Martinaa24 Martinaa24 komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Opravdu nádherná knížka, která mě naprosto pohltila. Příběh byl krásně napsaný a konec byl velmi dojemný ale šťastný..

09.05.2018 5 z 5

Kluk mého srdce Kluk mého srdce Huntley Fitzpatrick

kniha mě vůbec nebavila. Bylo tam tolik postav, že jsem nevěděla kdo je kdo...

09.05.2018 1 z 5

Koho miluješ Koho miluješ Jennifer Weiner

Příjemný a oddychový příběh. Některé pasáže byly moc zdlouhavé, ale celkem se mi tato kniha líbila

11.04.2018 3 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Velmi napínavá kniha, od které jsem nemohla odtrhnout oči.

11.04.2018 4 z 5

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Kniha mě moc nebavila, přečetla jsem to do necelé poloviny a přišlo mi, že je to pořád celé dokola.

11.04.2018 1 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Stejně jako Psí poslání, tak i Psí cesta se mi moc líbila. Každý příběh má své kouzlo, takže jsem opravdu nadšená z obou knížek a určitě si je přečtu znova. Hlavní hrdinka Psí cesty Clarity si procházela těžkými obdobími, ale vše statečně zvládla po boku svých věrných ochránců. Uričitě doporučuji

05.03.2018 5 z 5

Slepičí polévka pro ženskou duši Slepičí polévka pro ženskou duši Jack Canfield

Kniha nic moc, došla jsem do půlky a moc se mi nelíbila. Příběhy byly o ničem.

02.02.2018 1 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nejhezčí romantická knížka, kterou jsem kdy četla. Opravdu mě pohltil příběh Johna a Savannah, který byl plný vášně a emocí. Byla přečetná jedním dechem za 3 dny a už se těším, až si přečtu další knížky od tohoto spisovatele.

15.01.2018 5 z 5

Dívka s devíti parukami Dívka s devíti parukami Sophie Van der Stap

Kniha byla napsaná formou deníku, což mi nevadilo, ale všechno se tak nějak dokola pořád opakovalo. Do čtení jsem se musela nutit a nijak mě to neoslovilo.

11.01.2018 1 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Velmi emotivní příběh. Kniha se četla jedním dechem.

11.01.2018 4 z 5

Střípky štěstí Střípky štěstí Zuzana Francková

Tohle byla moje první knížka od této spisovatelky a opravdu mě nadchl příběh ze života. Těšila jsem se na pokračování dalšího příběhu o Vendulce a jejím těžkým osudu, který se s ní rozhodně nemazlil. Doporučuji nejen tuto knihu, ale i další povídky od této paní spisovatelky.

Přístav naděje Přístav naděje Rosie Goodwin

Nejvíce se mi na knize líbilo, to, že to nebyla klasická romantika. Byla velmi napínavá a nemohla jsem se odtrhnout od příběhu. Přečteno jedním dechem a já jsem velmi spokojená.

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Nejlepší kniha, kterou jsem četla. V některých částech jsem dokonce i brečela dojetím. Příběh je velmi emotivní a pokud máte doma pejska - určitě doporučuji si tuto knížku přečíst. Pak se na svého mazlíčka budete koukat jinak

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Kniha se mi moc líbila, byla to taková romantická oddychovka. Byla jsem napjatá jak to dopadne, ale musela jsem si to domyslet. Aspoň si můžu sama domyslet, jak to dopadlo. Knížku doporučuji.

11.01.2018 4 z 5