Tanec stínů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdo říká, že mrtví už nic nevyzradí, se očividně ještě nesetkal s Alex Craftovou… Alex Craftová strávila měsíc léčbou zranění utržených v boji s čarodějem. Nyní je připravená opět povoláváním stínů mrtvých pomoci při řešení vražd. Její milostný život se vinou dvou mužů proměnil v jeden velký zmatek. Agent FÚV Falin Andrews zmizel a Death, sám Smrt, se jí vyznal ze svých citů. Alex se proto jen těší do práce. Ovšem její nový případ se ukáže být větší výzvou, než sama čekala. Policie Alex najme, aby pomohla s vyšetřováním v přírodní rezervaci jižně od města Nekros. Podivné je, že se nenašla těla, jen jejich části. Někde na svobodě se pravděpodobně na svou další oběť chystá sériový vrah a Alex z kusů těl stín nepovolá. Musí se spolehnout na cizí magii, aby přišla na to, jak případ vyřešit. Když se však vrhne do vyšetřování, má v patách stvoření zrozené z nejtemnější magie. Někdo velmi mocný si přeje, aby se případ uzavřel – její smrtí. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153099/tanec-stinu.jpg 4.3213
Série:

Alex Craftová 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Grave Dance, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (27)

Kniha Tanec stínů

Nikidree
16. března

Druhý díl je stejný jako první - nemůžu říct, že by mě naprosto uchvátil, ale nejsem ani zklamaná. Vyšetřování mi v tomto díle přišlo trochu napínavější, což bylo fajn. Bohužel stále musím říct, že jsem občas zmatená z magie. Záhrobní magii chápu, chápu i éterii, ale jakmile se to začne všechno slévat dohromady spolu s dalšími rovinami a jednou svou moc použije tak a podruhé onak.. Občas se prostě úplně nechytám.
Taky mi je líto, jak to v tomto díle dopadlo s Deathem, ale chápu to. No, jsem zvědavá, jak se to vyvrbí dál, hlavně co se Faeských dvorů týče.

Luigi1
11.05.2021

Kniha se "zamotává"díky milstnému trojúhelníku.Pěkné.


Pain
07.05.2021

Jednohubka, která se dobře čte. Jsem zkrátka naladěna na tuto vlnu. Oddechovka.
Tak jak se mi zdálo, že u Mercedes je opakování jak co funguje už trochu otravné, tady bych to přeci jen trochu uvítala. :)
Co se týká milostného života, tak zde mi to přišlo takové neslané nemastné. Ale po slaďárně netoužím.
.
.
.
Souhlas s názorem muže v šedém obleku s hůlkou...

katkaq
20.04.2021

Místo toho, abych se začala lépe v tomto novém světe orientovat, přijdu si více ztracená. Každý díl je jedno velké překvapení.

marie2577
21.09.2020

Nechtělo se mi to ani zavřít. Přečteno a spokojeno????

PeM
17.08.2020

Tak do dalšího dílu už nejdu, tohle není můj šálek kávy....

havrmoni
07.02.2020

Lepší a lepší.

Lenka_S
05.05.2019

Tento díl se mi líbil o chlup méně než ten první, přesto mě bavilo ho číst. Jen jsem si už v prvních větách jsem všimla chyby. Nejspíš jde o chybu v překladu, ale v prvním díle nám hlavní hrdinka sděluje, že poprvé vyvolala stín z andulky a na prvních stránkách druhého dílu to byl najednou pes? To je ovšem jediná závažnější chyba, kterou jsem objevila :-). Už se těším na další díl.

1