Maruš.D Maruš.D komentáře u knih

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Já strhávám hvězdu za ten konec, který byl nedomyšlený a jak kdyby rychle napsaný mezi dopolední svačinou.
Nicméně celá kniha (až na ten konec) se četla parádně. Chemie mezi Prestonem a Tarou se nedala přehlédnout. Trochu mi to přišlo podobné “Božskému Bastardovi” (nejlepší kniha v tomto žánru), ale i přes to jsem si čtení užila. Líbilo se mi, jak se později navzájem znali velmi dobře, jak spolu komunikovali. Také sexuální napětí i akt sám o sobě stál za přečtení :D Rozhodně si knihu ráda znovu přečtu, jen musím očekávat nic moc zápletku a rychlý konec. :-)

19.06.2020 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Pokud hledáte romantiku, tak se ani nezastavujte a pokračujte v hledání. Tato autorka má zvláštní nadání na psaní knih. A já to z nějakého neznámého důvodu miluju. Naprosto hltám tuhle sprostou, emocionální, bláznivou, nesmyslnou, ale naprosto dokonalou jízdu. Tento díl mě zatím bavil nejvíce. Já osobně proti věkovému rozdílu, barvě pleti nebo čemukoliv jinému nic nemám a tak v tom nevidím problém. To, jak byl život Edie i Trenta propracovaný, jak byli zlomený a narušený, je udělalo jedinečnými a já jim trošku závidím, co mají mezi sebou :-)) (jen v dobrém)

18.06.2020 5 z 5

Tajemství flirtu Tajemství flirtu Sabrina Jeffries

Příběh se mi líbil, nicméně tam na mne bylo hodně politiky a jmen, ve kterých jsem se občas trochu ztrácela. Také boj o lásku, který probíhal mezi Gregorym a Monique nepatří mezi mé top. Nicméně se kniha četla hezky, nebyla zdlouhavá, nudná a celkově to bylo příjemné čtení.

15.06.2020 4 z 5

Vášnivý duel Vášnivý duel Sabrina Jeffries

Niall se mi líbil, těšila jsem se na jeho příběh, už jen kvůli jeho činům v předešlém díle. Kdo mě trochu zklamal byla Bree, která naštěstí potom dostala docela rozum. Líbil se mi na ní Její talent v kresbě, který byl proti ní trochu zneužit. Jinak se kniha četla moc pěkně, nebyla dlouhá, ani nudná a hezky si u ní odpočinete. :-))

12.06.2020 4 z 5

Nebezpečné poslání Nebezpečné poslání Sabrina Jeffries

Poprvé po dlouhé době, nebo jestli vůbec, jsem zažila v knize hezkou uspěchanou svatbu. To je velké plus haha. Jinak příběh se četl pěkně. Postavy byly velmi tvrdohlavé, svéhlavé a měly velkou osobnost. Mně se tento pár líbí, ikdyž jsem si občas říkala, jak by jim to fungovalo v reálu :D. Zápletka velmi jednoduchá, ale v této knize jde spíše o postavy, než napětí. Příjemné, oddechové čtení :-)

11.06.2020 4 z 5

Studie svádění Studie svádění Sabrina Jeffries

No tak na Edwina jsem se strašně Těšila a nezklamal mě. Příběh byl tak nějak to, co jsem očekávala. Obě hl. postavy se mi zamlouvaly, byly vtipné, hezké, milé, trošku komplikované. Každý z nich si nesl v sobě něco svého a báli se o to podělit. Jenže nejlepší lék je, vždy o všem mluvit narovinu. Čtení jsem si užila, kniha se četla sama a já ani nepostřehla, že už jsem na konci. :-)))

09.06.2020 5 z 5

Umění hříchu Umění hříchu Sabrina Jeffries

Já mam knihy od S. Jeffries ráda a zklamaná jsem nebyla. Je pravda, že se určitě najdou lepší díly, ale ani tento jsem neměla potřebu odložit. Jeremy je zajímavý svou tragickou minulostí, která v době, kdy nebyli možnosti jaké jsou teď, musela být velice těžká. Yvett mě nějak zvlášť neoslovila, ale ani mi nevadila. Zato na příběh jejího bratra se velice těším.
Děj je takový docela jednoduchý, předvídavý a zápletka nijak složitá, ale i tak je to pěkné počtení.

06.06.2020 4 z 5

Zvraty osudu Zvraty osudu Sabrina Jeffries

Bohužel tady jsem se moc nebavila. Strašně jsem se těšila na tuto love story, kde na sebe čekali tak dlouho. Avšak příběh se mi vlekl, věty jsem musela číst několikrát, jak jsem nedávala moc pozor.
Skoro celou knihu se Dom s Jane jen hádají, hází na sebe vinu a vše straaašně moc analyzují. Jane mi vážně moc nepřirostla k srdci a Dom byl lepší, avšak jsem mu moc nevěřila. Mluvil o tom, jak Jane miluje, ale v knize není uveden skoro žádný důvod proč, jen že po ní touží.
Ke konci je trochu akce. Bum, bum a je to. Nejhezčí je asi Epilog, kde se píše shrnutí o všech postavách z předchozích dílů.

04.06.2020 5 z 5

Dávná tajemství Dávná tajemství Sabrina Jeffries

Tento díl mne bavil moc. Naprosto jsem si zamilovala jak Tristana, který je podle mě bojovník, tak i Zoe, která si tady musela projít svým. Vzájemně se krásně doplňují a tvoří super pár. U příběhu jsem se nenudila, ba naopak jsem byla velmi zvědavá, jak vše dopadne. Konec za mě úplně super. Skončilo to velmi nadějně.

03.06.2020 5 z 5

Uloupená láska Uloupená láska Sabrina Jeffries

Tak tento díl mne velmi bavil. Líbí se mi námět odloučených manželů, kteří si musí projít peklem, než se vše vyřeší. Příběh je krásně popsán, v ději se neztrácíte a postavy si zamilujete (až na ty záporné samozřejmě). Nechyběl dokonale ďábelský plán, který byl na ně připraven, ani romantika, zábava ba i dobrodružství.

30.05.2020 5 z 5

Po čem touží vévoda Po čem touží vévoda Sabrina Jeffries

Vévodovi muži začali velmi slibně. Příběh Maxe A Lisette se mi líbil. Užívala jsem si, jak spolu cestovali a snažili se vyřešit menší záhadu. Příběh nebyl komplikovaný a přesto byl zajímavý, zábavný a nepředvídatelný. Charakter postav se mi zamlouval, nikdo mě neiritoval a určitě se těším na další příběhy Vévodových mužů

28.05.2020 5 z 5

Rozum a vášeň Rozum a vášeň Sabrina Jeffries

Bohužel, také se přidám spíše k negativnímu hodnocení. Z celé série se mi tato kniha nejméně zamlouvala. Nějak jsem si neoblíbila Šarlotu. A to ani v předešlých dílech. Příběh nebyl špatný, kniha je dobře napsaná, přesně autorčiným stylem, ale mně osobně neokouzlila jako předešlé.

28.05.2020 3 z 5

Nesmlouvej s ďáblem Nesmlouvej s ďáblem Sabrina Jeffries

Zatím mne škola dědičem nezklamala a nestalo se tak ani teď. Kniha byla vtipná, originální a samozřejmě romantická. Postavy mi nebyly protivné a příběh se hezky četl. Zajímavý byl i vzhled Diega, který si sice nepředstavím pod pojmem “sexy”, ale v knize je vykreslený tak, že bych ho sama Nejraději umačkala láskou :D

27.05.2020 5 z 5

Svůdný vikomt Svůdný vikomt Sabrina Jeffries

Kniha se mi líbila, pěkně se četla, držela mě a nechtěla pustit. Celý příběh jsem byla zvědavá, jak vše dopadne. To co se v minulosti stalo Anthonymu je smutné a jen představa toho, že takové stvůry existují i v této době je k pláči. Zamilovala jsem si ho hned v první kapitole a to nejen pro jeho minulost, ale i jeho obětavost v “současnosti”. Na slečně učitelce se mi líbila její praktičnost a otevřenost. Není to žádná upejpavá panna, která se stydí i za to, že musí dýchat. V tomto díle mi poprvé vdova Harrisová moc neseděla, ani pořádně nevím proč.

20.05.2020 4 z 5

Skotova zajatkyně Skotova zajatkyně Sabrina Jeffries

Tuhle sérii mám vážně ráda. Příběh je zajímavý, romantický, plný zvratů a pro mě určitě není nudný. Vztah mezi Padouchem a Venécií je jedinečný s já si ho užívala každou novou kapitolou. Z obou mi běhal mráz po zádech a měla jsem příjemný pocit po těle. Taková moc pěkná oddechovka, přesně jak to mám ráda. :-))

20.05.2020 5 z 5

Nevyzpytatelný vévoda Nevyzpytatelný vévoda Sabrina Jeffries

No tak tady jsem se moc nebavila. Hned od začátku tu na mě bylo moc politiky. Nicméně velké plus autorce, za vcelku přesné historické informace. Oceňuji, že příběhy zakládá na faktech. :-))
Co mě iritovalo, že se manželé kvůli něčemu dlouhodobě nesnáší, ale nevíte co to je a nedozvíte se to ani na konci knihy. (Nicméně se to dozvíte v knize Princova milenka)
...Touha po sobě sice nechybí, ale ani si převážnou většinu knihy vzájemně neodhalují nic že svých životů, aby mezi nimi mohlo vzniknout něco víc. Poté nastanou nějaké zlomy a skončí to happyendem.
Bohužel jsem si Simona moc neoblíbila a vlasně ani Luisa si mne nezískala. Za mne slabší kniha, ale to je výjimka.

16.05.2020 3 z 5

Odvážná dáma Odvážná dáma Sabrina Jeffries

Já prostě zbožňuju, jak S. Jeffries píše knihy. Ikdybych četla nákupní seznam, tak si to od ní budu užívat na 110%! :D
Ani tady jsem se nezklamala. Příběh byl zajímavý, romantický a trochu dobrodružný. Za mě tu nic moc nechybělo a vše co u tohoto žánru vyhledávám bylo s mírou. Postavy mi byly sympatické, což se většinou u obou nestává.

14.05.2020 5 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Taková krásná tečka k sérii Výtečníků. Doporučuji přečíst hned po té. Milý příběh, který neurazí. Hlavní postavy nejsou nějak komplikované, ale naopak jsou vcelku rozumní. Ráda se k takovým knihám vracím :-)

13.05.2020 5 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

Tohle asi není úplně můj styl. Čekala jsem trochu něco jiného. Nicméně jsem přímo zklamaná nebyla. Kniha byla zvláštní. Líbilo se mi číst o barbarské Americe, nicméně jsem se občas ztrácela a styl psaní mi také moc nevyhovoval. Není to špatné, ale.. Znovu to číst nepotřebuju.

08.05.2020 2 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Dost dobrá kniha. Ačkoliv bych si ji lépe užila, kdyby autorka psala z pohledů obou postav. Občas jsem absolutně nevěděla, co se v Isaacovi odehrává a proč jedná tak, jak jedná. Sawyer byla komplikovaná postava, které to sice sedělo, ale občas už jsem měla chuť jí jednu praštit, aby se vzpamatovala. To, jak se zachovala k sestře mi nesedělo k tomu, jaký vztah mezi nimi autorka vykreslila. Já mam velmi silné pouto se svou sestrou a vím, že je to člověk, který mi bude stát po boku ať se děje co se dje.
Ale jinak celkově kniha měla hlubší příběh, který mě vcelku bavil. Isaacovo vzhled jsem si v průběhu čtení tolikrát pozměnila, že už si ani nevzpomínám, jak vypadal na začátku, zato charakter zůstal.
Dále mne mrzel konec. Kniha se více točila o všem možném, jen ne o hlavních postavách. Čekala jsem nějaké usmíření, či alespoň konverzaci, ale nic vesměs nepřišlo. Prostě jen pohled do očí a vše je vlastně ok.

05.05.2020 5 z 5