík Ed McBain

Sice knížky tohoto autora mám ráda, ale tahle se mi moc nelíbila.

23.04.2013 2 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Moc hezká knížka, ve které se promítají tři dějové linky, takže člověk trošku přeskakuje,ale to mi nevadilo. Hezky se to četlo a až do konce jsem nevěděla, jak to dopadne.

14.02.2013 5 z 5

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Knížku hodnotím jako fajn příběh. U této knihy jsem si odpočinula a říkala jsem si, že je to vlastně takový milý příběh o lásce a hledání pravdy.

13.04.2022 3 z 5

Holky s voctem Holky s voctem Klára Mandausová

Musím souhlasit s Kamolka,že tato kniha je fajn oddechovka.

26.08.2021 3 z 5

Holka ze sekáče Holka ze sekáče Tereza Kratochvílová

Knížka je fajn. Napsaná je velmi čtivě a od první stránky vás to vtáhne do knihy. Pro mě to bylo oddechovka, ve které jsem se dozvěděla o životě autorky. Téma adopce je určitě hodně zajímavé a umím si představit, že to nebylo jednoduché se se svým životním příběhem podělit i se světem.

22.03.2021 3 z 5

Pařížanka Pařížanka Sophie Bardot

Od této knihy jsem měla trošku jiné očekávání a opět jsem dostala trošku něco jiného. Nevím, příběh mi přijde dosti neuvěřitelný a říkám si, že přeci nikdo nemůže mít takovou smůlu, aby se mu stalo tolik divných a absurdních věcí, i když co já vím že?

20.10.2020 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Příběh odehrávající se v knize byl od začátku takový zamotaný. Měla jsem nějaké domněnky, které se mi ale na konci knihy naprosto vyvrátily. Do první půlky knihy jsem si říkala, no dobrý hlavní hrdinka lže, jenže od druhé poloviny se vše začalo ukazovat trošku v jiném světle. Určitě kniha stojí za přečtení, protože to co se odhalí na konci, byste nečekali.

22.07.2020 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Knihu jsem poslouchala jako audio knihu. Určitě stojí za přečtení nebo jako v mém případě k poslechnuti. Je fajn podívat se na to, jak to chodilo dříve a jaké hodnoty vyznavali naši prarodiče. Na tomto je vidět, jak se svět a priority mění. Jazyk je lidový, občas místy peprny.

15.06.2020 3 z 5

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Tuto knihu jsem si poslechla jako audioknihu a opravdu mě moc nezaujala. Občas tam byl nějaký ten vtipný moment, ale bylo jich opravdu málo.

05.08.2019 2 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Druhé pokračování bylo také fajn jako oddechovka.

10.04.2019 5 z 5

Nejmenuji se Miriam Nejmenuji se Miriam Majgull Axelsson

Zajímavý příběh vyprávěný z pohledu ženy, která je cikánka, ale musí svou pravou tvář schovávat, jelikož by se jí vedlo špatně, kdyby prozradila, kdo opravdu je.

11.12.2018 5 z 5