Přetržené pouto a další povídky

Přetržené pouto a další povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442580/bmid_pretrzene-pouto-a-dalsi-povidky-88j-442580.png 5 2 2

Fantasy povídky dvou českých autorů, Víta Martina Matějky a Michala Unara. Každá knížka se skládá z několika povídek od různých autorů. Knížky vycházejí v rámci edice FAntasy a SCIfi NA CEsty (FASCINACE). Žánrem edice jsou scifi, fantasy a hororové povídky. Celá edice je ilustrována vynikajícími ilustrátory, přičemž zpravidla každá z běžných povídek má přiřazenou minimálně jednu ilustraci (výjimka může být například větší množství minipovídek). Povídky, které jsou do edice zařazovány, jsou zpravidla vítěznými povídkami z prestižní literární soutěže „O Dračí řád“, nebo ze soutěží Triumvirátu. Povídky v ní uvedené jsou zejména psané česky, ale v několika případech i slovensky. Díky tomu si edice začíná získávat zájemce i na Slovensku.... celý text

martineknatasa
09.02.2024 5 z 5

Obě povídky jsou pěkné. Stojí za přečtení. Kdo má rád knihy tohoto žánru tak doporučuji.

Cryptkeeper
21.02.2022 5 z 5

Dvě malé/velké povídky. Na to jak krátké,jsou vlastně neskutečně obsáhlé a čtenáři dají přestě to,co očekává :)

Část díla

Kniha Přetržené pouto a další povídky je v