Marketplace Marketplace komentáře u knih

Ateliér špičatých klobouků 1 Ateliér špičatých klobouků 1 Kamome Širahama

Docela pěkný komiks, který byl jako příloha časopisu Pevnost. Nicméně po dalších dílech netoužím.

18.02.2023 4 z 5

Neplechy čerta Zbrklíka Neplechy čerta Zbrklíka Sandra Dražilová Zlámalová

Moc hezké ilustrace. Jednotlivé pohádky jsou pěkné a dlouhé tak akorát.

29.01.2023 5 z 5

Človíček a Človíčka Človíček a Človíčka Pavel Teisinger

Moje oblíbené večerníčky. Už jsme si s dcerou četli Človíčkova dobrodružství a ty se mi zdáli o fous lepší.

Mera: Proti proudu Mera: Proti proudu Danielle Paige

Jen málo komiksů mě zaujalo jako tenhle. Povedená kresba a celkem zajímavý děj.

Tajemství rodiny M. Tajemství rodiny M. Pavlína Jurková

Pěkný příběh. Po přečtení dětem hrozí, že budou chtít potkana :-)

Bůh hromu znovuzrozený Bůh hromu znovuzrozený Jason Aaron

Kresba není pěkná a je chaotická, to samé příběh. K tomu některé hůře čitelné fonty. Za mě 0 bodů. Ale netvrdím, že se to jiným čtenářům nebude líbit.

23.12.2022 odpad!

Eliáš a liška Eliáš a liška Ivona Březinová

Hodně netradiční pohádka s divným koncem. Pěkné ilustrace, ale jinak se k čtení této knihy nevrátíme.

21.06.2022 3 z 5

Hněv spravedlivých Hněv spravedlivých Manel Loureiro

Tak jsme se konečně dočkali českého překladu. Povedený závěr trilogie, ale zároveň podle mě nejslabší část. Docela mě mrzelo menší množství zombíků a co proboha ta KLDR...?

21.06.2022 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Moje první knížka od Nesba a docela se mi líbila. Žárlivost byla super 5* (možná proto, že se autor rozepsal cca na 100 stránek), ostatní povídky byly slabší.

17.05.2022 4 z 5

Tatínkovy pohádky Tatínkovy pohádky Ludvík Středa

Neurazí, nenadchne. Většina pohádek má tak ideální délku na čtení před spaním. Jsou celkem originální.

17.05.2022 3 z 5

Po přečtení 151 dní po evropských stezkách, jsem neváhal a sáhl i po v této knížce. Autorčino vyprávění je velmi poutavé a člověk prožívá veškeré radosti i strasti které Lucku na cestě potkávaly. Je to jedna ze dvou nejlepších knížek o Pacifické hřebenovce kterou jsem četl.

16.04.2022 5 z 5

Spící vetřelec Spící vetřelec Julian Gough

Pěkné obrázky, hezký příběh, správná dvojka, vtipné a poučné. A jak je zmíněno o komentář níž - boží sova :-)

19.02.2022 5 z 5

Nepřítel ve větvích Nepřítel ve větvích Julian Gough

Pěkné obrázky, hezký příběh, správná dvojka, vtipné a poučné.

25.01.2022 5 z 5

Zápasy, které změnily můj život - Poločas první 1974-2004 Zápasy, které změnily můj život - Poločas první 1974-2004 Jaromír Bosák

Další super knížka oblíbeného komentátora. Dojem trošku kazí množství překlepů (Zvlášť na straně 543 rozdělení slova Čechoameričana na 2 řádky stylem Čec - hoameričana - to spíš rozesměje). Ale to je nešvar mnoha knih. Fotky pěkné, zajímavý výběr zápasů, spousta vtipných historek a hlášek. Příjemných 600 stránek, už se těším na druhý poločas.

24.01.2022 5 z 5

Krev Krev Brian Azzarello

Komiks jsem přečetl kvůli čtenářské výzvě. Dalo se to číst.

19.12.2021 3 z 5

Říše Říše Roman Bureš

Už jsem četl nějaké povídky od Romana Bureše a byly povedené. Tohle je první kniha a nezklamala. První část popisuje příběh Alexandra, který dokáže pohybovat předměty - dotáhne to daleko... Druhá část vypráví příběh jeho otce a matky. Ta se mi líbila víc, zvlášť proto,že je zde popsán detailněji vývoj evropských zemí pod nadvládou vítězného Německa. No možná by to tak i dopadlo. Naštěstí je to jen dobrá fikce. Takže 5*

19.12.2021 5 z 5

První knížku Lucky jsem zatím ještě nečetl, ale určitě se po ní poohlédnu. Tato knížka je dle mého názoru čtivá, vtipná inspirativní a prostě pohodové čtení. Velmi potěší odkazy v textu na krásné fotografie. Přeji Lucii ještě spoustu splněných snů.

02.12.2021 5 z 5

Karanténa s moderním fotrem Karanténa s moderním fotrem Dominik Landsman

Kvalita knížek moderního fotra dle mého názoru klesá. Jedná se spíš o knihu popisující život v prvním roce covidu v Čechách - takže politika, Babušák a spol. Čeněk je na pozadí. Bohužel je to spíš zesměšňování různých vládních rozhodnutí, která hodně lidí zná a většina byla spíš k pláči než k smíchu.

01.12.2021 3 z 5

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Klobouk dolů před autorkou, která se musela vyrovnat se zdravotním problémem, který ji všude doprovázel. Prima jsou fotky,i když jejich kvalita pokulhává. Fajn čtení.

19.10.2021 4 z 5

Od oltáře do Santiaga aneb na svatební cestu pěšky Od oltáře do Santiaga aneb na svatební cestu pěšky Lukáš Hanuš

Na knize je prima, že je napsána z pohledu manželské dvojice. Většina poutníků vyráží sama. Chybí mi fotky. Často se kniha opakuje - hledání místa na spaní, sprchy, wc, ale to k putování patří. Nejvíce mě pobavilo vyprávění o praní v kempu a rozmíška s němci :-))

19.10.2021 4 z 5