Melaanie Melaanie komentáře u knih

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Další skvělý díl od této autorky. Téma šikany bylo opravdu zajímavé a docela i děsivé zvlášť v dnešní internetové době. Myslím si, že šikana je stále trochu opomíjené téma a moc se o něm nemluví, ale mělo by se. V téhle knize je pěkně popsáno, co vše může způsobit a jaké to může mít i následky, jak pro ty co šikanují nebo jsou šikanováni.
Knihu doporučuji a jsem zvědavá na další knihy této autorky.

04.01.2023 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Další skvělá knížka od této autorky. Knížka byla čtivá a svižná. Krátké kapitoly vás nutí k dalšímu čtení, protože chcete vědět,co bude dál. Za mě super oddechovka a do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo to byl.

12.10.2022 4 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Další skvělá knížka od této autorky. Dříve jsem četla sérii s advokátkou Torou a to bylo taky super čtení.
Těším se až si přečtu další knihy z této série a doufám, že to bude pořád tak zajímavé čtení jako tato kniha.

06.10.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Nechápu, proč jsem tuhle knihu pořád odkládala. Jako za mě super. Začetla jsem se hned od první stránky. Příběh byl zajímavý, plynul rychle a dobře se četl. Těším se na další příběhy s Robertem.

25.05.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

To byl tak hezký příběh. Kya dívka z bažiny, která se životem protloukala jak nejlépe mohla. Bylo to smutné ale i krásné. Líbil se mi popis bažin a mokřadů, ptáků a všeho kolem.

19.05.2022 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Ke knize jsem přistupovala s tím, že to bude zajímavé čtení, ale že bude až tak zajímavé. Některé věci a příběhy pro mě dost nepředstavitelné. Absolutně si neumím představit, že bych v něčem podobném musela žít, neumím si přestavit tu kontrolu a nemožnost nikomu věřit. Opravdu silné čtení.

13.04.2022 5 z 5

Leonard a Hladový Paul Leonard a Hladový Paul Rónán Hession

Fajn oddechovka o obyčejném životě, který svým způsobem žije každý z nás.

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tohle mě bavilo. Musela jsem si oddechnout po těch thrillerech a tohle nebyl krok vedle. Oddechovka, u které se pobavíte, usmějete a odreagujete.

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Knížku hodnotím jako fajn příběh. U této knihy jsem si odpočinula a říkala jsem si, že je to vlastně takový milý příběh o lásce a hledání pravdy.

13.04.2022 3 z 5

Kruh Kruh Rona Halsall

Pro mě další fajn knížka, příběh ubíhal dobře. Bylo fajn sledovat části před současností a současnost. To mám v knížkách ráda a vůbec mě to neruší. Konec knihy jsem nečekala a vůbec jsem si nemyslela, že by to takhle mohlo skončit. Stojí za přečtení.

13.04.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Tahle kniha mě pohltila od samého začátku a nutila mě pořád číst. Musím říct, že jsem si něco myslela, ale to co se pak stalo na konci, tak tohle jsem si teda nemyslela. Určitě knihu doporučuji, protože je fakt dobrá. Skvělá oddechovka u které vypnete a soustředíte se jen na jednu věc - kdo to udělal?

13.04.2022 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Tohle byla fajn oddechovka, co se v podstatě četla sama. Příběh byl vtipný a i když víte, jak to dopadne, tak vás to baví číst. Škoda toho pro mě rychle useknutého konce, ale autorce to odpouštím, protože ráda čtu její knihy na relax.

23.02.2022 3 z 5

Naše: Kuchařka, která spojuje Naše: Kuchařka, která spojuje Kateřina Kuranova

Kuchařku jsem si koupila, protože se mi líbil koncept a i recepty. ALE autorka sama přiznala, že ve vydání jsou chyby v receptech a píše o tom na svém instagramovém účtu, kde i jednotlivé chyby u receptů sděluji. Zvažuji, že knihu vrátím, nechci kuchařku s chybami.

30.12.2021 2 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Proklety rok se četl velmi dobře. Pro mě to byla taková fajn oddechova jednohubka, dej hezky plynul, příběh byl zajímavý. Určitě knihu můžu doporučit,pokud chcete vypnout a nepřemýšlet nad slozitostmi.

27.12.2021 4 z 5

Holky s voctem Holky s voctem Klára Mandausová

Musím souhlasit s Kamolka,že tato kniha je fajn oddechovka.

26.08.2021 3 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Další příběh o hrůzách a útrapách za druhé světové války. Tady se prolíná přítomnost a minulost. Bylo zajímavé číst a dozvídat se o postupu pomalého zapadání mezi "své" lidi.

20.07.2021 3 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Fajn oddechovka na léto.

20.07.2021 3 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Od první stránky víte, že to dopadne dobře. Přesto je to fajn oddechovka, která při čtení rychle ubíhá.

13.07.2021 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Fajn oddechovka u které nechcete moc přemýšlet, ale jen si užívat děj a kde už dopředu víte, jak to všechno dopadne. Napsaná je hezky a čte se fakt sama.

17.05.2021 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Příběh, který když si odmyslíme, že byl napsaný už dávno, jako by vykresloval současnost?! Myslím si, že je to hodně nadčasové dílo, které by si měl přečíst každý a zamyslet se nad ním.

03.05.2021 5 z 5