Martinaa24 Martinaa24 komentáře u knih

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Barbora Hrůzová

Zajímavý příběh, hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická a konec byl trochu předvídatelný, ale prima oddychovka na odpoledne :)

10.03.2021 4 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Kniha se mi celkem líbila, dobře se četla, žádné zbytečné prodlevy a velmi zajímavý příběh ze života.

10.03.2021 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Už jsem četla několikátou knihu od Colleen Hoover, ale tento příběh byl tak emotivní a silný, že jsem se ke konci rozbrečela. Je to příběh plný lásky a porozumění a osud se s hlavními hrdiny opravdu nemazlil. Opět kniha od této spisovatelky nezklamala a rozhodně doporučuji.

27.02.2021 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Když jsem tu četla ty recenze, říkala jsem si, že knížka nebude nic moc, ale nakonec se mi moc líbila a dokonce jsem se i pousmála v různých situacích hlavní postavy Elišky. Kniha se četla dobře a je to příběh z běžného života.

24.02.2021 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Opravdu originální a velmi promyšlený příběh, který se četl jedním dechem. Druhá část knihy mě opravdu překvapila a ten konec jsem vůbec takový nečekala. Doporučuji přečíst!

19.02.2021 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

První polovina knihy byla čtivá a příběh se mi opravdu líbil, ale druhá polovina mě teda vůbec nebavila a nutila jsem se ji dočíst dokonce.

25.01.2021 3 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Knížka se mi moc líbila, příběh byl velice čtivý a nápaditý. Člověk si uvědomí, že ne vše, co je na sociálních sítích, je dokonalost i v reálném životě.

25.01.2021 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Kniha se dobře četla, ale ten konec se mi moc nelíbil...Už bych se k této knížce příště nevrátila

25.01.2021 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Knížka se mi líbila, byla čtivá a napínavá, ale konec byl celkem zamotaný a měl rychlý spád.

15.08.2020 3 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Tento díl byl asi nejhorší ze všech. První dějová linka byla celkem dobrá, ale pak už to šlo z kopce. Příliš zdlouhavý děj a měla jsem co dělat, abych to dočetla do konce

15.08.2020 2 z 5

Šance na lásku Šance na lásku M. J. Summers (p)

Tento příběh byl mnohem zajímavější než první díl a měl lepší dějovou linku.

15.08.2020 3 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Je to taková klasická ''romanťárna''. První půlka knihy nebyla tak záživná jako ta druhá, ale bylo to příjemný odpočinkový čtení :)

15.08.2020 2 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

Nevím co si o této knize mám myslet.. Ze začátku mě kniha bavila, potom už se mi četla hůř a hůř. Příliš zdlouhavá dějová linka a ten konec byl až moc přehnaný.Podle mě by se celá kniha mohla zkrátit o polovinu a výsledek by byl mnohem lepší.

25.02.2020 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha super, dobře se četla. Líbilo se mi střídání minulosti a přítomnosti

12.02.2020 4 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Krásná čtivá kniha plná tajemství a náhod

12.02.2020 4 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Fakt zajímavý příběh, vůbec bych nečekala takový konec. Kniha byla velmi napínavá a čtivá, určitě doporučuji přečíst

12.02.2020 3 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Moc moc pěkná knížka, nádherné ilustrace i děj, škoda jen že kniha má tak málo stránek. Četla se úplně sama. Člověk by se měl zamyslet, jak se někteří lidé k pejskům chovají a že to nejsou věci, které můžeme jen tak odložit. Trošičku mi připomínala Psí poslání

08.01.2020 5 z 5

Malináda Malináda Monika Petráková

Tak tato kniha mě vůbec nebavila. Přečetla jsem maximálně 10 stránek a děj absolutně o ničem. Ztráta času

08.01.2020 1 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Jednoduchá odpočinková kniha. Konec mě velmi překvapil.

08.01.2020 3 z 5

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

Skvělá odpočinková knížka, velice čtivá a hlavní postava Cassie je velmi sympatická. Moc se mi líbila

08.01.2020 4 z 5