MarkettT MarkettT komentáře u knih

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Autorka opět nezklamala! Poutavý a zajímavý příběh

25.10.2020 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Opravdu nemám slov, tak promyšlený příběh, bravurně završená série❤️

07.08.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Přesně takový konec jsem si představovala, oddechové čtení, bylo to super ❤️

25.05.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Spoiler?.
Konec mě nepotěšil, ale doufám, že si své rozhodnutí nakonec hlavní hrdinka rozmysli, už jen kvůli tomu co zjistí. Příběh super ❤️

14.04.2019 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

SPOILER?
Opět krásný příběh, každý si zaslouží odpuštění a tady je to názorná ukázka, ze se může stát cokoli a nikdo to nemůže předvídat. Vůbec by mi nevadilo pokračování, jak to bylo dál.

26.11.2018 5 z 5

Píseň stínů Píseň stínů S. Jae-Jones

Myslím, že je to naprosto úžasný, jedinečný příběh. Jsem opravdu ráda, jak to dopadlo, příběh si takový konec opravdu zasloužil.

24.11.2018 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Byla to krásná třešnička na konci příběhu mého oblíbeného páru. Pohledy všech byly opravdu super a je pro mě těžký si připustit, ze jejich příběh už skončil, i přesto, že budou další knihy. Miluju tuhle sérii a určitě si ji přečtu ještě mnohokrát. ,, Na hvězdy, které naslouchají a na sny, které se plní.” :)

11.11.2018 5 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Může obsahovat SPOILER
První dva díly jsem milovala, příběh byl naprosto famózní, ale teda takové zklamání na konci... konec, byl opravdu krutý a Kelsea si to nezaslouzila a to jsem si říkala, ze si tuhle sérii určitě přečtu znovu, to už se nestane, doufala jsem aspoň v Kostěje, ze s ni zůstane a ne, ze zůstane v podstatě sama :/

05.11.2018 3 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Upřímně jsem čekala něco trochu víc... ale ani tohle nebylo špatný, na zkrácení volné chvíle, kdy opravdu nemáte, co jiného číst, tak je kniha dobrá:)

02.09.2018 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Jsem opravdu nadšená, jak celá trilogie dopadla, nic jiného si dvojice nezasloužila, než šťastný konec,ještě dlouho budu snít o Tylerovi, vypracoval se opravdu daleko! Moc ráda se budu k sérii vracet!

12.08.2018 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Příběh Savanny a Gideona, byl fajn, jen by si zasloužil vlastní knihu a ne jen zkraceninu. Chování Eastona mi k nemu nesedelo a to samé u Elly, jinak kniha byla moc fajn :)
Snad tentokrat ,můj koment opět nepřesunou:D

05.08.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Byla to fajn oddechovka ❤️

30.07.2018 5 z 5

Dlouho jsem odkladala přečtení této knihy a musím říct ,ze to byla chyba. Tolkien ,byl opravdu jednička v popisováni děje a rozhodne jsem si ten příběh zamilovala víc než film, ale v hloubi duše ,jsem doufala, ze v knize Thorin nezemre, opět mi ukápla slza, dokonalý příběh!❤️

17.07.2018 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Stojí to za to!❤️

11.07.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Pěkný příběh, ale trochu mi trvalo se pořádně začíst

22.06.2018 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Byl to kouzelný příběh! Miluju proste knihy, od této dvojice❤️

21.06.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Úžasná série, miluju tuhle bandu Royalů!

16.06.2018 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Mám z tohoto dílu, rozporuplne pocity a jednou tolik otázek, než u předchozího dílu!:D Bishop je sexy a zvracený, ale bohužel mám větší slabost pro Natea! SPOILER: ale ten sen, ze by to dělala se vsema, byl fakt bozi!:D

06.06.2018 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Opravdu neobyčejná knihá, splnila všechna má očekávání, sice jsem našla chvilku, kdy se děj táhnul, ale to během chvilky přešlo, jsem nadšená, těším se na další díl! A myslím, že ta "záhadná smrtka" na konci, je předem jasné, kdo to je ♥

15.05.2018 5 z 5

Tanec stínů Tanec stínů Kalayna Price

Tak moc bych chtěla další díl:((, je to úžasná série

28.04.2018 5 z 5