Tanec stínů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdo říká, že mrtví už nic nevyzradí, se očividně ještě nesetkal s Alex Craftovou… Alex Craftová strávila měsíc léčbou zranění utržených v boji s čarodějem. Nyní je připravená opět povoláváním stínů mrtvých pomoci při řešení vražd. Její milostný život se vinou dvou mužů proměnil v jeden velký zmatek. Agent FÚV Falin Andrews zmizel a Death, sám Smrt, se jí vyznal ze svých citů. Alex se proto jen těší do práce. Ovšem její nový případ se ukáže být větší výzvou, než sama čekala. Policie Alex najme, aby pomohla s vyšetřováním v přírodní rezervaci jižně od města Nekros. Podivné je, že se nenašla těla, jen jejich části. Někde na svobodě se pravděpodobně na svou další oběť chystá sériový vrah a Alex z kusů těl stín nepovolá. Musí se spolehnout na cizí magii, aby přišla na to, jak případ vyřešit. Když se však vrhne do vyšetřování, má v patách stvoření zrozené z nejtemnější magie. Někdo velmi mocný si přeje, aby se případ uzavřel – její smrtí. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153099/tanec-stinu.jpg 4.3199
Série

Alex Craftová 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Grave Dance, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Tanec stínů

Přidat komentář
Pain
07. května

Jednohubka, která se dobře čte. Jsem zkrátka naladěna na tuto vlnu. Oddechovka.
Tak jak se mi zdálo, že u Mercedes je opakování jak co funguje už trochu otravné, tady bych to přeci jen trochu uvítala. :)
Co se týká milostného života, tak zde mi to přišlo takové neslané nemastné. Ale po slaďárně netoužím.
.
.
.
Souhlas s názorem muže v šedém obleku s hůlkou...

katkaq
20. dubna

Místo toho, abych se začala lépe v tomto novém světe orientovat, přijdu si více ztracená. Každý díl je jedno velké překvapení.


marie2577
21.09.2020

Nechtělo se mi to ani zavřít. Přečteno a spokojeno????

PeM
17.08.2020

Tak do dalšího dílu už nejdu, tohle není můj šálek kávy....

havrmoni
07.02.2020

Lepší a lepší.

Lenka_S
05.05.2019

Tento díl se mi líbil o chlup méně než ten první, přesto mě bavilo ho číst. Jen jsem si už v prvních větách jsem všimla chyby. Nejspíš jde o chybu v překladu, ale v prvním díle nám hlavní hrdinka sděluje, že poprvé vyvolala stín z andulky a na prvních stránkách druhého dílu to byl najednou pes? To je ovšem jediná závažnější chyba, kterou jsem objevila :-). Už se těším na další díl.

Charmedka
13.04.2019

Upřímně mě více bavil první díl, tím ale nechci říct, že by druhý nebyl dobrý, to vůbec ne. Stále si drží velmi vysokou laťku a moc mě bavil. Jen mi chvílemi přišel příběh už moc překombinovaný, nebo spíše v něm byly momenty a postavy, které mi ne úplně sedly. Zkrátka jak jsem psala, hodně magie a magických bytostí. Mě osobně více sednou duchové, stíny a obyčejní fae.

lenka7679
05.01.2019

Musím říct, že tento díl se mi četl hůř než první. Trvalo déle, než jsem se začetla a knížku jsem opouštěla, abych se k ní vrátila a stejně jí dočetla jen proto, že jsem byla zvědavá. Vztahová linka je oproti prvnímu dílu méně zajímavá a to bylo vlastně to, proč jsem jí četla. Necítím z toho žádný urputný trojúhelník, vše je spíš takové rozpačité a přemýšlím kdy, nebo zda vůbec se to rozjede. Začínám chápat, proč po třetím díle už žádný nevyšel. I když to špatná kniha není, jsem z toho rozpačitá.

1