Martinaa24 Martinaa24 komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Tahle kniha mě chytla za srdce a ne jedna slza ukápla. Jsem zvědavá na zfilmovanou verzi.

06.02.2023 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Tohle byl jeden z nejemotivnějších a nejsilnějších příběhů, co jsem četla. Opravdu na tuto knížku nemám slov. Děj mě upoutal od první chvíle a konec mě velmi překvapil. Moc tuto knihu doporučuji. Nicholas Sparks opět nezklamal

06.02.2023 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Tahle knížka mě naprosto dostala a tenhle příběh budu mít v hlavě ještě hodně dlouho. Od Sparkse už jsem četla pár knih, ale žádná mě nechytla za srdce, tak jako Spřízněná duše. Určitě jsem tuhle knížku nečetla naposledy

08.10.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tuhle knížku jsem přečetla za odpoledne. Příběh byl vtipný, milostný, i když trochu nereálný, ale na odpočinkové odpoledne je to ideální knížka

19.09.2022 4 z 5

Dar přátelství Dar přátelství Patricia Scanlan

Moc pěkný příběh o přátelství. Do detailu popsaný příběh a moc sympatická mi byla postava Hilary. Velmi oddechové čtení, které neurazí.

19.09.2022 4 z 5

S láskou tvá S láskou tvá Patricia Scanlan

Z této knížky jsem úplně nadšená. Moc se mi líbilo prolínání minulosti s přítomností a jednotlivé osudy všech tří žen. Příběh je velmi čtivý a uvěřitelný.

12.07.2022 5 z 5

V pasti Araba V pasti Araba Mirka Manáková

Pokračovaní knihy se mi moc líbilo, občas tam bylo velké napětí.

Slzy pro Araba Slzy pro Araba Mirka Manáková

I když takové knihy vůbec nečtu, tak tento příběh mě velmi zaujal. Knížka se četla jedním dechem, ale občas místy to bylo přitažené za vlasy

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Knížka se mi moc líbila. Veterinářka Gillian vypráví o svých prvních veterinárních začátcích. Příběhy jsou velmi čtivé a některé i velmi smutné.

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

Vůbec jsem knihu nedočetla. Příběh totálně o ničem

05.11.2021 odpad!

Tohle může všechno změnit Tohle může všechno změnit Jill Mansell

Chtěla jsem si přečíst něco nenáročného a u téhle knihy se povedlo.. Milá kniha, která pohladí na duši

05.11.2021 3 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Knížka se mi moc líbila. Bylo to milé oddechové čtení a napětí tam také nechybělo.

05.11.2021 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Tato kniha se mi moc nelíbila. Zbytečně zdlouhavý příběh. Strašně dlouho mi trvalo knížku přečíst, protože knížka mě nebavila a příběh byl o ničem

26.09.2021 1 z 5

Manželky Manželky Tarryn Fisher

Knížka mě vůbec nezaujala. Od druhé poloviny jsem listovala a děj byl totální nesmysl. Byla to ztráta času

09.08.2021 odpad!

River Wild River Wild Samantha Towle

Opravdu nádherný a silný příběh. Knížka se četla sama a hlavní hrdinka Carrie mě od samého začátku přirostla k srdci. Všem doporučuji!

09.08.2021 5 z 5

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Od této spisovatelky jsem přečetla pár knížek a vždycky se mi líbily a ani tato knížka nezklamala. Líbí se mi, že její příběhy jsou čtivé,děj byl napínavý a od samého začátku mě bavil a nedalo se od knížky odtrhnout. Knížku doporučuji přečíst i přes nízké hodnocení tady na databázi knih.

03.08.2021 4 z 5

Vůně nebe Vůně nebe Ivana Ondriová

Čekala jsem více napětí, ale jinak příběh byl čtivý a ze života

19.07.2021 3 z 5

Jen trochu lásky Jen trochu lásky Katarína Gillerová

Knížka se mi moc líbila, dobře se četla, i když tam bylo moc postav, ale každá hrála důležitou roli v ději. Líbilo se mi prolínání minulosti s přítomností i jak hezky se zachovala hlavní hrdinka vůči její sestře. Konec mě opravdu překvapil a moc se mi líbilo zpracování. Je to nenáročné čtení a milá oddychovka.

11.04.2021 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Tuhle spisovatelku mám hodně ráda a všechny její knížky se mi zatím líbily, ale tato je asi nejslabší. Je to spíše "dívčí" román, ale jinak knížka se četla dobře a za chvíli jsem ji měla přečtenou.

07.04.2021 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knížka se mi moc líbila. Jednotlivé příběhy byly ze života, žádné zdlouhavé děje, občas jsem se i pousmála a dobře se četla. Jen jsem občas musela zorientovat kdo je kdo a kdo ke komu patří, ale jinak za mě super zpracování.

03.04.2021 5 z 5