Martina1725 Martina1725 komentáře u knih

Míša v síti Míša v síti Veronika Matysová

Tahle knížka se mi fakt líbila. Odpočinkové čtení, zajímavý konec.

31.10.2021 5 z 5

Pouštní včela Pouštní včela Veronika Matysová

Dobře vykreslené postavy, zajímavé prostředí. Děj se někdy táhl.

26.10.2021 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Krásné, nezvyklé prostředí, krásná kniha. Opět další klenot do série.

23.10.2021 5 z 5

Jak se domluvit s kojencem a batoletem Jak se domluvit s kojencem a batoletem Terezie Vasilovčík Šustová

Opravdu se mi líbila. Relativně stručně vysvětlena technika znakování + slovníček pro inspiraci. Doporučuji rodičům kojenců a batolat.

14.10.2021 5 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Takový průměr, za mě asi 2 povídky fakt zajímavé, pár jsem jich i přeskočila. Hodně je cítit, že to napsal herec.

11.10.2021 3 z 5

Vím, co mi chutná Vím, co mi chutná Tracey Murkett

Super příručka, jak na BLW. Chceme tuto metodu zkusit u syna.

08.10.2021 5 z 5

Umění být zdráv Umění být zdráv Věra Keilová

Super kniha, dobře shrnuté principy zdraví.

25.09.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Čtivý příběh, autorka má na čtenáře dobré háčky, zajímavý konec dobře uchopený. Smutné.

10.09.2021 5 z 5

Desáté proroctví Desáté proroctví James Redfield

Jako dalo se to číst, ale místy jsem si říkala, že autor už dost ulítává. Škoda, po prvním díle, který mě zaujal se k tomuto vracet určitě nebudu...

06.09.2021 2 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Další ze série, která se mi líbila. Každá další je snad ještě lepší než ta předchozí. Letos se bohužel na pláž nedostanu, tak aspoň virtuálně pomocí této knihy a nebyla jsem zklamaná. Jako bych tam byla. A až se v Chorvatsku octnu opravdu, zkusím ochutnat ty rybí pokrmy a navštívit města a přístavy, o kterých autorka píše.

12.08.2021 5 z 5

Líná máma - Jak vychovat samostatné dítě Líná máma - Jak vychovat samostatné dítě Anna Bykova

Mě se moc líbila, vtipná, jasná s příklady ze života i když nic nového,vše je příkladem zdravého rozumu.

25.07.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tahle kniha mě úplně vtáhla. Každý píše o romantice v Paříži a i když ji mám moc ráda, ocenila jsem osvěžující změnu prostředí až na Island i související severská jména postav. Líbily se mi i zápletky a postavy.

25.06.2021 5 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

Krásný příběh plný souvislostí

07.05.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Tahle kniha ze série byla opravdu pohodová a zároveň zajímavá. Už se těším, až si pár receptů vyhledám a vyzkouším. Za mě zatím nejlepší kniha ze série Romantických útěků.

04.04.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Pohodová knížka, ale nenadchne a neurazí.

30.03.2021 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila, úplně mám chuť, až to bude možné, jet do Dánska nebo si aspoň něco přečíst o Hygge. Jen teda na můj vkus přeslazený konec, proto jedna hvězda dolů.

16.03.2021 4 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

(SPOILER) Sympatická hrdinka, ze začátku mi přišlo zajímavé, jak je každé rande jiné, na druhou stranu předvídavý konec.

11.03.2021 4 z 5

Láska a sýr v Paříži Láska a sýr v Paříži Victoria Brownlee

Super kniha pro milovníky sýrů a Paříže. Pohodová, odpočinková

11.03.2021 5 z 5

Lexikon lektvarů paní Daneové Lexikon lektvarů paní Daneové Katherine Howe

Nejdřív jsem se nemohla začíst, ale vydržela jsem. Nakonec zajímavá zápletka.

21.02.2021 4 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Kniha se mi líbila. Poukazuje na to, jak se může z venku zdát, že je někdo spokojený a má život, který bychom mu měli závidět. Pravda je často jiná. Moc se mi líbilo, jak autorka střídá pohledy tří postav.

11.02.2021 5 z 5