Martinaa24 Martinaa24 komentáře u knih

Sebelhářka Sebelhářka Viktorie Besó

Byla to průměrná knížka. Jednoduchá - ideální na dovolenou.

12.10.2019 3 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Byl to trochu ''fantasy děj''. Hlavní postava to neměla v hlavě v pořádku a některé části byly až moc smyšlené

12.10.2019 2 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Dobrodružná a velmi napínavá knížka, která se četla jedním dechem

12.10.2019 5 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Knížka se mi opravdu moc líbila, i když postava Elizabeth byla ke konci tak trochu přitažená za vlasy, ale nijak moc mi to nevadilo.

30.07.2019 5 z 5

Něžná píseň Něžná píseň Leïla Slimani

Ze začátku jsem knihu hltala, ale postupem času byl děj nudný víc a víc. Postavy byly chladné a vše tak nějak bez emocí..

30.07.2019 2 z 5

Kde hvězdy stále září Kde hvězdy stále září Trish Doller

Fajn oddychová knížka, která se dobře četla :)

30.07.2019 3 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Oba dva příběhy se mi moc líbily a kniha se četla úplně sama. Děj byl bez jakýchkoliv zbytečných prodlev a donutí se zamyslet ''coby,kdyby''. Hlavní postava se mi zalíbila od samého začátku. Byla statečná v každé situaci a dokázala se poprat se svými osudy. Je to milá odpočinková kniha, kterou doporučuji.

30.05.2019 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Příběh se mi líbil ostatně jako Trable od této spisovatelky. Byla to příjemná oddychovka.

26.05.2019 4 z 5

Pokoř mě Pokoř mě Julie Kenner

První díl byl mnohem lepší. U téhle knihy se mi do čtení moc nechtělo. Děj byl příliš zdlouhavý a některé části mi přišly až moc přehnané. Myslím, že všechny 3 díly by se vešly do jedné knihy bez zbytečného natahování.

15.05.2019 3 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Celkem pěkná kniha, ale první díl byl lepší

15.05.2019 4 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Příběh se mi moc líbil. Bylo to čtivé a zajímavé

15.05.2019 3 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Klidná a čtivá oddychovka na odpoledne :) Knihy od této spisovatelky doporučuji.

27.12.2018 4 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Vůbec nevím kde začít. Pro mě to byla rozhodně TOP kniha plná emocí a rozhodně bych nečekala takový konec. Rozhodně doporučuji přečíst

27.12.2018 5 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Když jsem si četla na Databázi komentáře ke knize, moc se mi do čtení nechtělo, ale příběh byl nakonec velmi čtivý. Jen mě někdy vadila postava Madison, která byla věčně nerozhodná. Už se těším na druhý díl.

27.12.2018 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Velmi pěkný příběh, který se četl jedním dechem. Dlouho jsem tak emotivní knížku nečetla

27.12.2018 5 z 5

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Celkem čtivá kniha, příběh mě ale moc nezaujal

27.12.2018 2 z 5

Dovolenkáři Dovolenkáři Emma Straub

Tahle kniha mě vůbec nebavila, nemohla jsem ji dočíst do konce... děj mě vůbec nezaujal

27.12.2018 odpad!

Nevinné šílenství Nevinné šílenství Ivana Ondriová

Příběh se mi moc líbil, ale velmi mě překvapil konec, který byl hodně smutný..

11.07.2018 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Příběh byl velmi emotivní jako všechny knihy od této spisovatelky. Moc se mi líbilo zpracování příběhu, úžasně popsané charakteristiky postav, i když si myslím, že tolik náhod by se člověku nestalo.

14.06.2018 4 z 5

Tady a teď Tady a teď Adele Parks

kniha mi přišla o ničem, dočetla jsem ji do necelé poloviny a příběh mi přišel zbytečně zdlouhavý.

30.05.2018 1 z 5