Medovnice Medovnice komentáře u knih

Muž, který si hrál s panenkami Muž, který si hrál s panenkami Magnus Jonsson

Tak tohle byla naprostá ztráta času. Nuda.

07.05.2020 2 z 5

Ta druhá paní Millerová Ta druhá paní Millerová Allison Dickson

Předvídatelné, naivní, hloupé. Jeden z thrillerů na populární téma (nechci spoilerovat), s nimiž se roztrhl pytel, akorát nudně zpracované a bez napětí.

03.04.2020 2 z 5

Pohřbená Pohřbená E. G. Scott

Všichni jsou psychopati, a navíc je to ukrutná nuda. Nedočteno.

02.02.2020 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Četlo se to dobře. Žádná hluchá místa, děj rychle odsýpá. Za dva dny hotovo. Ale Erika je prostě o hvězdičku lepší. A policistka, co má problémy s alkoholem, není to už trochu klišé?

15.11.2019 4 z 5

Temné sosny Temné sosny Will Dean

Zezačátku to vypadá tak, že hlavní hrdinka jezdí pořád tam a sem a k ničemu to nevede. Viníka jsem odhadla, ale konec je stejně tak napínavý, že mi to vůbec nevadilo :)

07.10.2019 4 z 5

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

Zbytečně dlouhé a zmatené. Ke čtení jsem se musela nutit a dost se mi ulevilo, když byl konec.

12.09.2019 2 z 5

Vařit medvěda Vařit medvěda Mikael Niemi

Syrový a zároveň poetický přīběh, který nutí číst stále dál. Konec maličko odbytý, ale s přimhouřenýma očima se dá akceptovat.

23.08.2019 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Dost jednoduchý a odbytý závěr, chybí vysvětlení motivace pachatele, spousta pavědeckých teorií a málo akce. Neurazilo nenadchlo. Slabší než první kniha.

23.08.2019 3 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Příšerná nuda. Potřeba udržet v paměti několik různých jmen několika různých, a přesto zaměnitelných postav. Ač to nikdy nedělám, zkusila jsem přeskočit kapitolu, potom dvě a ejhle - nic se nestalo, příběh pokračoval v nezměněném, pomalém a neskutečně ubíjejícím tempu. Závěr žádná překvapení nepřinesl, byl stejně nudný a očekávatelný jako předchozí text.
Jedna hvězda, a to jsem hodně milosrdná.

07.08.2019 1 z 5

Velká chyba Velká chyba Maria Adolfsson

Trochu nuda. Nenadchne, neurazí, takové pomalé čtení. Co je však chyba, je font, kterým je to vytištěné. Neskutečně blbě se čte, bolí z něj oči a stím, jak pomalu kniha odsejpá, se čtení občas proměňuje v boj.

15.06.2019 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Začátek zajímavý, ale pak postupně ztrácí tempo. Ale čte se dobře.

09.04.2019

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

Za mě dobrý :)

16.12.2017 5 z 5

Ďáblův potok Ďáblův potok Todd Keisling

Mno. Čím víc zvracení, tím víc adidas. Pardon. Tím víc hrůzy. Takže asi tak.

17.01.2024 odpad!

Mrtvé ticho Mrtvé ticho S. A. Barnes (p)

Strašné. Prostě strašné. Nápad dobrý. Zpracování otřesné, na úrovni základní školy. Romantická linka zbytečná a k pláči. Postavy ploché. Takže na základě výborného nápadu vznikl odpad, po jehož přečtení litujete promarněného času.

26.12.2023 odpad!

Svit temnoty Svit temnoty Paula McLain

Příjemná melancholická detektivka. Zajímavá vyšetřovatelka. Rozuzlení mě zklamalo, taková znouzectnost a potřeba to na někoho hodit. Krásný popis přírody a povedené postavy, s docela dobře vykreslenou psychologií.
Otřesný překlad plný chyb. Špatná redakční práce a překladatel/ka (že by Google translator) nejmíň o polovinu snížili kvalitu textu, který by jinak mohl být - na oddechovku - velmi dobrý. Ale pokud se přes to přenesete, je to docela fajn čtenářský zážitek.

08.04.2023 4 z 5

Erectus Erectus Xavier Muller

Blábol. Opravdu.

09.09.2021 1 z 5

Cizinci Cizinci Mort Castle

Nepřišlo mi to ani hrůzostrašné, ani nechutné, závěr byl očekávaný a laciný, překlad a korektura k pláči. Sorry, no.

31.07.2021 odpad!

Brána Brána Manel Loureiro

Zhruba do poloviny, no, možná do první třetiny, to vypadalo slušně. Ale potom? Halucinogenní a šílený závěr, jako když pejsek a kočička vařili dort. Tak naivní a hloupé, že je škoda to číst.

04.07.2021 odpad!

Moje vlast!: Proč jsem byl neonacistou Moje vlast!: Proč jsem byl neonacistou Christian Ernst Weißgerber

Ukňourané a rádoby moudré přežvykování pár faktů o neonacismu v Německu. Aneb teď už jsem chytrý a všechno vím a nácek jsem byl hlavně proto, že tatínek byl zlý.
Nuda.

28.06.2021 2 z 5

Hororová čítanka - I.díl Hororová čítanka - I.díl Jan Nejedlý

Skutečný odpad, po jazykové i výtvarné stránce. Škoda papíru i té půlhodinky, kterou jsem tomu dala při čtení.

23.06.2021 odpad!