martineknatasa martineknatasa komentáře u knih

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Paráda, u čtení jsem se bavila a odpočinula. Přidávám si p. spisovatelku do oblíbených.

21.02.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Paráda, moc se těším na další díly. Od všeho něco a ničeho není málo ani moc. Krásně se to četlo. Doporučuji k přečtení, kniha vás nezklame.

18.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Kniha se mi moc líbila. Lehké, odpočinkové čtení.

13.02.2024 5 z 5

Lebky Lebky Brian Staveley

Také mně se tilogie líbila víc než tato kniha. Proto jednu * ubírám.

10.02.2024 4 z 5

Přetržené pouto a další povídky Přetržené pouto a další povídky * antologie

Obě povídky jsou pěkné. Stojí za přečtení. Kdo má rád knihy tohoto žánru tak doporučuji.

09.02.2024 5 z 5

Prozřetelnost ohně Prozřetelnost ohně Brian Staveley

Líbilo se mi to, odpočinkové čtení a přitom je člověk rád, že žije v dnešní době. Jdu na další díl

23.01.2024 5 z 5

Císařovy čepele Císařovy čepele Brian Staveley

Mně se kniha líbila. Hned jsem se pustila do dalšího dílu a jsem zvědavá na další osudy hlavních hrdinů.

17.01.2024 5 z 5

100 povídek od Lucy Maud Montgomeryové: 1904 - 1922 100 povídek od Lucy Maud Montgomeryové: 1904 - 1922 Lucy Maud Montgomery

Knihu jsem s chutí přečetla. V povídkách je vidět, že vznikly před více než 100 lety. Popisy charakterů lidí i přírody jsou krásné. Jen je to na dnešní dobu moc poklidné a sladké (většinou vše dobře dopadne, všichni se se vším vyrovnají a všichni se usmíří).

09.01.2024 3 z 5

Pád temnoty Pád temnoty Radek Sterakdary Starý (p)

I ten poslední (zatím?) díl se mi moc líbil. Přečetla jsem ho během dne, ale spát jsem šla v 1/4 na 4 ráno. Doporučuji

06.01.2024 5 z 5

Stíny Citadely Stíny Citadely Radek Sterakdary Starý (p)

První dva díly byly lepší. Proto ubírám jednu *. Ale přesto se mi kniha líbila a jako odpočinkové čtení bezva. Jdu na další díl.

03.01.2024 4 z 5

Poslední hvězda Poslední hvězda Radek Sterakdary Starý (p)

Kniha určitě stojí za přečtení, mně se líbila. Už mám rozečtený další díl.

30.12.2023 5 z 5

Stříbrné město Stříbrné město Radek Sterakdary Starý (p)

Kniha se mi líbila a dobře se četla. Děj ubíhal a bavilo mne to. Přečteno za jeden den. Jdu na další díl.

28.12.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Hezké, stojí za přečtení. Těším se na další díly.

15.12.2023 4 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Ani já jsem se u knihy moc nebavila. Snad další díl bude lepší. Dávám jen 3*.

07.12.2023 3 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Kniha se dobře čte, i tento díl jsem přečetla s chutí a brzo. Pokud si chcete u knihy užít, tak se do ní začtěte, stojí to za to.

23.11.2023 5 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

Kniha se mi líbila. Jen více takových to knih. Určitě se k autorce vrátím a ráda si její další knihy přečtu.

20.11.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

I třetí díl této série se mi líbil. Škoda, že není daší díl.

17.11.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Kniha se dobře čte. Je poutavá a napínavá. Vrah byl ale odhalen moc brzo a tak jsem váhala mezi 4* a 5* nakonec díky tomu, že to je první díl jsem dala 5*. Těším se na další pokračování této série.

13.11.2023 5 z 5

Mrtvá holka, dobrá holka – část první Mrtvá holka, dobrá holka – část první Holly Jackson

No páne, to byla kniha. Krásně se četla a já se nemohla od ní odtrhnout. Skvělé, doporučuji.

06.11.2023 5 z 5

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Já bych byla nejraději, kdyby už byl další díl. Kniha se mi moc líbila.

03.11.2023 5 z 5