marta14 Online marta14 komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Zatím nejlepší kniha od autorky. Tohle mě hodně bavilo a všechny ty lidi jsem si hrozně oblíbila. Navíc to bylo moc čtivé. Doporučuji.

25.02.2023 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Miluju to! Logan byl úžasnej. Rozhodně doporučuji.

29.11.2020 5 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Tak u tohoto jsem brečela. Kniha vás donutí se nad svým životem zamyslet. Hlavně nad tím, abyste si každý den užívali. Nikdy nevíte, kdy skončí. Proto žijte, dokud to jde!

20.01.2019 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Zase nádherná kniha.Změnila mi pohled na život.Nelíbilo se mi,jak rychle zestárli a konec knihy byl hrozně zkrácený.Kdyby to skončili narozením dítěte,mohl by být třetí díl,ve kterém by bylo to,co autorka přeskočila.Jinak opravdu nádherná kniha.Doporučuji...
Jinak bych chtěla dodat,že mě to přišlo i smutné.Potom jak zestárli a jejich dcera chtěla po škole taky cestovat.Mám z toho takový divný pocit.Nemá to na první díl.

08.01.2017 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Skvělé čtení! Doporučuji.

25.04.2021 5 z 5

Znám tě ze svých snů Znám tě ze svých snů Clélie Avit

Tak tohle je opravdu krásná knížka, která se skvělě čte :). Rozhodně doporučuji.

21.06.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Ze začátku jsem se bála, že to bude stejné jako Řekni něco legračního, což tak na začátku vypadalo. A naštěstí to bylo o dost lepší. Musím přiznat, že až do konce knihy jsem se rozhodovala, jestli tomu dát 4 nebo 5 hvězdiček. Nakonec se mi to opravdu moc líbilo. A jsem ráda, že samotná autorka nezklamala (už jsem se bála, že ty nejlepší knihy píše jen s Vi Keeland). Pokud se chystáte si přečíst něco jen od Penelope Ward, tak doporučuji tohle!

09.04.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Tohle jsem si zamilovala a už se těším na další díl. Krásná knižka a hrozně rychle se četla :). Doporučuji.

26.07.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

komentář obsahuje spoilery

Wau! Nádherná kniha. Něco mě tam rozesmálo, něco rozbrečelo a něco jsem si zamilovala. Nevím, co k tomu dodat. Musím se přiznat, že jakmile jsem četla část knihy, kde se potopili autem, tak jsem z toho byla opravdu v šoku. Nejvíc se mi však líbilo to, jak Miles šel k Tate a všechno ji řekl. Minulost. Porušil pravidla a dobře to dopadlo... Začínalo to neptej se na minulost a nepočítej s budoucností. Končí to pravým opakem. Knihu jsem si opravdu zamilovala . Život nění ke všem spravedlivý. S tím nikdo nic nenadělá. Díky této knize jsem zjistila, že s minulostí se prostě už nepohne. Minulost je minulost...To hlavní je však současnost, které si musíme vážit. Doporučuji!

04.05.2017 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Další oddechovka v této sérii. Dávám 3,5*. Nečekejte od toho něco převratného. Stále u mě vede první díl, který zatím nic nepřekonalo.

30.09.2022 3 z 5

451 stupňů Fahrenheita 451 stupňů Fahrenheita Ray Bradbury (p)

4,5 hvězdiček... Za mě skvělá kniha k povinné četbě.

10.03.2022 4 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Tohle bylo boží! Konečně skvělá vánoční kniha.

27.12.2021 5 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Normálně bych se do knihy asi ani nikdy nepustila, protože takové knihy nečtu, ale tohle stálo za přečtení! Je to opravdu silný příběh.

10.05.2020 4 z 5

Mně se tato kniha moc líbila. Jediný mínus byla hlavní hrdinka, která mě ke konci knihy celkem naštvala. Ale jinak jsem si čtení vážně užila. A dokonce jsem se u toho i pobavila. Rozhodně této knize šanci dejte - je skvělá!

14.03.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Jsem ráda, že jsem na knihu narazila. Opravdu se mi líbila, zamilovala jsem si to. A že se děj odehrává na letišti, v letadle... To je celkem originální a já vám to doporučuji.

13.08.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Všichni říkali, že tato kniha je zatím od autorky nejlepší. No nevím... Asi jsem měla velké očekávání, ale že by mě to nějak psychicky zničilo jak jsem čekala, se říct nedá. Po delším rozhodování tomu ale nakonec těch 5 hvězdiček dávám. I když mě mnohem víc bavila Odvrácená tvář lásky, ale vzhledem k tomu, co jsem se dozvěděla v doslovu, si to takové hodnocení zaslouží.

13.04.2019 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Wow...Úžasný příběh.Vtáhl mě do děje.Zamilovala jsem si obě dvě hlavní postavy.Chci si přečíst další díl!

04.12.2016 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Skvělá kniha v tomto žánru.

27.12.2021 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Nečekala jsem to, ale moc mě to bavilo. Skvělá četba.

26.04.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Rozhodně si to musíte přečíst! Ovšem na Turbulenci to nemá.

14.07.2020 5 z 5